Jiří Paroubek a jeho nohsledi vyzývají ke zteči !!

Autor: Josef Mlejnek | Publikováno: 5.11.2007 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

http://www.blog.idnes.cz

Co se také dalo jiného čekat. Ve oranžovorudé strategii se dá číst jak ve slabikáři. Ba i důvody z úst žvanila Sobotky jsou již odrhovanou písničkou. Ale důvod jejich trapné snahy je zcela mimo realitu a dalo by se říci, že si zahrávají s ohněm!!

Jediným důvodem pro snahy pokusit se vyvolat hlasování o nedůvěře vládě jsou jen a pouze veřejné průzkumy mínění, které se v poslední době obrátily trochu v jejich prospěch a dávají tedy pouze teoretickou naději na volební úspěch.

Nejen, že pokles důvěry ve vládu je uprostřed volebního období normální, vždyť vláda musí v současné době léčit tolik neduhů navršivších se po "geniálních" oranžových packalech, snad ve všech odvětvích našeho státečku, že chvílemi neví kde jí hlava stojí.

Kdyby nebylo takových průzkumů, sice by socani vrčeli, ale pro jistotu by moc nevystrkovali nos.  Vůbec ani netuší, že kdyby se jim náhodou povedlo někoho z pravé části sněmovny oblouznit a  nedůvěru vládě vyslovit, uvedou tím zemi do opět do chaosu, který již vyvolali jednou po legálních volbách v r.2006. Nakolik by to zatížilo již beztak napjatý rozpočet, a jaké škody by napáchali je nechává chladnými.

Je docela zajímavé, že opět a naprosto bez uzardění kalkulují s hlasy komančů (indiáni promiňte), čímž opět potvrzují existenci koalice KSČSSD !!

To si opravdu ti hladovci po moci myslí, že by ta aktivnější část národa volila cestu do tenat komunistických ideálů ???

Ano je mnoho nespokojených a zklamaných , po 8 letech nesplněných slibů a  vytunelování všeho co se ještě  dalo, za obrovského rachotu afér typu Unipetrol, ČSA, Gripeny,  přišlo bohužel další utahování opasků.

Ale i ti nejnespokojenější si uvědomují, že dluhy je třeba platit a vyjedený krám je potřeba znovu  doplnit.

Takže děvčata a hoši z KSČSSD, nebylo by konečně lepší přiložit ruce k dílu a místo neustálého třídního boje se spíše snažit o to jediné: o blaho svého národa !! Přestaňte s nesmyslnými výzvami, přestaňte se zbytečným blokováním absolutně všeho co jen trochu zavání změnou k lepšímu. 

Napsáno pro blog.idnes.cz

5338 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

To je fakt padlé na hlavu, k čemu vede zvrácená genderová teorie. V anglickém východním Sussexu přikázali dívkám chodit do školy v kalhotáchPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?Hovado, kokoti! Milion chvilek jde do zbraně. Něco se chystá. Chvilkaři mají pro Zemana různá přání
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění