Jak bolševici pozvraceli sněmovnu

Autor: Karel Kříž | Publikováno: 31.7.2007 | Rubrika: Polemika
Filip se Stalinem

http://www.blog.idnes.cz

Velká slova, velká gesta, velká očekávání, zvýšené hlasy, panáky na kuráž, zpocená čela. Za řečnickým stolkem se střídají hlavní hvězdy ukřivděných, zakomplexovaných, mocichtivých a demagogických rudých gard. Toť dopolední exhibice v poslanecké sněmovně parlamentu ČR dne 20. června 2007 v přimém přenosu ČT 24. Pojďte se mnou odhalit pravou tvář jejich konání.

Jednou pro vždy musí někdo pojmenovat cíle a cesty k jejich dosažení, které růžovorudá koalice s krycím názvem KSČSSD používá. Měl to být krach Topolánkovy vlády, ostudné a potupné poslední chvíle společenství ODS s KDU-ČSL a SZ. K čemu však došlo ? Paroubek riskoval hlasování i v pozici, kdy mu muselo být jasné, že prostě 101. hlas mít nebude. Znamená to tedy, že hlavním jeho cílem bylo dostat neomezený prostor v přenosu televize a vyzvracet na občany snůšku nechutných, ničím nepodložených, lživých a hlavně demagogických blábolů, které měli zahřát u srdíčka jeho oddané stádo a zmobilizovat jej k dalšímu revolučnímu boji za tzv. „sociální spravedlnost“, rozuměj - JÁ, JÁ, JÁ chci být premiér.

Je zcela evidentní, že bývalý agent Rokko se nikdy nesmíří s tím, že mu vzali jeho nejoblíbenější hračku – neomezené rozhodování o této zemi, životech lidí v ní a přístup k rozdělování peněz vybraných na daních od těžce zkoušených zaměstnanců a podnikatelů. Však vždycky malinko ukáplo i směrem k „Lihovému domu“ a bylo dobře. Biolíh, Bamberg, čachry pozemkového fondu, Liberta, 60-ti miliardový tandem Gross-Krejčíř, kakaový Bob, starosta Péťa a další vymoženosti vlády „sněhově čistých růžových odborníků“ jsou zapomenuty, pomalovali se válečnými barvami a s pomocí bratrů Komančů se vydali na válečnou stezku.

9:07 – od vůdce se dozvídáme, že hlavním motivem této schůze je kauza Čunek. Zajímavé je, že když byl podobně obviněn Gross, tehdy dokonce premiér, nikomu v ČSSD ani KSČM to nevadilo. Spokojili se s vysvětlením, že Stáníkovi nějaký mega předal strejda lampasák v igelitce. Sice to později neustál, jelikož nenašel ani sebemenší relevantní argument na svoji obranu, ale Čunek je prozatím v jiné situaci. Ne, že bych z tohoto případu byl nějak odvázaný, ale tvrzení té paní sekretářky, které je hlavním motivem vyšetřování, připadají mi malinko jako osobní pomsta a byl bych opravdu rád, kdyby policie konala a co nejrychleji případ uzavřela. Pokud se ukáže Čunkova vina, do vězení s ním, korupce musí být trestána co nejtvrději, ale dokud se Paroubek a jeho souputníci budou opírat jen o argument jedna paní povídala, ať s prominutím drží jazyk za zuby.

9:18 – kritika vládních reforem, zlatý hřeb projevu. 90 % občanů této země čeká po jejich zavedení spánek pod mostem a žebrácká mošna, ti zlí boháči a kapitalisté se naopak utopí v šampaňském nebo kaviáru. Chudí budou umírat, protože nebudou mít 20,- Kč na návštěvu lékaře. Až budu premiér, všechny reformy zruším, dávky zvednu, na všechno bude, když tak si půjčím, a jak je známo, státní dluhy se přece neplatí (oblíbená teze J.P., o kterou se opírá jeho politický růst, ale bohužel i takřka již nekontrolovatelný růst zadlužení ČR). Tolik mezi řádky projevu Velkého JÁ. 

9:38 – Milan Urban a zmínka o čerpání peněz z EU. Prý to tato vláda neumí. Já sám bych to tak nepřeceňoval. Nalijeme do EU pár miliónů z našeho, již tak chudého rozpočtu, bruselští úředníci si jich pár nechají na rozkvět svých koryt a občas nám nějaký s velkou pompou milostivě vrátí. Zkuste někdy zažádat o tzv. EU grant – je to jen živení zbytečných úředníků – velká chyba systému, obce by samy měly dostávat ty peníze přímo a ne oklikou přes Brusel, bylo by jich víc a jistě lépe využitých. Mimochodem část reformy dle V.Tlustého. Na to Urban zapomněl.

9:48 – rudý bratr Filip je zhnusen systémem, kdy je potřeba většina ke schválení návrhu. No, demokracie bolševikům nikdy nešla.

10:01 – pro mne vrchol, David Rath nařknul vládu z korupce a neschopnosti, což jsou druhé jména pana soudruha doktora. Navíc se ozdobil vlajkami, čímž dal vyniknout svému narcismu. Jak přízračné a poučné. Myslím, že víc se ztrapnit nemohl.

10:07 – mistr plíživého zvyšování daní Bohuš Sobotka konstatoval, že Topolánek je nejslabší premiér od roku 1918. Nemá prý morální autoritu. Toto si dovolí říct člověk, který ze sebe na svém blogu na Aktuálně.cz dělá disidenta a popisuje, jak v 80. letech minulého století jezdil demonstrovat do Prahy proti vládě KSČ. Neskutečné! Už vidím malého Bohouška, vzorného studenta a svazáka, jak se pustil mamičiny sukně, navlékl vaťák a spolu s Havlem, Vondrou a Pepou Nosem pochoduje čelem proti agentům STB na Václaváku a Paroubek, alias Rokko, na něj píše hlášení.

10:55 – další hřeb programu. Estébácký synek Grebeníček po bolševicku a bez skurpulí slibuje zakroutit krkem dle svého vzoru Klémy G. všem, kteří si dovolí být bohatší než je sociální minimum. Soudruzi holt potřebují k moci stejně chudé, propagandou totálně zblblé stádo bez jakýchkoliv elit. To víme, ukázali jste nám od roku 1917 jak to umíte dostatečně, soudruzi.

12:01 – vláda nepadla. 101 proti návrhu. Ale pach zvratků z projevů, ozvěny bouchání rudých pěstí do řečnického pultíku zůstane ve sněmovně dlouho. Zapamatujme si je také.

Napsáno pro blog.idnes.cz

7345 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...Pašování migrantů neustává

Eurabia.cz

Slavná Anglie. Nejsou důkazy, ale Čech je vinný jen kvůli tomu, že je bělochem ...Švýcarská anketa: Důvěřuješ Astře Zeneca? Ano 6%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Ne, Češi, to si rozhodovat nebudete, to rozhodne EU. Svoboda slova? Čas ozvat se je do úterkaTvář, kterou znáte z ČT: „Lipovská ven?“ Veliký výsměch. Ale také obvinění lidovce Bartoška
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění