Jiří Paroubek a jeho nohsledi vyzývají ke zteči !!

Autor: Josef Mlejnek | Publikováno: 5.11.2007 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

http://www.blog.idnes.cz

Co se také dalo jiného čekat. Ve oranžovorudé strategii se dá číst jak ve slabikáři. Ba i důvody z úst žvanila Sobotky jsou již odrhovanou písničkou. Ale důvod jejich trapné snahy je zcela mimo realitu a dalo by se říci, že si zahrávají s ohněm!!

Jediným důvodem pro snahy pokusit se vyvolat hlasování o nedůvěře vládě jsou jen a pouze veřejné průzkumy mínění, které se v poslední době obrátily trochu v jejich prospěch a dávají tedy pouze teoretickou naději na volební úspěch.

Nejen, že pokles důvěry ve vládu je uprostřed volebního období normální, vždyť vláda musí v současné době léčit tolik neduhů navršivších se po "geniálních" oranžových packalech, snad ve všech odvětvích našeho státečku, že chvílemi neví kde jí hlava stojí.

Kdyby nebylo takových průzkumů, sice by socani vrčeli, ale pro jistotu by moc nevystrkovali nos.  Vůbec ani netuší, že kdyby se jim náhodou povedlo někoho z pravé části sněmovny oblouznit a  nedůvěru vládě vyslovit, uvedou tím zemi do opět do chaosu, který již vyvolali jednou po legálních volbách v r.2006. Nakolik by to zatížilo již beztak napjatý rozpočet, a jaké škody by napáchali je nechává chladnými.

Je docela zajímavé, že opět a naprosto bez uzardění kalkulují s hlasy komančů (indiáni promiňte), čímž opět potvrzují existenci koalice KSČSSD !!

To si opravdu ti hladovci po moci myslí, že by ta aktivnější část národa volila cestu do tenat komunistických ideálů ???

Ano je mnoho nespokojených a zklamaných , po 8 letech nesplněných slibů a  vytunelování všeho co se ještě  dalo, za obrovského rachotu afér typu Unipetrol, ČSA, Gripeny,  přišlo bohužel další utahování opasků.

Ale i ti nejnespokojenější si uvědomují, že dluhy je třeba platit a vyjedený krám je potřeba znovu  doplnit.

Takže děvčata a hoši z KSČSSD, nebylo by konečně lepší přiložit ruce k dílu a místo neustálého třídního boje se spíše snažit o to jediné: o blaho svého národa !! Přestaňte s nesmyslnými výzvami, přestaňte se zbytečným blokováním absolutně všeho co jen trochu zavání změnou k lepšímu. 

Napsáno pro blog.idnes.cz

6273 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůJ. R. R. Tolkien – zamilovaný do Najsvätejšej Sviatosti a Panny Márie

Eurabia.cz

Polští pohraničníci odrazili útok 100 imigrantůZátah na převaděče v Rakousku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Rána vládě. Povinné očkování proti covidu zřejmě nelze vyhlásit. Právník odhalujeLipavský a Fiala by měli číst. Cyril Svoboda tuší klíčové jednání s Putinem. Je nutné. A toto může chtít
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění