Potlesk pro muže, který má dost odvahy, potlesk pro Davida Ratha

Autor: Petr Koutný | Publikováno: 6.9.2007 | Rubrika: Politika
Rath_David

http://www.blog.idnes.cz

Prosím potlesk pro pana Davida, který v sobě našel tolik odvahy a rozumu, že nás dokázal přesvědčit o co tady jde. Několik let se stavil za zájmy lékařů a vypadalo to, že bude mluvit za celé zdravotnictví, on opravdu mluvil ,ale asi mu to moc nešlo, protože ne každý dostane pohlavek za svůj slovní proslov a když je to ještě pohlavek, nechtěl jsem napsat lavina facek, ale dobrá, tedy když je to několik pohlavků, podotýkám přesně mířených od pana Macka, tak to už je něco a když k tomu přidáme to co všichni víme, tak mi nezbývá, jen žádat o potlesk pro pana Davida, teď nevím jestli potlesk za odvahu nebo za drzost.

Vypadal že bojuje proti Goliáši, hrozil stávkou a svolával všechny svaté na pomoc utlačovaným lékařům. Stavil se hrdě do čela davu a tvářil se navenek, že ví jak vyléčit umírajícího pacienta, který už několik let leží na smrtelné posteli a říká si České zdravotnictví.

Jeho dny přišli, byl nepřehlédnutelný a tvářičku měl stále pěknou, postavičku mírně pokřivenou a kabátek se otáčel stále podle větru, takže není divu, že po něm chňapli pánové z ČSSD a svěřili mu do rukou pacienta s dechem nebožtíka.

Léčba probíhala úspěšně, laik se divil odborník žasl a kamarádíčkové pana Davida nacházeli výjimečně výnosná místa ve zdravotnictví. Stav pacienta se nezlepšoval, zato dobrá nálada pana Davida a jeho zájmům ano.

Byl proti privatizaci ve zdravotnictví, ale sám úspěšně privatizoval, jenže kde nic nezbývá nic není a vezmete si chlup na dlani, ale právě tady Vás prosím o potlesk, hlavně ty ze středních Čech, tleskejte.

Tleskejte za odvahu a někteří třeba za drzost člověka, který se projevil jako jeho straničtí kolegové, kteří už léta vybírají různé koryta a korýtka a ještě nemají dost.

Prosím tleskejte panu Davidovi, který jistě má dost zkušeností a odborných předpokladů k funkci hejtmana středních Čech.

Nepochybuji že to dokáže, on totiž korytník vždy pořádně vyžere koryto a je jedno z jaké je strany, hlavní je vyžrat a nic nenechat, a že by mělo jít i o lidi?

Možná, ale první jde o … 

Napsáno pro blog.idnes.cz

6517 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Už i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!Co to k čertu je za zvrhlost?! Nehodlám dovolit genderovým fanatikům, byť třeba ve vedení státu, aby ve jménu svého nového náboženství mé děti poničili. I nadále bude moje holka nosit sukně a kluk kalhotyKdo tu šíří fake news?Ekoteroristé na rypadle

euPortal.cz

Je dojemné, jak ODS lamentuje nad tím, jak Babišova vláda zvyšuje daně, přitom to byla ODS, kdo navzdory svým slibům daně zvyšoval! Veľký brat: EÚ rozhodla o vytvorení databázy s biometrickými údajmi svojich občanov

Eurabia.cz

Švédský stát a města financují dotacemi islamizaci a islámský extremismus Pražské matky se obracejí na stávající režim v ČR o přijetí syrských adolescentů

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Je nutné udržet parlamentní demokracii před Milionem chvilek, vyzval Václav Klaus před zaplněným sálem. A když spatřil v publiku šéfa Rozhlasu...Babiš před listopadem 1989 nebyl velká ryba. Profesor Keller „vypouští rybník“ chvilkařům. A posílá vzkaz i Gretě. Zhroutí se z něho?
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění