Jiří Paroubek byl asi u Topolánků v ložnici

Autor: Klára Bresslerová | Publikováno: 6.7.2007 | Rubrika: Politika
Kováčová s Paroubkem

Tato myšlenka mě napadla, když jsem listovala denním tiskem a pročítala palcové titulky odsuzující tzv. Topolánkovu aféru. Samozřejmě odsuzovat si může kdokoliv kohokoliv, a to nejlépe večer u televizní obrazovky, ale v případě, kdy se jedná o výroky největšího politického rivala našeho premiéra, je to na pováženou.

 

Jiří Paroubek trpí totiž zřejmě  neochvějným pocitem, že on se postavil ke svému mimomanželskému poměru čestně a snaží se to proto českému národu patřičně prodat. Osobně nespatřuji nic čestného na tom, když muž středního věku opustí manželku, s níž prožil podstatný kus svého dospělého života, ale pochopitelně se něco takového stává zcela běžně a politik nemůže ani v tomto případě zůstat výjimkou.

Zaráží mě ale skutečnost, že se pan Paroubek tváří, jako by znal detailně situaci u Topolánků v rodině, jako by věděl přesně, co své ženě M. Topolánek sdělil a nesdělil. Odhadovat míru pravdy podle informací v médiích, z nichž vyplývalo údajné Topolánkovo zatloukání, mi přijde velmi  naivní.

Chtěla bych vidět někohov známého v této zemi, který  by své problémy v partnerských vztazích řešil výhradně přes média a při vlastním kontaktu s partnerem by nehlesl slova a výmluvně mu podsouval noviny s tím, aby si jeho stanovisko prostudoval v písemné podobě.

Nevím, zda-li se pan Paroubek domnívá, že celá republika funguje na principu korespondenčních partnerství, a tudíž jediný on se umí k věcem postavit jako chlap. Každopádně mu ale do soukromí druhých vůbec nic není, a postavit si propagaci své osoby na „ukřičených článcích“ v tisku, považuji za více než nešťastné.

Ale pochopitelně se i já mohu mýlit, a můžeme se mýlit my všichni, protože co když si Mirek Topolánek pozval Jiřího Paroubka, aby jim s paní Topolánkovou dělal nezávislého arbitra, a on tak mohl naslouchat tajným hovorům v ložnici Topolánkových?

Jinak si totiž Paroubkovu jistotu ohledně znalostí o manželství pana premiéra nedokáži vysvětlit.

Napsáno pro blog iDnes.cz

 

5065 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Existuje mnoho nevysvětleného kolem 11. září a v průběhu osmnácti let od útoku nevysvětlené ještě přibylo. Není jen shodou okolností, že přes 4 tisíce poškozených onemocnělo rakovinou?Kdo si myslel, že se nás problém islámského fanatismu a džihádismu bezprostředně netýká, byl velmi rychle vyveden z omylu

Eurabia.cz

Politicky nekorektní vtipy o islámu, migraci a EU aneb Již brzy zakázané a trestné?Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Bomba: Babiš navrhuje zrušit poplatek pro ČT. V tomto případě…Třesk v Jablonci. Piráti po Praze 5 přišli o další radnici. Důvod překvapí
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění