Zrada je jenom otázkou peněz ?

Autor: Karel Kříž | Publikováno: 25.2.2008 | Rubrika: Politika
Paroubek s manželkou

Další druhé vítězství věčně ublíženého hochštaplera naší politické scény Jiřího Paroubka spustilo v jeho korupční partaji křik hodný běsnícího tygra. Jeden by se až vylekal, pokud by lídři oranžových softkomunistů nepřipomínali spíše vyděšeně mňoukající koťata odstavené od mámina prsu. Bylo předem jasné, že vítězství socanské ikony všeho zla a symbolu jejich vlastní neschopnosti v presidentské volbě nezůstane bez odezvy, avšak skutky překonaly všechna očekávání.

 
 

Nejprve mne zarazilo, kterak po vyhlášení definitivních výsledků utíkal upocený Jirka gratulovat s takovou vehemencí, až jsem si chvíli myslel, že nenáviděného Klause snad přede všemi zulíbá a otevřeně přizná svoji další porážku jako rovný chlap.

 

Ó jak jsem se zmýlil. Volební obstrukce, špiclování a terorizování vystrašených oveček zákonodárného stáda sociálních demokratů, demagogické osočování protivníka z mafiánských praktik podpořené máváním fotografiemi debatujících poslanců a konspiračními teoriemi jako při ohlašování návštěvy marťanů, nenávistné plivání po každém, kdo jen náznakem poukázal na ubohé praktiky oranžových volitelů i téměř vykroucené krky hlídačů – vše byla jen slabá předehra povolebního marasmu.

 

Ofenzíva generalissimů pod praporem s růží přišla téměř okamžitě:

 

  • Václav Klaus je presidentem uplacených přeběhlíků !

  • Nemá žádný mandát, neboť jej nechce více jak polovina občanů této země, což prý dokazují výzkumy veřejného mínění (samozřejmě zadané ČSSD) !

  • Langer vyhrožoval všem, kdo nebudou ODS po vůli, že půjdou bručet !

  • Za zády senátora Novotného stál přímo ve Španělském sále nějaký Dalíkův poskok s igelitkou napěchovanou 2 000 000,- Kč, aby jej zkorumpoval v přímém televizním přenosu !

  • Antiklaus koalici podrazil soudruh Filip, ten neumětel politické taktiky !

  • ... a tak dále a podobně.

 

Absolutním vyvrcholením pak bylo neskutečně frackovité vystupování doktora socanské lži Rátha v pořadu ČT, kdy vyskakoval jak pouťový čertík z krabičky, vzdorovitě nadýmajíc rachitický hrudníček s jedinou naučenou říkankou: “Uplacených, uplacených, uplacených ...!” až musel pan Tluchoř konstatovat, že kdyby věděl, kdo bude jeho diskusním partnerem, raději by televizní vystoupení oželel.

 

Satanem všech satanů se však pro sociální demokraty stal vlastní poslanec přítel Snítilý. Společně s dalším členem ČSSD, přítelem Šloufem, dotlačili Klause na Hrad. Tak pravil Jiří Paroubek a David Ráth. Ale strana s nimi zatočí ! Tak nějak po bolševicku. Okamžitě a rázně. U komunistického aparátčíka Šloufa to nebude tak jednoduché, protože asi hodně ví a mohl by mluvit, ale i předkládat důkazy. Možná by si vzpomněl na nějaké detaily o Bambergu, biolíhu, Budišovském zámku, Grippenech, dálnicích, Standově akciovém fondu, lovu na Mrázka nebo směnce od Radka Krejčíře. Takže si politbyro socanů vybralo k příkladnému potrestání poslaneckou kusovku se sedmi dětmi. Být padesátá léta minulého století už by asi dobýval uran v Jáchymově, takto jej jen vyloučili z klubu a vylepili na nactiutrhačných plakátech.

 

zradacssd.jpg

 

Vážení sociální “demokraté”, konečně se probuďte do reality. Na rádiu Frekvence 1 přirovnal jeden známý politolog vaši stranu k politickému odpadu, vycházejíce z tvrzení, že všichni, kdo chtěli politiku po roce 1989 opravdu dělat pro nějaké přesvědčení a budovat demokratický systém s klasickými moderními tržními mechanismy, vstoupili do tohoto dění okamžitě po revoluci. Vaše partaj je jen sborem prospěchářů a mocichtivých kádrových rezerv KSČ, kteří při nástupu Miloše Zemana zavětřili svoji šanci jak se dostat k již zdánlivě ztraceným korytům.

A já dodávám, že odstřelením “otce vzkřísitele” při presidentské volbě roku 2003 jste jako strana upadli do bahna věčné ublíženosti, intrik, korupce, demagogie a totální neschopnosti. Lavírování se Špidlou a Grossem vyústilo v nástup kliky současného předsedy Paroubka, který svoji impotenci už nedokáže maskovat ani výměnou manželky za novější model, neboť to údajně skřípe i doma. Takže si svoje těžce pošramocené ego “Velkého Já” hojí při honu na čarodějnice už i ve vlastní partaji.

 

Jeden z kolegů zde na blogu, poslanec PS ČR, má ve svém infu napsáno, že je sociální demokrat, a že se za to nestydí. Nevím. Já být na jeho místě, styděl bych se převelice. Styděl bych se za otevřené kolaborování s KSČM, styděl bych se za nesplnitelné volební vějičky, kdy se hlupákům servírují pečení holubi na sociálním polštáři bohapustého flákání, styděl bych se za trapného Davida Rátha, styděl bych se za jediného opravdu odsouzeného tuneláře z politické sféry Svobodu, styděl bych se za poradce Karla Srbu střádajícího drobné z kapes až to hodilo v krabici od bot pár miliónů, styděl bych se za Kato Kavana a jeho tresor plný peněz, o kterých nevěděl kde se tam vzaly zrovinka v době, když se jednalo o nákupu stíhaček Grippen, styděl bych se za Jiřího Paroubka a jím zavedený hulvátský politický styl opírající se o akce typu “Pět českých na stole!”

 

Být za této situace členem ČSSD znamená jediné. Buď je dotyčný masochista s velmi nízkým inteligenčním potenciálem bez jakékoliv vize do budoucnosti, nebo politický zkrachovalec, o kterého opravdu nikde jinde nestojí, popřípadě bývalé velké zvíře z KSČ, kterému chybí atmosféra soudružských školení, ale do KSČM nemůže protože vlastní akciovku v hodnotě desítek miliónů, což by se stařečkům s třešněmi a hvězdou na klopě moc nelíbilo, anebo aparátčík opilý moci, vytažen zbytky erudice Miloše Zemana do nějaké finančně nebo mocensky zajímavé funkce.

 

Údajně však svítá na lepší časy. Jiří Paroubek zahájil destrukci oranžové strany totálním tažením proti igelitky beroucím šibalům.Pokud vyloučí ze strany každého podezřelého z korupce, nezbyde okolo rudé růže skoro žádný zahradník. Zajímavé však je, že nezačal u sebe a Rátha. Pokud by to myslel upřímně, poslance, co hlasoval v souladu s vlastním svědomím by ponechal na svém místě, avšak on a jeho omotýlkovaný kumpán by stranickou legitimaci odevzdali příkladně a okamžitě.

 

ihned_paroubek_zeman.png

 

Napsáno pro http://www.blog.idnes.cz

5205 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva Decroix

euPortal.cz

Andrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to politici konečně nepochopíAustralan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícím

Eurabia.cz

Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!Okamura vyzval českou pilicií, aby nevydávala muslimům povolení vlastnit zbraně. Okamura opět i upozornil na radikalismus českých muslimů

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Docent Ševčík: EU je někdy totalitnější než Čína. Co chce NATO? Nesouhlasím. Na Havlova slova naše firmy doplatilyVyloučení z ODS jako záměr. A v pravý čas úder na Babiše... Známá advokátka předkládá dosud nevídaný scénář kolem Klause juniora
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění