Jiří Paroubek a jeho nohsledi vyzývají ke zteči !!

Autor: Josef Mlejnek | Publikováno: 5.11.2007 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

http://www.blog.idnes.cz

Co se také dalo jiného čekat. Ve oranžovorudé strategii se dá číst jak ve slabikáři. Ba i důvody z úst žvanila Sobotky jsou již odrhovanou písničkou. Ale důvod jejich trapné snahy je zcela mimo realitu a dalo by se říci, že si zahrávají s ohněm!!

Jediným důvodem pro snahy pokusit se vyvolat hlasování o nedůvěře vládě jsou jen a pouze veřejné průzkumy mínění, které se v poslední době obrátily trochu v jejich prospěch a dávají tedy pouze teoretickou naději na volební úspěch.

Nejen, že pokles důvěry ve vládu je uprostřed volebního období normální, vždyť vláda musí v současné době léčit tolik neduhů navršivších se po "geniálních" oranžových packalech, snad ve všech odvětvích našeho státečku, že chvílemi neví kde jí hlava stojí.

Kdyby nebylo takových průzkumů, sice by socani vrčeli, ale pro jistotu by moc nevystrkovali nos.  Vůbec ani netuší, že kdyby se jim náhodou povedlo někoho z pravé části sněmovny oblouznit a  nedůvěru vládě vyslovit, uvedou tím zemi do opět do chaosu, který již vyvolali jednou po legálních volbách v r.2006. Nakolik by to zatížilo již beztak napjatý rozpočet, a jaké škody by napáchali je nechává chladnými.

Je docela zajímavé, že opět a naprosto bez uzardění kalkulují s hlasy komančů (indiáni promiňte), čímž opět potvrzují existenci koalice KSČSSD !!

To si opravdu ti hladovci po moci myslí, že by ta aktivnější část národa volila cestu do tenat komunistických ideálů ???

Ano je mnoho nespokojených a zklamaných , po 8 letech nesplněných slibů a  vytunelování všeho co se ještě  dalo, za obrovského rachotu afér typu Unipetrol, ČSA, Gripeny,  přišlo bohužel další utahování opasků.

Ale i ti nejnespokojenější si uvědomují, že dluhy je třeba platit a vyjedený krám je potřeba znovu  doplnit.

Takže děvčata a hoši z KSČSSD, nebylo by konečně lepší přiložit ruce k dílu a místo neustálého třídního boje se spíše snažit o to jediné: o blaho svého národa !! Přestaňte s nesmyslnými výzvami, přestaňte se zbytečným blokováním absolutně všeho co jen trochu zavání změnou k lepšímu. 

Napsáno pro blog.idnes.cz

5206 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Studenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva DecroixDlouholetý člen ODS se naštval po vyloučení VK ml. Tohle napsal v rezignačním dopisu šéfovi Oblastního sdružení Česká LípaEvropský parlament včera narychlo přijal dva zákony, které se týkají slovenských prezidentských voleb. Slušní lidé budou potěšeniV ODS začal hon na čarodějnice. Příznivci umučeného Mistra VK ml. jsou hromadně upalováni na hranici. S poslankyní Majerovou Zahradníkovou bude zahájen monstrprocesAť se Petr Fiala omlouvá sám za sebe

euPortal.cz

Australan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícímVáclav Klaus mladší už nebude spojován s pokryteckou neomarxistickou skupinou, která mu špinila jméno. Pro ODS se otevírá daleko snadnější cesta k faktické integraci s TOP 09 a Piráty

Eurabia.cz

Šéf pražských muslimů vyzval české muslimy, aby se ozbrojili. Máme se bát teroristických útoků ze strany českých muslimů?Teroristický útok v nizozemské tramvaji - několik mrtvých. Jde o muslimskou pomstu za vystřílení mešity na Novem Zélandu?

FreeGlobe.cz

Bílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)Každý druhý mladý Němec se bojí vyjádřit svoje politické názory. Tomu se říká svobodná společnost!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyní. Fialovi tečou nervy. Kvůli průzkumu, ve kterém prohrál s Klausem, došlo na tykačku a slova, která byste od profesora nečekali
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění