Report z akce: Komunisté na nás poslali bitkaře s baseballkama!

Autor: Lukáš Petřík | Publikováno: 6.12.2004 | Rubrika: Ostatní
Ne KSČM

Nevídané! Komunisté vytvářejí Lidové milice pro 21. století! Návrat bolševiků v celé své zrůdné nahotě odhaluje náš exkluzivní reportér Lukáš Petřík, předseda Pražského klubu mladých konzervativců, organizátor antibolševické demonstrace, jíž se zúčastnil Vladimír Hučín, Ondřej Vetchý a další osobnosti.

Proč jsme demonstrovali?

Ve středu 17. listopadu se konala tradiční antikomunistická demonstrace Pražského klubu mladých konzervativců před sídlem KSČ(M), tentokráte ve spolupráci s Konzervativní stranou. Proč jsme šli demonstrovat? Chtěli jsme upozornit na to, že patnáct let po pádu komunistického totalitního systému okupuje strana, která se stále hrdě hlásí ke svému předlistopadovému dědictví, druhý post na žebříčku popularity. Vzpomenuli jsme i oběti nacistické perzekuce z podzimu 1939. Protože jsme si vědomi stejné zločinné podstaty obou ideologií, požadovali jsme zákaz propagace všech totalitních ideologií od nacismu po komunismus ve všech jejich podobách a formách.

Dále jsme podpořili návrh na vyznamenání odbojové skupiny bratří Mašínů a skandovali jsme za to, aby byl proces s Vladimírem Hučínem veden veřejně. Tento bývalý důstojník BIS je popotahován bývalými bolševiky. Odhalil totiž, že mnoho jedinců aktivních za minulého režimu se stále pohybuje ve státní správě a bezpečnostních složkách státu. A navíc: může to doložit důkazy! Snažili jsme, aby si lidé uvědomili, že nebezpečí komunismu a totalitních praktik nehrozí pouze přímo od KSČM, ale že řada faktů, jako je enormní výše odposlechů, jež je nesrovnatelná s jakoukoliv demokratickou zemí světa, a působení bývalých komunistických činitelů v bezpečnostní a státní službě, svědčí o tom, že u představitelů ČSSD narůstají totalitní způsoby vládnutí. O blízkosti postojů KSČM a ČSSD vypovídá i jejich častá spolupráce na celostátní i místní úrovni.

Jak jsme demonstrovali?

Toho dne bolševici poručili větru, dešti a zavládlo mlhavé a sychravé podzimní počasí. Jako organizátoři jsme s kolegama přišli před sídlo KSČM o půlhodinku dříve. Vrata se náhle otevřela a v nich stálo asi deset mladých komunistů oblečených v černých bomberech a s kuklami a šátky na hlavách. A co bylo neméně milé, s baseballovými pálkami v rukách. Naštěstí jich nepoužili. Říkal jsem si: “Kéž nás ochrání grosstapo!” V tomto momentě bylo na ulici ještě málo lidí, mladí revolucionáři, zřejmě nové Lidové milice, se nás tudíž snažili zastrašit. Několik chvil po tomto zastrašovacím manévru mladých Che Guevarrů se konečně pomalu začali scházet demonstranti a vrata se, díkybohu, opět zavřela.

Policie zasáhla korektně

Demonstraci jsem oficiálně zahájil společným prohlášením Pražského klubu mladých konzervativců a Konzervativní strany, jež jsem nastínil výše. Poté se vrata opět otevřela: mladí komunisté šli mezi nás s transparenty, na nichž byly zobrazeny fotografie Vladimíra Hučína a - tuším- Milana Paumera s hanlivými nápisy. A také moje, což mi na jednu stranu polichotilo, ale na druhou stranu jsem si uvědomil, že zmínění mladí komunisté vlastní baseballové hole a mohli by je tedy použít. Musela zasáhnout policie, která celou situaci zvládala vcelku dobře a korektně. Rudí se potom stáhli na balkon, kde vykřikovali hesla typu “Kapitalismus - špína, hnus” a mávali rudými vlajkami s portréty Vladimíra Iljiče Lenina.

Hučín, Gottwald junior a bolševické metastázy

Po tomto incidentu si vzal slovo bývalý kapitán BIS Vladimír Hučín, který mluvil o prorůstání komunististických metastáz do státní správy. Také se zmínil o přítomném předsedovi Komunistického svazu mládeže Gottwaldovi a o jeho napojení na různé evropské extrémně levicové organizace. Pana Gottwalda si už dobře pamatujeme z minulé demonstrace, již jsme pořádali na Letné prvního máje. Tehdy s námi soudružsky diskutoval a rozdával nám cigarety. Nyní už bohužel tak štědrý a přátelský nebyl. Asi zjistil, že takové zatvrzelé reakcionáře stejně nepřesvědčí.

Ondřej Vetchý: Byl jsem zde

Dále promluvili např. i člen skupiny bratří Mašínů Milan Paumer, známý protikomunistický aktivista Jan Šinágl a mnozí další, kteří požádali o slovo. Mezi jednotlivými proslovy se skandovala protibolševická hesla. Nejvíce se asi uchytily “Zrůdy rudý” a “Stáňa Gross - bolševiků boss!” Na naši demonstraci přišel např. i herec Ondřej Vetchý nebo známý “bolševikobijec” Petr Cibulka. Klidný průběh demonstrace, jíž se zúčastnilo zhruba 200 lidí, opět narušila komunistická provokace. Mladí svazáci a milicionářští čekatelé chtěli náhle opustit své sídlo. Nahrnula se kolem nich hromada lidí, opětujíce jim jejich urážky. Některé z komsomolců zatkla policie. Pravděpodobně za předchozí narušování naší řádně nahlášené a jinak poklidné demonstrace a také za to, že si nechtěli sundat kukly a tím se demaskovat.

Optimistický závěr: Komsomolci na policii, my při hymně

Při zakončení celé demonstrace jsme ještě zazpívali českou státní hymnu. Potom jsme se už jednotlivě a po hloučcích vydali zapálit svíčky k památníku na Národní třídě. Bolševici se na nás mohou příští rok opět těšit!

Autor je předsedou Pražského klubu mladých konzervativců

7910 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Tři měsíce po nástupu Bidena do úřadu hrozí v Evropě válka. NATO si zaslouží, aby se ztratilo ze světaEvropská unie je diktát a tyranie!

Eurabia.cz

Anketa: Jak jste vnímali na ČT moderování Z. Tvarůžkové o Rusech ve Vrběticích?Skandál! Češi dodávali zbraně islámským teroristům v Sýrií a ruští agenti tomu zabránili

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Takto se s informacemi nenakládá. Jestli to chtějí vyhrotit, tak to fakt není sranda, obává se generál BlaškoPříběh jedné operace českých tajných služeb. Letadlo, velvyslanec, cesta do Moskvy. Hamáček jen naznačoval, ale i tak Moravec valil oči
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění