Takže zase špatně, předsedo Paroubku!

Autor: Petr Olejníček | Publikováno: 10.9.2007 | Rubrika: Politika
Paroubek 3

http://www.blog.idnes.cz

ČSSD zasedla, resp. její UVV ČSSD (pro ty co náhodou nevědí: Ústřední výkonný výbor České strany sociálně demokratické) a zjistila, jak pravil předseda Paroubek, že je vnímána jako KRYPTOKOMUNISTICKÁ . Ale nebyl by to správný předseda, kdyby se hned nevytasil s řešením…..

A jaké že to řešení je? Jmenuje se to „Cesta ke změně image – propagace značky ČSSD“.
Je to jakýsi materiál, který má postavit pověst této strany na nohy, tak jsem si řekl, že se podívám čímže mě to ten Paroubek hodlá přesvědčit, abych tuto stranu volil.

1.Strana bude připomínat, že nikdy nebyla součástí Národní fronty a její činnost byla obnovena až v roce 1989.
2.Bude připomínat pronásledování svých členů komunistickým režimem
3.Bude usilovat o očištění od kauz jako např. Unipetrol, Biolíh, Ghanské kakao, Kubiceho zpráva atd..
4.Bude dál bojovat proti privatizaci nemocnic
5.Drobným živnostníkům slíbí zjednodušení daní

A to je tak jako všechno…….

Omlouvám se zapomněl jsem, že ještě nevyloučil, že by sám kandidoval příští rok v krajských a senátních volbách v Ústeckém kraji, ale prý to zváží až poté co si nechá zpracovat sociologické analýzy, protože se prý obává, aby výsledky voleb v tomto kraji jeho kandidatura naopak nezhoršila.

Takže podtrženo a sečteno, kryptokomunisté zase nenabízí nic, nic co by mě mělo přesvědčit abych je volil.

Jestli byla ČSSD až do roku 1989 zakázanou stranou, mě opravdu po téměř dvaceti letech od jejího znovuzrození (a s výsledky její politiky) mě nechává opravdu naprosto chladným a marně v tom hledám proč tedy s těmi nenáviděnými komunisty schválili za 8 let u vlády tolik zákonů.

Utrpení členů strany pronásledovaných komunismem, mi sice z lidského hlediska může být líto, ale pořád nevím jak to souvisí se současnou politikou strany.

Moc by mě zajímalo jakým způsobem se chce očistit v těch kauzách, jedinou cestu vidím v dotažení těch věcí k soudu a ten nechť rozhodne, ale při stavu naší justice si (asi s Paroubkem stejně) myslím, že pro ně to není ta nejlepší cesta. Exministr financí Svoboda by mu mohl vykládat.

Boj proti privatizaci nemocnic s Rathem v čele, je přesně to co mu nakonec naštve i poslední voliče, protože za 3 roky až budou nové volby do PS už rozdíly mezi těmi privatizovanými a státními budou vidět na první pohled. Navíc nevím jak chce obhájit, že ten největší křikloun sám nemocnice privatizuje.

A poslední bod mě moc pobavil, Sociální demokracie a daně !! To už jsme jednou viděli. Když seděli ve vládě tak zavedli pro malé živnostníky minimální daň …

Takže zase špatně , předsedo Paroubku! Ale ono je to dobře, zase jste dokázal, že vám nejde o nic jiného než o volební výsledky, o nějakém atraktivním moderním programu se nedá hovořit, jen léčíte staré rány. Ono jak nedávno někdo napsal: Když Paroubek vypadá jako komunista, chová se jako komunista, mluví jako komunista, a hlasuje s komunisty, tak těžko někomu vysvětlí, že je nejlepší cesta životem stát se mladým sociálním demokratem.

Takže jsou to kryptokomunisti, kteří nemají voličům co nabídnout (nepočítám li sociální dávky, nezaměstnanost a byrokracii), ale neustále budou vymýšlet jak je chyba někde jinde jen ne v nich samých.

Možná by se daly zvednout preference ČSSD tím, že by Paroubek a jeho věrní odešli zavčas do politického důchodu, ale to je jen takový nápad, nechci jim radit, aby to nakonec proboha neudělali, protože dokud tam budou, jedno je jisté. ČSSD volby nevyhraje!!

Napsáno pro blog.idnes.cz

5399 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva DecroixDlouholetý člen ODS se naštval po vyloučení VK ml. Tohle napsal v rezignačním dopisu šéfovi Oblastního sdružení Česká Lípa

euPortal.cz

Sluníčkáři se už začínají bát úspěchu vlastenců v eurovolbách, protože vlastenecké strany budou moci udělat v Bruselu zemětřeseníAustralan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícím

Eurabia.cz

Šéf pražských muslimů vyzval české muslimy, aby se ozbrojili. Máme se bát teroristických útoků ze strany českých muslimů?Teroristický útok v nizozemské tramvaji - několik mrtvých. Jde o muslimskou pomstu za vystřílení mešity na Novem Zélandu?

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Dvojjazyčné politické školení po osmdesáti letech. Martin Koller primátoru Hřibovi poradil, co má s celou „havlérkou“ spáchat nyníSpisovatel Kimla: Česká politika je divadlo plné mizerných herců. Když si pustím ČT24, bezpečně vím, že na mě během chvíle vykoukne Kalousek
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění