Na muži je sexy moc a hlavně prachy …

Autor: Karel Kříž | Publikováno: 16.7.2007 | Rubrika: Politika
Kováčová s Paroubkem a pivem

Tak velký samojediný Jirka Paroubek zase potěšil svoje příznivce z náleven IV. cenové skupiny. Jeho imagemakeři mu naordinovali oživovací kůru v podobě zjevení jménem Petra Kováčová. Encyklopedicky vzdělaná a krásná žena podlehla svodům upoceného a stárnoucího kance, jehož meze dokonale představovala odkopnutá paní Zuzana.

„Modrý straky nezvádaj reformu, Čunek by klidně s náma upekl koalici, žabičky utáhneme na Dýnsbýra, von ten jejich kápo žije s jeho mladou, tak do toho říznem!“, řekli si zřejmě největší mozky ČSSD při hodnocení posledního dění na naší politické scéně.

„Altnera máme vyřešenýho, takže kačky zůstanou doma. Mimochodem Stando, s těma exekutorama to byl dobrej tah, von sice ty mergle na placení pojištění neměl kvůli nám, ale to nikoho nezajímá. Je to teďka zloděj podnikatelskej, co dluží státu a navíc na nemocenským. Kolik chudejch dětí kvůli němu asi umře. Jó, zmáknem nějaký pisálky z Ruďasa, aby to poddaným takhle naservírovali. Ještě, že máme pořád ty správný kamarády, že jo,“ neslo se asi jedním hlasem na zasedání.

 

„Hele, s tím balíkem, co nám teda zůstal v trezoru můžeme nyčkom nasadit ptákům pravej hák,“ pravil poradce č. 1. „Chtělo by to ale nějakou pecku!“, kontroval druhý. „Co ňáký bilbórdy?“ „Seš blbej, ne ? Na ty s tím – Myslím to upřímě! - sme málem zkolabovali. Tomu nevěřili ani houmlesáci na Wilsoňáku!“ „Tak co třeba nějaký letadlo Paroubairák? Lítalo by všude možně a za sebou tahalo takovou velkou stuhu, kde by bylo – JISTOTY A PROSPERITA. Viděl jsem to v jednom filmu,“ navrhoval poradce č.3.

 

„Přátelé,“ poťouchle se usmívaje vstal hlavní poradce, „mám plán! Nastrčíme Rokkovi babu. Když má Topol nemanželský děcko s blondýnou, tak Jura musí mít mladší, hezčí a inteligentnější ! To se prostému lidu líbí !“ V sále to zašumělo. Každý si vzpomněl na obrázek Jirky a Zuzky, kterak jej třesoucím se hlasem bránila při osočování z pedofilie. Vrchní pochopil. „Tak mladou zas nemyslím,“ vysvětlil.

 

„No jo, šéfe, ale kde takovou seženeme ?“ otázal se oprávněně mladší člen ČSSD. „Z mejch kámošek by za Jirku dejchala většina, ale do postele by s ním nešla asi žádná.“

 

„A co vám říká escort-servis, vy tupci ? Furt přemejšlíte, co s těma prachama po Altnerovi a tady se vám to přímo nabízí. Je to daleko levnější než letadlo a předsedovi to udělá takovej imič, že si s Topolánkem bude moct vytřít víte co.“ Spustil se ohlušující potlesk.

 

Druhý den ráno byl výsledek jednání externích poradců přednesen na zasedání ÚVV ČSSD. Velký Já zářil. “Dobrej nápad,” přikyvoval, “ale koho pověříme realizací ?” “No, myslel jsem na Standu Koloťuka, má spoustu kámošů a navíc nám pořád musí bejt vděčnej, že sme ho vytáhli z mašinfýry na váženýho právníka. Navíc se dobře zná s Libuškou a ta je ta pravá na tuhle akci,” odpověděl vrchní poradce. “Žhavte telefony !” zazněl příkaz nejvyššího.

 

“Barková,” ozvalo se ve sluchátku, “vím, Stáník mi volal, ale z extra klasy mi to z Češek nechce žádná vzít, Ukrajinky na to nasadit nemůžem. No, mám tady jednu Slovenku, ale nebute to levný. Maká normálně jako překladatelka, umí jazyky, vysoká bloncka, 33 let. Spolehlivá, text a ostatní se naučí během týdne. Berete ?”

 

“Domluveno, teď oškubem těm modrejm ptákům křidýlka !”, odvětil poradce a spěchal říci dobrou zprávu svým chlebodárcům.

 

Zbytek znáte. Roli pro slečnu Kováčovou sepsali dokonale. Sexappeal zaměnili za mozek. Fotečky do novin rozeslali. Rozhovory pro média jak z červené knihovny. Jirka se Zuzkou se dohodli, navíc jsou přátelé a on jí pořád jezdí pomáhat trhat bolševník na chalupu.Slečna je jedničkářka s vysokou školou, její politická orientace je správná. Má přehled o kulturním dění, kámoší se Tony Blairem, flitroval s ní Berlusconi, rozumí si se Schroderem. Líbí se jí duševno, nikoliv fyzično. Malinko nezvádnuté bylo snad jen seznámení, jeho vývoj a výhled do budoucnosti vztahu. Děti asi ne ! Ale jinak nezapomíná podotknout, že Jiří je dobrý táta. No, Altnerovy kačky se pomalu začínávají přesypávat na jiný účet. Ale ty preference !!! Sprostý lid reagoval dle předpokladů. Ten Rokko je bourák, taková kočka inteligentní. To se může jít Talmanová vycpat. Když ona miluje Jirku, dostane i náš hlas !!! Už ať jsou předčasné volby ! Huráá !!!

 

Převzato ze serveru blog.idnes.cz

5055 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...Pašování migrantů neustává

Eurabia.cz

Švýcarská anketa: Důvěřuješ Astře Zeneca? Ano 6%"Pfizeři" budou muset na 3. dávku a pak každý rok!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Generál Šándor usadil Petra Fialu: V této zemi neprobíhá zoufalý boj, jestli patříme na Východ, nebo na Západ. Zklidněte hormon!„Když jde o holé životy, některé věci musí počkat.“ Režisér Ilja Racek se postavil Šporclovi, který tepe vládu, že dává málo peněz umělcům
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění