Potlesk pro muže, který má dost odvahy, potlesk pro Davida Ratha

Autor: Petr Koutný | Publikováno: 6.9.2007 | Rubrika: Politika
Rath_David

http://www.blog.idnes.cz

Prosím potlesk pro pana Davida, který v sobě našel tolik odvahy a rozumu, že nás dokázal přesvědčit o co tady jde. Několik let se stavil za zájmy lékařů a vypadalo to, že bude mluvit za celé zdravotnictví, on opravdu mluvil ,ale asi mu to moc nešlo, protože ne každý dostane pohlavek za svůj slovní proslov a když je to ještě pohlavek, nechtěl jsem napsat lavina facek, ale dobrá, tedy když je to několik pohlavků, podotýkám přesně mířených od pana Macka, tak to už je něco a když k tomu přidáme to co všichni víme, tak mi nezbývá, jen žádat o potlesk pro pana Davida, teď nevím jestli potlesk za odvahu nebo za drzost.

Vypadal že bojuje proti Goliáši, hrozil stávkou a svolával všechny svaté na pomoc utlačovaným lékařům. Stavil se hrdě do čela davu a tvářil se navenek, že ví jak vyléčit umírajícího pacienta, který už několik let leží na smrtelné posteli a říká si České zdravotnictví.

Jeho dny přišli, byl nepřehlédnutelný a tvářičku měl stále pěknou, postavičku mírně pokřivenou a kabátek se otáčel stále podle větru, takže není divu, že po něm chňapli pánové z ČSSD a svěřili mu do rukou pacienta s dechem nebožtíka.

Léčba probíhala úspěšně, laik se divil odborník žasl a kamarádíčkové pana Davida nacházeli výjimečně výnosná místa ve zdravotnictví. Stav pacienta se nezlepšoval, zato dobrá nálada pana Davida a jeho zájmům ano.

Byl proti privatizaci ve zdravotnictví, ale sám úspěšně privatizoval, jenže kde nic nezbývá nic není a vezmete si chlup na dlani, ale právě tady Vás prosím o potlesk, hlavně ty ze středních Čech, tleskejte.

Tleskejte za odvahu a někteří třeba za drzost člověka, který se projevil jako jeho straničtí kolegové, kteří už léta vybírají různé koryta a korýtka a ještě nemají dost.

Prosím tleskejte panu Davidovi, který jistě má dost zkušeností a odborných předpokladů k funkci hejtmana středních Čech.

Nepochybuji že to dokáže, on totiž korytník vždy pořádně vyžere koryto a je jedno z jaké je strany, hlavní je vyžrat a nic nenechat, a že by mělo jít i o lidi?

Možná, ale první jde o … 

Napsáno pro blog.idnes.cz

6205 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva Decroix

euPortal.cz

Takovéto perverzní knihy pohádek pro děti doopravdy existujíAndrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to politici konečně nepochopí

Eurabia.cz

Okamura vyzval českou policií, aby nevydávala muslimům povolení vlastnit zbraně. Okamura opět i upozornil na radikalismus českých muslimůPrezident Zeman: „Proč útočí Turci na Kurdy? No protože jsou faktickými spojenci Islámského státu"

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Ukazoval jste jen uprchlíky a jednu stranu konfliktu. Jsem tady, abych vám to řekla do očí!“ Drsný střet zpravodaje ČT Jakuba Szántó a rozčílené Syřanky. Na veřejnostiJ. X. Doležal se na Primě utrhl ze řetězu: Ať EU zakáže ještě kladiva. Pak škrabky na brambory, když tím dostanete do krku, jste mrtvej. Šroubováky. Kravaty taky
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění