Perverze: Grebeníček zase obtěžuje!

Autor: Michal Simkanič | Publikováno: 23.11.2004 | Rubrika: Politika
KSČM

Mohu se jistě mýlit, ale mám za to, že ty nejpádnější důvody k tomu, že naše veřejnost má zjevně velmi malou úctu k výročí událostí spojených se sedmnáctým listopadem, jsou v naší poslanecké sněmovně.

Jsem si absolutně jist, že žádný z účastníků všech těch listopadových shromáždění by si tehdy neuměl představit, že za patnáct let bude v poslanecké sněmovně sedět více než čtyřicet komunistických poslanců a že předseda této nenáviděné a zločinecké politické formace bude jedním ze slavnostních řečníků při tomto výročí.

To už není jen nevkus, to je politická perverze toho nejhoršího kalibru a jestli chce poslanecká sněmovna plivat veřejnosti do očí, nemohla to provést lépe. Na tomto skandálním pozadí se pak odehrávají trapné komedie a hry na to, kdo odejde ze sálu a kdo tam zůstane. To je přece opravdu téměř jedno. I když se snažím chápat, že naše dnes už nikoho nezastupující vláda si už nemůže dovolit téměř nic, protože největším nebezpečím pro své další účinkování se stala ona sama a snažím se, seč mohu, chápat i to, že k reálné politice vždy bude patřit i míra rozumné tolerance a určitého nadhledu, tohle už je zkrátka za jakoukoli hranicí.

Jan Werich, jehož minulost jistě také není jen čistou idylou, kdysi pronesl úžasnou větu – a sice, že existují ústa, ze kterých i slovo růže zní jako výkal. To je asi ta nejpřesnější charakteristika projevu soudruha Grebeníčka, proneseného v poslanecké sněmovně na slavnostním shromáždění. Celá tato taškařice byla přenášena celostátní veřejnoprávní televizí, takže počet znechucených občanů se počítá v milionech.

Jsem si také jist a říkám to na potkání celých patnáct let, že se naše společnost nemá šanci se vyhnout „konečnému řešení“. Heslo „Nejsme jako oni“ bylo bohatě naplněno tím, že se podařilo zabránit lynčování a popravám. Tolerování činnosti zločinecké organizace, která naše platné zákony porušuje už jen svým názvem, však nemá nic společného s obecnou humanitou a potřebou civilizovaných řešení.

Nedivme se, že lidé kradou a i jinak porušují zákony, když zločinci mají poslaneckou imunitu. Jsem hluboce přesvědčen, že obrovská část našeho národa stále čeká na to, až konečně dojde k tomu, co mělo být provedeno už dávno. Na zákaz komunistické strany nebude nikdy pozdě a naopak bez něj se důvěra lidí v politiku a věci veřejné nikdy nevrátí.

5726 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...Pašování migrantů neustává

Eurabia.cz

Slavná Anglie. Nejsou důkazy, ale Čech je vinný jen kvůli tomu, že je bělochem ...Švýcarská anketa: Důvěřuješ Astře Zeneca? Ano 6%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Drsný žert. Covid zabil nacistu. Jenže je to jinak Generál Šándor usadil Petra Fialu: V této zemi neprobíhá zoufalý boj, jestli patříme na Východ, nebo na Západ. Zklidněte hormon!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění