Jsem Jiří Čunek, kdo má víc?

Autor: Petr Koutný | Publikováno: 26.7.2007 | Rubrika: Politika
Jiří Čunek

http://www.blog.idnes.cz

Říkejte mi Jirko a já Vám povím, jak to tenkrát všechno bylo. Víte, chci Vám říct vše co vím a svěřím se Vám se vším, co i má žena neví. Chci být politikem pro lidi, teda pro Vás milí voliči a doufám, že tuhletu moji upřímnost oceníte při dalších volbách. A protože si myslím, že budou brzo, ona rovnováha sil se mění a Jirka Paroubek mi naznačil, že by mě jmenoval ministrem financí a že by mě už nikdo neotravoval s úplatkem, tak si myslím, že je na čase říct pravdu. Ano, tady a teď. 

Tenkrát pršelo, my měli starou dřevěnou střechu a křivý hromosvod a u sousedů šlehaly blesky a já se začal bát o můj celoživotně naspořený poklad (když nepočítám drobné, tak to bylo 500 000 Kč). Dával jsem korunku ke korunce pod polštář, přesně jak mi poradila babička. Tenkrát, jsem ale už nevydržel a peníze do banky dal. 

Cestou do banky, kdy jsem měl plné kapsy naspořených bankovek, mě oslovil občan Romské národnosti a řekl mi: „Kam lezeš ty vřede“! No to víte, prachy jsem do banky dal a cigány vystěhoval.

Sexualní obtěžování a moje sekretářka? Ale pánové, proč mě kritizujete, jsem chlap jako Vy a když kolem Vás běhá pěkná ženská, nosí kafíčko a otevírá lahváče, proč byste si nešáhli na kolínko?

A víte, lidi mě měli rádi a já vyslyšel jejich přání a do vlády jsem šel. Opravdu nechápu, proč do mě všichni jedou. Proč jim vadí moje dlouhodobé úspory a boj s lidským vředem. Nechápu, proč nejvíc mluví Ti , co mají nejvíc mlčet. Možná právě protože,  o úplatcích ví své.

Děje se tady hodně podivných věcí, ale na druhou stranu, jsem rád, že se řeší můj úplatek, který se stejně nevyřeší. Protože kdyby se řešilo, že moje ministerstvo málem prošvihlo termíny dané EU ohledně čerpání dotací to by potom byla mela.

Ještě, že jsem tenkrát do té banky šel.

Napsáno pro blog.idnes.cz

6127 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Pokud bude Česká televize nadále vysílat podobné propagandistické paskvily jako s Václavem Moravcem, Rychetským a Čaputovou, poženou je lidé svinským krokemUž i u nás przní duše dětem zpovykaní šílenci z politických neziskovek, které zločinní levicoví politici vpustili do našich škol. Je třeba to zastavit, dokud je čas!Stávkovat či nestávkovat? Ve školství zdaleka nejde jen o platy!Co to k čertu je za zvrhlost?! Nehodlám dovolit genderovým fanatikům, byť třeba ve vedení státu, aby ve jménu svého nového náboženství mé děti poničili. I nadále bude moje holka nosit sukně a kluk kalhotyKdo tu šíří fake news?

euPortal.cz

Americkou demokracii může zachránit jedině Trump – a jedině s naší pomocí. Všechny současné problémy prezidenta Trumpa pramení z jeho záměru „normalizovat vztahy s Ruskem“Pirátští europoslanci v Evropském parlamentu hlasovali pro to, aby se z Afriky dováželi imigranti do Evropy a pro to, aby se imigranti přerozdělovali do členských států Evropské unie

Eurabia.cz

2.přikázání podle vítačů: "Milovati budeš jižního svého"Německo: Imigrantské „děti" hromadně znásilnili 14-letou

FreeGlobe.cz

Chtějí zrušit výuku hymny na základních školáchVeganství zachrání naši planetu, tvrdí slavný závodník formule 1. Dostal pádné odpovědi od svých kolegů (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje? Ostatně soudím, že NATO i EU musí být námi opuštěnyUž jste viděli, jak se ztrapnila Vášáryová? Blaha rozdrtil video americké ambasády o 17. listopadu

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Hoďte na něj síť! Rychetský rozpoutal hněv politiků. Jde o slova o Češích, kvůli migraciHavlova chyba! A ten Klaus. Madeleine Albright promluvila o „sametu“
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění