Perverze: Grebeníček zase obtěžuje!

Autor: Michal Simkanič | Publikováno: 23.11.2004 | Rubrika: Politika
KSČM

Mohu se jistě mýlit, ale mám za to, že ty nejpádnější důvody k tomu, že naše veřejnost má zjevně velmi malou úctu k výročí událostí spojených se sedmnáctým listopadem, jsou v naší poslanecké sněmovně.

Jsem si absolutně jist, že žádný z účastníků všech těch listopadových shromáždění by si tehdy neuměl představit, že za patnáct let bude v poslanecké sněmovně sedět více než čtyřicet komunistických poslanců a že předseda této nenáviděné a zločinecké politické formace bude jedním ze slavnostních řečníků při tomto výročí.

To už není jen nevkus, to je politická perverze toho nejhoršího kalibru a jestli chce poslanecká sněmovna plivat veřejnosti do očí, nemohla to provést lépe. Na tomto skandálním pozadí se pak odehrávají trapné komedie a hry na to, kdo odejde ze sálu a kdo tam zůstane. To je přece opravdu téměř jedno. I když se snažím chápat, že naše dnes už nikoho nezastupující vláda si už nemůže dovolit téměř nic, protože největším nebezpečím pro své další účinkování se stala ona sama a snažím se, seč mohu, chápat i to, že k reálné politice vždy bude patřit i míra rozumné tolerance a určitého nadhledu, tohle už je zkrátka za jakoukoli hranicí.

Jan Werich, jehož minulost jistě také není jen čistou idylou, kdysi pronesl úžasnou větu – a sice, že existují ústa, ze kterých i slovo růže zní jako výkal. To je asi ta nejpřesnější charakteristika projevu soudruha Grebeníčka, proneseného v poslanecké sněmovně na slavnostním shromáždění. Celá tato taškařice byla přenášena celostátní veřejnoprávní televizí, takže počet znechucených občanů se počítá v milionech.

Jsem si také jist a říkám to na potkání celých patnáct let, že se naše společnost nemá šanci se vyhnout „konečnému řešení“. Heslo „Nejsme jako oni“ bylo bohatě naplněno tím, že se podařilo zabránit lynčování a popravám. Tolerování činnosti zločinecké organizace, která naše platné zákony porušuje už jen svým názvem, však nemá nic společného s obecnou humanitou a potřebou civilizovaných řešení.

Nedivme se, že lidé kradou a i jinak porušují zákony, když zločinci mají poslaneckou imunitu. Jsem hluboce přesvědčen, že obrovská část našeho národa stále čeká na to, až konečně dojde k tomu, co mělo být provedeno už dávno. Na zákaz komunistické strany nebude nikdy pozdě a naopak bez něj se důvěra lidí v politiku a věci veřejné nikdy nevrátí.

5129 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Pomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlastŘada výzkumů shodně ukazuje, že v evropských zemích s každou další generací klesá IQ, a to i když je zohledněna imigrace. Evropská civilizace: Jako přežrané myši?

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění