Kulínský: Děvčátka a hrátky v sauně jsem miloval

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 18.12.2004 | Rubrika: Zamyšlení
Kulínský

Ale už je jim konec! Pravděpodobně po více než deseti letech pedofilních hrátek i tuhých sexuálních orgií policie konečně zatkla a obvinila nebezpečného sboristu, šéfa věhlasného tělesa Bambini di Praga, Bohumila Kulínského. Je to jako špatný sen, desítky dívek si své frustrace mohou nést celý život. Jejich sexuální životy tak budou vyhaslé, bez elánu, ale zato s hlubokými komplexy. Nemohou za to… Proč však údajné odhalení přišlo až po takové době, proč se dívky bály tak dlouho vypovídat?

Nejprve musíme s vysokou pravděpodobností odmítnout úvahu, že se jedná o komplot, cílenou kampaň, jež má zdiskreditovat „úspěšného, sexuálně zdravého“ sboristu, jak předhazuje sám obviněný. Policie tvrdí, že má k dispozici zřejmé důkazy, stejně jako výpovědi nyní již devíti poškozených dívek. U osoby typu Kulínského nelze předpokládat politickou objednávku. Vyřizování případného sporu uvnitř dětského sboru by jistě nevyústilo v sofistikovanou kampaň, za níž by se nemusel stydět ani MOSSAD. Resumé: Kulínský jen mlží, k sexuálnímu obtěžování dívek zřejmě opravdu docházelo.

Proč trvalo tak dlouho, nejméně deset let, než vše „prasklo“? To je klíčová otázka celé kauzy. V odpovědi na ni se nejspíše spojuje a prolíná více faktorů. Kulínský si mezi děvčaty uměl sjednat respekt, měl autoritu. Hudebně je velmi nadán a vzdělán, o tom nikdo nepochybuje. První zdroj autority byl jeho přirozený um a talent, který -náctiletým dívkám leckdy opravdu učaroval.

Ve sboru dále panovala ostrá konkurence. „Všechny jsme chtěly být nejlepší, všechny jsme chtěly jezdit na zahraniční zájezdy. Kulínský mohl přijít a říct: Ty do Japonska jedeš, ty zůstaneš doma. Navíc ten obrovský tlak rodičů…,“ svěřila se Portálu devatenáctiletá sboristka, jež si přála zůstat v anonymitě.

Ano, role rodičů a zejména jejich psychického nátlaku na vlastní ratolesti figuruje v celé kauze jako možný klíčový faktor. Viděli ve svých dětech budoucí operní umělkyně, divy hudebních scén. Zavřeli tedy obě oči, „zaklapli“ obě uši, kdykoliv se „něco šustlo“. Sbormistr byl pro ně nedotknutelným andělem, vždyť rozházet si to u něj znamenalo nejspíše konec kariéry jejich dítěte. Elitnější dětský soubor už v Česku těžko najdete. „Proto bych chtěla vzkázat všem rodičům, kteří se tak vehementně staví za „svého“ sbormistra, aby nebyli naivní a slepí, Kulínský je opravdu nemocný člověk, a to, že se s někým zrovna nevyspí, neznamená, že děti sexuálně neobtěžuje,“ uvedla pro server iDNES jedna ze sboristek, Barbora Kodymová.

Možná apatie rodičů, vyburcovaná vlastními komplexy a chorobnou touhou po prosazení jejich potomka za každou cenu, zřejmě protáhla dobu Kulínského údajných zvrhlých orgií, sexuálních nechutností v saunách a bezbřehých alkoholových pitek na neuvěřitelných nejméně deset let!

Rodiče nejspíše odmítali nevinně dětské náznaky a řeči o obtěžování, dívenky se zase bály, chtěly uspokojit rodiče i pedofilního sbormistra. Ty starší mohly tušit, že něco „neštimuje“, bály se o to víc, že již měly povědomí o tom, co znamená konec pracně budované kariéry. Pravděpodobná Kulínského zvrácená slast tak zřejmě získala cennou oporu v perverzní jistotě, že za své hříchy nebude pykat, že se prostě nikdy „neprovalí“. Možná jen manželka něco tušila, před lety se nechala rozvést a dnes svědčí proti němu.

Kulínský je podle tvrzení některých sboristek nemocný člověk. Potřebuje tedy dohled psychiatra a jinou odbornou pomoc. Zaslouží si spravedlivý trest, vždyť svého postavení, talentu i přirozené autority mohl zneužít ke zprznění desítek bezbranných dívek. Trest – bohužel však právně nevynutitelný – zaslouží rovněž farizejští rodiče. Své neukojené kariéristické ambice podle všeho transformovali do chorobné touhy po úspěchu vlastních dětí: pokrytecky „nechtěli o ničem vědět“, nejspíše „servírovali“ vlastní dcerky přímo na podnos slizkého sexuálního chtíče pedofilního sbormistra. Ač nepotrestatelní, jsou i oni vinni. Dojde jim to alespoň nyní? Poučí se z jejich chyb budoucí otcové a matky? Nebo budou moci noví Kulínští slavit opět úspěch?

24976 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění