Poslanecké buřty za pětikačku, dáte si? ...aneb politická jelita

Autor: Petr Koutný | Publikováno: 11.7.2007 | Rubrika: Zamyšlení
Ožralý poslanec

Neznám přesný ceník z poslanecké hospody, ale co vím z doslechu, tak tam není draho. Dá se tam dobře najíst a neuvěřitelně levně opít, takže proč tam nezajdeme? Já nevím jak Vy, ale když chci pivo, tak za dvacku a když k tomu přidám něco teplého, co se na talíři nehýbe, tak to mám za kilo. A k tomu mám ještě zdanitelný příjem, ale kdybych mohl tak bych si dal něco co chutná poslancům ( a jejím peněženkám).

Nevidím žádný rozumný důvod, proč poslanci tak dokonale a neústavně ( můj strýc říká „ šoustavně“) štvou lidi proti sobě. Jakoby jim nestačilo, že jsou vidět na záběrech televize jak si při práci čtou, líně zívají a očividně se nudí.

Jakoby jim nestačilo, dráždit lidi neochotou se bavit o imunitě, o poslaneckých platech a nepochopitelných poslaneckých výhodách, oni k tomu ještě dráždí nás s tou jejich hospodou. No, všechno za babku tam mají a přitom se ještě ožírají.

Být politikem, by měl být člověk ( podle mého názoru), který se sám v životě prosadil, získal uznání společnosti a své moudra by chtěl dál šířit. Mohl by to být člověk zajištěný jak hmotně tak myšlenkově a plný ideálů si to namířit do politiky.

To by potom panečku byla demokracie!

Namísto toho mi to připadá, jako by se tihle ti rádoby politici ( na Moravě jim říkáme „ rychlokvašky“)  doma nestihli ani pořádně najíst, či přečíst noviny.

Hm, a že by to byla elita národa?.......

Napsáno pro blog.idnes.cz.

4729 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění