BAAS řídí svoji zemi pomocí vojenské diktatury propojené se špicly státní tajné policie. Jejím asi nejslavnějším představitelem byl vůdce její irácké odnože Saddám Husajn. Je na černé listině USA a států EU, Sýrie jako taková figuruje na seznamu států s trvale uvaleným zbrojním embargem a tak zvané osy zla mezinárodního terorismu, vedle KLDR, Iránu a podobných.

 

Dle oficiálního vyjádření ČSSD vyjela Paroubkova suita vyjednávat s těmito lidmi o zlepšení obchodních vztahů se zeměmi střední Asie. Proč tedy jeli na blízký východ nám zeměpisné duo Jiří a Jiří prý vysvětlí po svém návratu.

 

5par1.jpg

 

Je tedy předseda sociálních demokratů absolutní zahraničně politický diletant, cynický blázen nebo jen klasická vyčůraná socka, které její mysl velí, co je zadarmo, ber !? Zřejmě od každého něco. Spojil příjemné s užitečným. Mladou novomanželku vzal na pozdní svatební cestu do teplých krajin, dostane pár rad jak se má správně po socialisticku kroutit opozici krkem a ještě se o něm bude psát na prvních stránkách všech novin. Když Topolánek do Ameriky, tak my také za svými bratry ! Ať žije socialismus, hurá ! Odhaduji, že příště se pojede mrknout třeba do KLDR nebo do Venezuely.

 

Myslím, že tento výlet našeho šéfa opozice udělá největší radost mládežníkům z Komunistického svazu mládeže o jejichž aktivitách jsem psal ve svém článku: http://kriz.blog.idnes.cz/c/26207/Boze-jak-hluboko-jsme-klesli.html

Je tedy vidět, že KSČ má v naší zemi zdatné pokračovatele. Od ortodoxní KSČM, přes zfanatizovaný KSM až ke komunistům pod hlavičkou ČSSD. Oslavy “vítězného února 1948” jim dodaly novou krev do žil. Mám pocit, že ztratili veškeré zábrany a ten syrský model socialismu by se jim velmi, ale velmi líbil. Slušná levice u nás prostě neexistuje, Jiří Paroubek touto svojí přátelskou návštěvou ukázal, že jeho strana nemá s opravdovým sociálními demokraty nic společného. Je to partaj zrádných následníků Zdeňka Fierlingera, kterým jde jen o účast na moci a chrochtání u plných koryt krytých státním rozpočtem. Pro tento svůj cíl jsou schopni spojit se nejenom s marťany, ale i s bolševiky a nejnověji s mezinárodně odsuzovanými teroristy a diktátory.

 

118766-article-wvb3h.jpg

 

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz