Grossová: Jedu na nákupy, uhněte z cesty!

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 4.12.2004 | Rubrika: HotNews
Grossová

Šok! To tu ještě nebylo! Co si nedovolil Husák ani Brežněv, to nyní předvádí premiérova maželka Šárka Grossová. “Něco takového by neměli dělat, nechám si to vysvětlit,” zachraňuje situaci šéf jejích bodyguardů, Lubomír Kvíčala. Co se stalo?

Grossová přikázala svým osobním strážcům, aby ji v policejní limuzíně(!) zavezli přímo před nákupní centrum na Smíchově. “To auto porušilo několik předpisů během půl minuty. Vjelo do protisměru a málem srazilo chodce na přechodech,” svěřuje se Portálu očitá svědkyně Anna Böhmová. “Ještě teď mi z toho běhá mráz po zádech,” dodává. “Připomíná mi to chování moskevských narkobaronů v půlce devadesátých let, ti také mohli všechno,” prohlásil další svědek, Oleg, jenž je původem z Ruska.

Zdravý rozum zůstává stát. Šárka Grossová je první českou “paní premiérovou”, jež využívá takto intenzivně stálých služeb bodyguardů a speciální policejní ochrany. Prý za tím stojí blíže nespecifikované riziko, které údajně hrozí celé Grossově rodině.

Navíc jezdí na pouhé předvánoční nákupy v drahých limuzínách, jež patří ministerstvu vnitra a byly zakoupeny z našich daní, zatímco řadoví policisté v otlučených fábiích pronásledují nebezpečné gangstery. Jakto, že to nevadí panu ministru vnitra Bublanovi? Kde je sociálnědemokratická “rovnost”, již socialisté mažou každým volebním rokem voličům jako med kolem huby?

Ale třeba je to jen prachsprostá závist autorky, že nemá na takové “výdobytky”, řeknete si možná… Takže příště u voleb pečlivě zvažujte, kdo je na té správné straně hřiště. Já už mám jasno.

7663 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Řádění norského sociálního úřadu Barnevernet. Doslova krade lidem děti pod různými nesmyslnými záminkami typu, že děcko dostalo na zadek a podobněVědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojují

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

ČT má průšvih? Za pořad o „fake news“. Vrchní kontrolor: Jak z 80. let. To nejhoršíOdporné. Vy maloměšťáci... Zdeněk Zbořil ke konci kauzy Čapí hnízdo: Je to plán Putina!
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění