Potlesk pro muže, který má dost odvahy, potlesk pro Davida Ratha

Autor: Petr Koutný | Publikováno: 6.9.2007 | Rubrika: Politika
Rath_David

http://www.blog.idnes.cz

Prosím potlesk pro pana Davida, který v sobě našel tolik odvahy a rozumu, že nás dokázal přesvědčit o co tady jde. Několik let se stavil za zájmy lékařů a vypadalo to, že bude mluvit za celé zdravotnictví, on opravdu mluvil ,ale asi mu to moc nešlo, protože ne každý dostane pohlavek za svůj slovní proslov a když je to ještě pohlavek, nechtěl jsem napsat lavina facek, ale dobrá, tedy když je to několik pohlavků, podotýkám přesně mířených od pana Macka, tak to už je něco a když k tomu přidáme to co všichni víme, tak mi nezbývá, jen žádat o potlesk pro pana Davida, teď nevím jestli potlesk za odvahu nebo za drzost.

Vypadal že bojuje proti Goliáši, hrozil stávkou a svolával všechny svaté na pomoc utlačovaným lékařům. Stavil se hrdě do čela davu a tvářil se navenek, že ví jak vyléčit umírajícího pacienta, který už několik let leží na smrtelné posteli a říká si České zdravotnictví.

Jeho dny přišli, byl nepřehlédnutelný a tvářičku měl stále pěknou, postavičku mírně pokřivenou a kabátek se otáčel stále podle větru, takže není divu, že po něm chňapli pánové z ČSSD a svěřili mu do rukou pacienta s dechem nebožtíka.

Léčba probíhala úspěšně, laik se divil odborník žasl a kamarádíčkové pana Davida nacházeli výjimečně výnosná místa ve zdravotnictví. Stav pacienta se nezlepšoval, zato dobrá nálada pana Davida a jeho zájmům ano.

Byl proti privatizaci ve zdravotnictví, ale sám úspěšně privatizoval, jenže kde nic nezbývá nic není a vezmete si chlup na dlani, ale právě tady Vás prosím o potlesk, hlavně ty ze středních Čech, tleskejte.

Tleskejte za odvahu a někteří třeba za drzost člověka, který se projevil jako jeho straničtí kolegové, kteří už léta vybírají různé koryta a korýtka a ještě nemají dost.

Prosím tleskejte panu Davidovi, který jistě má dost zkušeností a odborných předpokladů k funkci hejtmana středních Čech.

Nepochybuji že to dokáže, on totiž korytník vždy pořádně vyžere koryto a je jedno z jaké je strany, hlavní je vyžrat a nic nenechat, a že by mělo jít i o lidi?

Možná, ale první jde o … 

Napsáno pro blog.idnes.cz

6853 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní válkyKoronáč to rozsekl: Zaplaťpámbu za českou korunuVáclav Klaus: Naštěstí je pořád spousta silných myšlenek – výpisky č. 13 (polovina 90. let)Já, Prymula: Miliony korun od farmaceutických firem a touha po Velkém bratrovi

euPortal.cz

KORONAVIRUS: Domácí vězení pro Evropany... ... amnestie pro ilegální imigranty67 ilegálních migrantů se zase vylodilo na řeckém ostrově Lesbos

Eurabia.cz

Švýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)Proč eurohujeří a germanofilové nenávidí Zemana? Protože jasně říká: Dokážeme si vládnout sami!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...

ParlamentniListy.cz

Jsme ocas, budeme mlčet? 500 miliard pro EU: Silná věta Merkelové. Vážné výpočty, temný odhadPr*sárny a škůdci! Od Pirátů uniklo VIDEO. Vedení strany nebude rádo
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění