Potlesk pro muže, který má dost odvahy, potlesk pro Davida Ratha

Autor: Petr Koutný | Publikováno: 6.9.2007 | Rubrika: Politika
Rath_David

http://www.blog.idnes.cz

Prosím potlesk pro pana Davida, který v sobě našel tolik odvahy a rozumu, že nás dokázal přesvědčit o co tady jde. Několik let se stavil za zájmy lékařů a vypadalo to, že bude mluvit za celé zdravotnictví, on opravdu mluvil ,ale asi mu to moc nešlo, protože ne každý dostane pohlavek za svůj slovní proslov a když je to ještě pohlavek, nechtěl jsem napsat lavina facek, ale dobrá, tedy když je to několik pohlavků, podotýkám přesně mířených od pana Macka, tak to už je něco a když k tomu přidáme to co všichni víme, tak mi nezbývá, jen žádat o potlesk pro pana Davida, teď nevím jestli potlesk za odvahu nebo za drzost.

Vypadal že bojuje proti Goliáši, hrozil stávkou a svolával všechny svaté na pomoc utlačovaným lékařům. Stavil se hrdě do čela davu a tvářil se navenek, že ví jak vyléčit umírajícího pacienta, který už několik let leží na smrtelné posteli a říká si České zdravotnictví.

Jeho dny přišli, byl nepřehlédnutelný a tvářičku měl stále pěknou, postavičku mírně pokřivenou a kabátek se otáčel stále podle větru, takže není divu, že po něm chňapli pánové z ČSSD a svěřili mu do rukou pacienta s dechem nebožtíka.

Léčba probíhala úspěšně, laik se divil odborník žasl a kamarádíčkové pana Davida nacházeli výjimečně výnosná místa ve zdravotnictví. Stav pacienta se nezlepšoval, zato dobrá nálada pana Davida a jeho zájmům ano.

Byl proti privatizaci ve zdravotnictví, ale sám úspěšně privatizoval, jenže kde nic nezbývá nic není a vezmete si chlup na dlani, ale právě tady Vás prosím o potlesk, hlavně ty ze středních Čech, tleskejte.

Tleskejte za odvahu a někteří třeba za drzost člověka, který se projevil jako jeho straničtí kolegové, kteří už léta vybírají různé koryta a korýtka a ještě nemají dost.

Prosím tleskejte panu Davidovi, který jistě má dost zkušeností a odborných předpokladů k funkci hejtmana středních Čech.

Nepochybuji že to dokáže, on totiž korytník vždy pořádně vyžere koryto a je jedno z jaké je strany, hlavní je vyžrat a nic nenechat, a že by mělo jít i o lidi?

Možná, ale první jde o … 

Napsáno pro blog.idnes.cz

6417 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Existuje mnoho nevysvětleného kolem 11. září a v průběhu osmnácti let od útoku nevysvětlené ještě přibylo. Není jen shodou okolností, že přes 4 tisíce poškozených onemocnělo rakovinou?Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omylu

Eurabia.cz

Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Podříznu tě! „Mašínové si zaslouží úctu,“ uvedl expert. Zabíjeli, ale... A pak se děly věci
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění