Takže zase špatně, předsedo Paroubku!

Autor: Petr Olejníček | Publikováno: 10.9.2007 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

http://www.blog.idnes.cz

ČSSD zasedla, resp. její UVV ČSSD (pro ty co náhodou nevědí: Ústřední výkonný výbor České strany sociálně demokratické) a zjistila, jak pravil předseda Paroubek, že je vnímána jako KRYPTOKOMUNISTICKÁ . Ale nebyl by to správný předseda, kdyby se hned nevytasil s řešením…..

A jaké že to řešení je? Jmenuje se to „Cesta ke změně image – propagace značky ČSSD“.
Je to jakýsi materiál, který má postavit pověst této strany na nohy, tak jsem si řekl, že se podívám čímže mě to ten Paroubek hodlá přesvědčit, abych tuto stranu volil.

1.Strana bude připomínat, že nikdy nebyla součástí Národní fronty a její činnost byla obnovena až v roce 1989.
2.Bude připomínat pronásledování svých členů komunistickým režimem
3.Bude usilovat o očištění od kauz jako např. Unipetrol, Biolíh, Ghanské kakao, Kubiceho zpráva atd..
4.Bude dál bojovat proti privatizaci nemocnic
5.Drobným živnostníkům slíbí zjednodušení daní

A to je tak jako všechno…….

Omlouvám se zapomněl jsem, že ještě nevyloučil, že by sám kandidoval příští rok v krajských a senátních volbách v Ústeckém kraji, ale prý to zváží až poté co si nechá zpracovat sociologické analýzy, protože se prý obává, aby výsledky voleb v tomto kraji jeho kandidatura naopak nezhoršila.

Takže podtrženo a sečteno, kryptokomunisté zase nenabízí nic, nic co by mě mělo přesvědčit abych je volil.

Jestli byla ČSSD až do roku 1989 zakázanou stranou, mě opravdu po téměř dvaceti letech od jejího znovuzrození (a s výsledky její politiky) mě nechává opravdu naprosto chladným a marně v tom hledám proč tedy s těmi nenáviděnými komunisty schválili za 8 let u vlády tolik zákonů.

Utrpení členů strany pronásledovaných komunismem, mi sice z lidského hlediska může být líto, ale pořád nevím jak to souvisí se současnou politikou strany.

Moc by mě zajímalo jakým způsobem se chce očistit v těch kauzách, jedinou cestu vidím v dotažení těch věcí k soudu a ten nechť rozhodne, ale při stavu naší justice si (asi s Paroubkem stejně) myslím, že pro ně to není ta nejlepší cesta. Exministr financí Svoboda by mu mohl vykládat.

Boj proti privatizaci nemocnic s Rathem v čele, je přesně to co mu nakonec naštve i poslední voliče, protože za 3 roky až budou nové volby do PS už rozdíly mezi těmi privatizovanými a státními budou vidět na první pohled. Navíc nevím jak chce obhájit, že ten největší křikloun sám nemocnice privatizuje.

A poslední bod mě moc pobavil, Sociální demokracie a daně !! To už jsme jednou viděli. Když seděli ve vládě tak zavedli pro malé živnostníky minimální daň …

Takže zase špatně , předsedo Paroubku! Ale ono je to dobře, zase jste dokázal, že vám nejde o nic jiného než o volební výsledky, o nějakém atraktivním moderním programu se nedá hovořit, jen léčíte staré rány. Ono jak nedávno někdo napsal: Když Paroubek vypadá jako komunista, chová se jako komunista, mluví jako komunista, a hlasuje s komunisty, tak těžko někomu vysvětlí, že je nejlepší cesta životem stát se mladým sociálním demokratem.

Takže jsou to kryptokomunisti, kteří nemají voličům co nabídnout (nepočítám li sociální dávky, nezaměstnanost a byrokracii), ale neustále budou vymýšlet jak je chyba někde jinde jen ne v nich samých.

Možná by se daly zvednout preference ČSSD tím, že by Paroubek a jeho věrní odešli zavčas do politického důchodu, ale to je jen takový nápad, nechci jim radit, aby to nakonec proboha neudělali, protože dokud tam budou, jedno je jisté. ČSSD volby nevyhraje!!

Napsáno pro blog.idnes.cz

6084 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

A tak zme se opět stali pitomcama, jako už mnohokrat, tentokrat ovšem před očima celeho světa...Ale aji ta prostytutka, kera prodava sama sebe, za to dostane jakusik protihodnotuChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Generál Šándor: Čuk a Gek ve Vrběticích? Desítky kilo výbušnin. Musel pomoct místní. Info, časy, trasa, to nepíšou v novinách. Ukažte papír, leží u násNátlak z žumpy ČT. Xaverovi bouchly saze a vyhlásil válku
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění