Jsem Jiří Čunek, kdo má víc?

Autor: Petr Koutný | Publikováno: 26.7.2007 | Rubrika: Politika
Jiří Čunek

http://www.blog.idnes.cz

Říkejte mi Jirko a já Vám povím, jak to tenkrát všechno bylo. Víte, chci Vám říct vše co vím a svěřím se Vám se vším, co i má žena neví. Chci být politikem pro lidi, teda pro Vás milí voliči a doufám, že tuhletu moji upřímnost oceníte při dalších volbách. A protože si myslím, že budou brzo, ona rovnováha sil se mění a Jirka Paroubek mi naznačil, že by mě jmenoval ministrem financí a že by mě už nikdo neotravoval s úplatkem, tak si myslím, že je na čase říct pravdu. Ano, tady a teď. 

Tenkrát pršelo, my měli starou dřevěnou střechu a křivý hromosvod a u sousedů šlehaly blesky a já se začal bát o můj celoživotně naspořený poklad (když nepočítám drobné, tak to bylo 500 000 Kč). Dával jsem korunku ke korunce pod polštář, přesně jak mi poradila babička. Tenkrát, jsem ale už nevydržel a peníze do banky dal. 

Cestou do banky, kdy jsem měl plné kapsy naspořených bankovek, mě oslovil občan Romské národnosti a řekl mi: „Kam lezeš ty vřede“! No to víte, prachy jsem do banky dal a cigány vystěhoval.

Sexualní obtěžování a moje sekretářka? Ale pánové, proč mě kritizujete, jsem chlap jako Vy a když kolem Vás běhá pěkná ženská, nosí kafíčko a otevírá lahváče, proč byste si nešáhli na kolínko?

A víte, lidi mě měli rádi a já vyslyšel jejich přání a do vlády jsem šel. Opravdu nechápu, proč do mě všichni jedou. Proč jim vadí moje dlouhodobé úspory a boj s lidským vředem. Nechápu, proč nejvíc mluví Ti , co mají nejvíc mlčet. Možná právě protože,  o úplatcích ví své.

Děje se tady hodně podivných věcí, ale na druhou stranu, jsem rád, že se řeší můj úplatek, který se stejně nevyřeší. Protože kdyby se řešilo, že moje ministerstvo málem prošvihlo termíny dané EU ohledně čerpání dotací to by potom byla mela.

Ještě, že jsem tenkrát do té banky šel.

Napsáno pro blog.idnes.cz

6900 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Zahraniční tisk vnímá roztržku mezi Prahou a Moskvou jen jako bizarní záležitost ČeskaEU chystá žalobu na Astru Zenecu

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Notičky z USA. Babiš na tiskovce vypadal, že se rozbrečí. Stvořitel Drahoše a Pavla vylezl z nory. Vyoral o týdnu války s RuskemIdiotské ultimatum Rusku. Ti lidé vůbec nemají představu, co je diplomacie, chytá se za hlavu Štefec. Kdyby Moskva chtěla, mohl být úplný konec vztahů
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění