O tom jak komunisti (vrazi) uctili památku svých obětí

Autor: Petr Olejníček | Publikováno: 22.8.2007 | Rubrika: Politika
KSČM

http://www.blog.idnes.cz

A je to tady!!! Svět se zbláznil, takovou reklamu měl v nedávné době jeden menší pivovar. Už vidím ty billboardy se stojícími komunisty v poslanecké sněmovně jak jen ztěží potlačují slzy během minuty ticha za uctění památky obětí komunismu. Řeknu Vám, že zpráva o tom, že celá poslanecká sněmovna uctila oběti této tragédie, mě doslova srazila na kolena, protože nikde nebylo nic o tom, že by komunisti opustili jednací sál sněmovny.

Svět se zbláznil a nebo se v prd..l obrací, jinak si to nedovedu vysvětlit. Už se nemůžu dočkat až napříště komunisti budou svolávat demonstrace v den výročí zavraždění Milady Horákové k jejímu hrobu a čele půjde Vojtěch Filip s velikou kyticí růží (karafiáty už neletí).

Je to stejné jako by masový vrah chodil na pohřby svých obětí a tam srdceryvně plakal a nebyl k utišení.

Nechápu, jak je možné tolik let po listopadu 89, že tato strana ještě existuje, stranou ponechám, že má dokonce i voliče, ale co mi hlava fakt nebere, jak je možné, že ještě uctívají oběti svých zvěrstev!!!!!!

Komunistka létá za státní peníze po celém světě a navštěvuje exulanty, kteří se po revoluci nevrátili do republiky, komunisti nám sedí ve sněmovně a neváhají kecat do naší budoucnosti, sedí nadále i na významných postech ve státní správě a vrchol všeho už i uctívají své oběti.

KOMUNISTI !!! Že v sobě nemáte ani špetku sebereflexe jsme se mohli přesvědčit už mnohokrát, že jste se nikdy nedistancovali ani neomluvili za své činny v minulosti, to už od vás ani nikdo nečeká, toho nejste schopni, na to abychom vás zakázali jako stranu jsme dnes už krátcí (i když vaše ideologie zakázaná je) ale proboha nepřehnali jste toto už???

Vidím, že asi budeme muset před příštími volbami vyrazit zase do ulic, zvonit klíčemi a demonstrovat pod koněm za to aby jste vůbec nedevalvovali volby tím, že by jste snad sestavovali kandidátku, protože jinak nám zase přerostete přes hlavu a až naznáte, že potřebujete pomoct obyvatelstvu v tomto státě k naprosté likvidaci hospodářství a svobod tak si zase někoho pozvete?? Zajímalo by mě kdo to bude tentokrát. Možná máte skryté rezervy (a toho se bojím nejvíc) na soudech, u policie, tajných služeb a moderní profesionální armádě.

Soudruzi chce se mi z Vás zvracet!!!!

Přeji vám co nejrychlejší konec i když vím, že to bude ještě trvat, doufám, že se toho dožiji.

Všem slušným lidem (to komunisty vylučuje dostatečně) přeji pěkný zbytek léta a radím „POZOR NA NĚ, UŽ ZASE VYSTRKUJOU ROHY“ a to nesmí zůstat bez odezvy.

Napsáno pro blog.idnes.cz

4951 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Takovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidíTragédie antických rozměrů: Lidový vůdce Salvini zradou odstaven od moci. Conteho vláda dosazena z Bruselu. Přístavy se migrantům opět otevírají. Kdy italský kotel vybuchne?

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Horší než Esmeralda! Výbuch ČT se show o ,,fake news": Trošku jde o Zdeňka TroškuPrů*er. Asi dojde na Zemanova slova. Šichtařová odhaluje skrytý problém
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění