Přijďte i Vy. Spolu proti terorismu. 11. září 2007, Praha

Autor: Redakce | Publikováno: 8.9.2007 | Rubrika: Ostatní
WTC

U příležitosti 6. výročí teroristických útoků na New York a Washington pořádají Konzervativní strana a o.s. Mladá pravice třetím rokem pietní shromáždění k uctění památky obětí tohoto i dalších teroristických útoků:

SPOLU PROTI TERORISMU 

Setkání se uskuteční dne 11. září 2007 v 17.00 na Jungmannově náměstí, Praha 1. 

Jsme přesvědčeni, že v současné době stupňujících se útoků na západní demokracie je nutno vystoupit a dát všem nepřátelům, ať jsou odkudkoli, najevo vůli západní civilizaci a demokracii bránit. Je také nutné vystupovat proti lhostejnosti části naší veřejnosti a proti pacifismu, s jehož důsledky máme neblahé zkušenosti. 

Hosty shromáždění, kteří vystoupí s krátkými proslovy, budou m.j. poslanec PSP ČR Marek Benda, politolog a ředitel Občanského institutu Roman Joch, publicista a politolog Alexandr Tomský, účastník třetího odboje Milan Paumer a další. Zástupce Iniciativy PRO představí petici pro radarovou základnu, kterou bude možné na místě podepsat. 

Oficiální pozvánka / leták:

http://911.eurabia.cz

Mediální partner:

Neviditelný pes
Annonce
www.eurabia.cz

Akci dále podporují: 

AGORA, studentské noviny
Česká společnost přátel Izraele
Fórum angažovaných křesťanů
Fragmenty, kulturně-hospodářská revue
Full Gospel Business Men's Fellowship International, Praha
Christian Solidarity International - CSI ČR
Christ.art.mission o.s.
ICEJ ČR
Iniciativa PRO
JORDAN-CZ-EU o.s.
Klub Peace for Izrael
Kulturní komise ČR
Konzervativní klub
Globalpress magazín
Magen o.s.
Maskil, měsíčník kongregace Bejt Simcha
Misijní odbor Kostnické jednoty
Mladí konzervativci
Mladí křesťanští demokraté Praha
nekorektne.blogspot.com
Občanský institut
Olšer Břetislav, spisovatel
Operace Ester
Sdružení židovských odbojářů a vojáků
Společnost přátel USA - Česko Americký klub
vpravo.blog.cz
www.aynrand.cz
www.eportal.cz
www.eretz.cz
www.euportal.cz
www.nebezpeci.cz
www.pravdaoislamu.cz
www.prayer.cz

Kontakt pro novináře: 

Mladá pravice
http://www.pravice.org, Lukáš Petřík +420 739 039 153, lukas.petrik@euportal.cz

Konzervativní strana
http://www.konzervativnistrana.cz/, Martin Rejman +420 603 288 715, martinrejman@seznam.cz 

Informace o pořadatelích: 

Mladá pravice je společnost mladých lidí, které spojuje liberálně-konzervativní pohled na svět a úcta k hodnotám, jako je národní suverenita, svoboda jednotlivce nebo nedotknutelnost soukromého majetku. Nejsme politickou stranou, ale pouze občanským sdružením, vytyčujícím si za cíl především osvětu a tříbení politických názorů mezi mladými lidmi.

Konzervativní strana je pravicová politická strana hlásící se k odkazu západní křesťanské civilizace a k jejím universálně platným pravdám. Za svoji morální povinnost považuje boj proti totalitarismům 20. století, odmítá socialismus s jeho rovnostářstvím i vypjatý individualismus liberálů. Respektuje přirozené tradiční vazby člověka a existenci objektivního morálního řádu, který přesahuje každého z nás. 

4832 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Dnes je NATO paktem, který svou agresivní politikou, prosazovanou zejména americkými prezidenty, destabilizoval v podstatě celý světPutin dal příklad: jak se může Německo a Evropa stát finančně svrchovanými za pomoci zlata. Co má Putin společného s de Gaullem?

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

„Kemr“ do tváře. Jsi fašista! Strkanice, Milion chvilek, urážky. Na akci klimaaktivistů dorazilo i několik odpůrců. Takhle dopadliExtremista Konvička nesmí vzdělávat mládež. Už dávno měl být vyhozen, zaznělo od Pavla Šafra
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění