Rozmařilí unionisté: Slasti a požitky za státní peníze!

Autor: Dominika Krejčí | Publikováno: 26.12.2004 | Rubrika: Politika

Nevídané! Ondřej Feber, jinak neznámý senátor za Unii Svobody, se zviditelňuje věru neotřelým způsobem. Je rekordmanem v počtu zpátečních letů na vnitrostátních linkách, přesněji na trase Praha - Ostrava. Daňové poplatníky tak přijdou jen jeho „lety za prací“ na 154 tisíc korun ročně! I vnitrostátní dopravu totiž plně hradí Senát ČR. Částečně i z peněz Věry Zezulové, rozvedené matky tří dětí.

„V Ostravě jsem nesehnala práci, která by odpovídala mé kvalifikaci. Pracuji v Praze, přes týden jsem tu v podnájmu a na víkend jedu více než pět hodin vlakem na Ostravsko,“ prozradila Portálu. „Můj plat dělá něco kolem šestnácti hrubého. Ani si nepřejte vidět, kolik z toho utratím za cestovné. Zaměstnavatel mi samozřejmě nic neproplatí. Naopak: posledně, když jsem přijela o půl hodiny později, mi vyčinil, že prý ještě jednou a vyhodí mě a dá tam někoho z Prahy,“ doplňuje svoji neradostnou výpověď.

Jediným štěstím paní Zezulové je fakt, že dvě z dětí, jež jsou v současné době středoškoláky, již přispívají do rodinného rozpočtu penězi vydělanými na nočních brigádách ve skladech.

Unionista Feber je starostou severomoravské vesničky Stonava, a tak má pro své dojíždění jistě pádnější důvod než paní Zezulová. „Potřebuji být v kontaktu se svými voliči,“ uzemňuje senátor případné „rejpálky“. Tím ale smutná story o „rovnějších mezi rovnými“ nekončí. Pan Feber si letenky nechává proplácet přes to, že k platu dostává každý měsíc 28 tisíc korun na cestovné – tedy téměř dvakrát více než kolik činí celý plat paní Zezulové! „Co mám na to říct, je to sviňárna,“ posteskne si paní Zezulová, když slyší hodnotu cifer, jež se každým měsícem zjevují na účtech pana Febery, senátního představitele již de facto rozpadlé strany, které by v případných volbách dalo hlas asi procento občanů.

Byla to zejména sociální demokracie, jejímž koaličním partnerem jsou však právě Feberovi unionisté, která volala po „rovnosti“ občanů a štvala vůči ODS, která údajně vládla „ve prospěch podnikatelů a vyšší třídy“.

Případ pana Febery je smutným dokladem nesplnění levicových ambicí socialistů, je důkazem toho, že „strana růže“, podpořená oportunisticky „pravicovou“ Unií svobody, podvedla egalitářskými sliby milióny voličů.

I to je další z důvodů, proč se důvěra veřejnosti přiklání v poslední době na stranu ODS. Ani štvavá kampaň pseudoegalitářů a postbolševiků z ČSSD a US již nedokáže zviklat voliče, aby svůj hlas jediné skutečné pravicové straně u nás nedali – vždyť právě a jenom ODS nabízí takový program, jenž není nesplnitelný a po jehož aplikaci se paním Zezulovým bude dýchat volněji, zatímco parazitujícím nekňubům typu unionisty Febery se po právu přitíží. Už aby to bylo!

3767 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva Decroix

euPortal.cz

Andrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to politici konečně nepochopíAustralan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícím

Eurabia.cz

Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!Okamura vyzval českou pilicií, aby nevydávala muslimům povolení vlastnit zbraně. Okamura opět i upozornil na radikalismus českých muslimů

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Václav Moravec má problém: Nový kontrolor všech televizí promlouvá o něm i o ČTDěti, neklikejte: Zatím nejdrsnější obhajoba Václava Klause ml.
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění