O tom jak komunisti (vrazi) uctili památku svých obětí

Autor: Petr Olejníček | Publikováno: 22.8.2007 | Rubrika: Politika
KSČM

http://www.blog.idnes.cz

A je to tady!!! Svět se zbláznil, takovou reklamu měl v nedávné době jeden menší pivovar. Už vidím ty billboardy se stojícími komunisty v poslanecké sněmovně jak jen ztěží potlačují slzy během minuty ticha za uctění památky obětí komunismu. Řeknu Vám, že zpráva o tom, že celá poslanecká sněmovna uctila oběti této tragédie, mě doslova srazila na kolena, protože nikde nebylo nic o tom, že by komunisti opustili jednací sál sněmovny.

Svět se zbláznil a nebo se v prd..l obrací, jinak si to nedovedu vysvětlit. Už se nemůžu dočkat až napříště komunisti budou svolávat demonstrace v den výročí zavraždění Milady Horákové k jejímu hrobu a čele půjde Vojtěch Filip s velikou kyticí růží (karafiáty už neletí).

Je to stejné jako by masový vrah chodil na pohřby svých obětí a tam srdceryvně plakal a nebyl k utišení.

Nechápu, jak je možné tolik let po listopadu 89, že tato strana ještě existuje, stranou ponechám, že má dokonce i voliče, ale co mi hlava fakt nebere, jak je možné, že ještě uctívají oběti svých zvěrstev!!!!!!

Komunistka létá za státní peníze po celém světě a navštěvuje exulanty, kteří se po revoluci nevrátili do republiky, komunisti nám sedí ve sněmovně a neváhají kecat do naší budoucnosti, sedí nadále i na významných postech ve státní správě a vrchol všeho už i uctívají své oběti.

KOMUNISTI !!! Že v sobě nemáte ani špetku sebereflexe jsme se mohli přesvědčit už mnohokrát, že jste se nikdy nedistancovali ani neomluvili za své činny v minulosti, to už od vás ani nikdo nečeká, toho nejste schopni, na to abychom vás zakázali jako stranu jsme dnes už krátcí (i když vaše ideologie zakázaná je) ale proboha nepřehnali jste toto už???

Vidím, že asi budeme muset před příštími volbami vyrazit zase do ulic, zvonit klíčemi a demonstrovat pod koněm za to aby jste vůbec nedevalvovali volby tím, že by jste snad sestavovali kandidátku, protože jinak nám zase přerostete přes hlavu a až naznáte, že potřebujete pomoct obyvatelstvu v tomto státě k naprosté likvidaci hospodářství a svobod tak si zase někoho pozvete?? Zajímalo by mě kdo to bude tentokrát. Možná máte skryté rezervy (a toho se bojím nejvíc) na soudech, u policie, tajných služeb a moderní profesionální armádě.

Soudruzi chce se mi z Vás zvracet!!!!

Přeji vám co nejrychlejší konec i když vím, že to bude ještě trvat, doufám, že se toho dožiji.

Všem slušným lidem (to komunisty vylučuje dostatečně) přeji pěkný zbytek léta a radím „POZOR NA NĚ, UŽ ZASE VYSTRKUJOU ROHY“ a to nesmí zůstat bez odezvy.

Napsáno pro blog.idnes.cz

4790 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva Decroix

euPortal.cz

Andrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to politici konečně nepochopíAustralan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícím

Eurabia.cz

Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!Okamura vyzval českou pilicií, aby nevydávala muslimům povolení vlastnit zbraně. Okamura opět i upozornil na radikalismus českých muslimů

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Václav Moravec má problém: Nový kontrolor všech televizí promlouvá o něm i o ČTDěti, neklikejte: Zatím nejdrsnější obhajoba Václava Klause ml.
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění