Vy jste Parkanovou vůbec nepochopili ….

Autor: Jindřich Tichý | Publikováno: 8.6.2007 | Rubrika: Reakce
Parkanová

Vy jste Parkanovou vůbec nepochopili . Celá její pěvecká akce s „Prapory pruhů a hvězd“ u příležitosti návštěvy prezidenta USA na motivy komunistické oslavné písničky „majora Gagarina“ z totalitní éry není totiž nic jiného, než opožděný pokus získat místo zpěvačky v armádní kapele v seriálu „Chlapci a chlapi“, protože právě v posledním vysílání nedělního dílu tohoto komunistického seriálu politruk praporu, když doprovázel své svazácké vojáčky-hudebníky na klavír, onen konkurz vyhlásil slovy „ soudruzi, co nám chybí je zpěvačka „. A Parkanová se asi koukala a asi to pochopila jako výzvu.

Moje děti o weekendech s prominutím „ čumí na kde co „ a obzvláště při velmi často opakovaných nostalgických seriálech z komunistické éry se útrpně smějí dost často těmto dílům a dílkům rádoby socialistické umělecké a kulturní fronty. Kroutí nad tím hlavou, často nechápou „umělecké snímky a výkony tehdejší doby„. Občas se pozastaví a vykřiknou „ hele toho znám, ten dneska hraje v tom a tom, ten zas moderuje támhleto, tamta je dneska v televizi každou chvíli „ ….

Jednou se mne zeptal syn: „ Ježišmarjá tati, copak snad všichni herci a moderátoři, na který dneska musíme čumět každej den v televizi, byli dříve soudruzi a svazáci a pracovali v komunistické propagandě? Vždyť jsou snad v každym komunistickym propagačnim seriálu, kterej opakujou?„.

Tak jsem mu na to odpověděl, že to nemůže takhle brát, že to byla a je jejich práce, že se tomu říká umělecká a kulturní fronta a podle tehdejší účasti na komunistické filmové propagandě ty lidi dneska nemůže posuzovat. Ale …

V duchu jsem se však zarazil a vybavil si Štěpánkův článek, ve kterém si stěžuje na neobjektivnost České televize a na její post-komunistickou a cenzurní minulost Jiřího Janečka, komunisty prolezlou Radu ČT včetně soudružky Fibingerové a především jsem si vybavil publikovanou fotku z totalitní demonstrace s jednotkou Lidových milicí a transparenty:

„ Ať žije Jiří Janeček – záruka naší televize, Fibingerová na hrad, Na co demokracie a Chceme cenzuru „. ( viz. foto ( http://www.fragmenty.cz/iz00018.htm ).

Najednou se naskýtá zamyšlení jestli vlastně té socialistické umělecké a kulturní fronty najednou ve všech televizích není nějak moc, jestli to vlastně není tak, že ta naše slavná kulturní a umělecká fronta vlastně není nic jiného než jen snůška komediantů, kteří budou hlásat, zpívat a hrát cokoliv, kdykoliv a za každého režimu pro kohokoliv a jestli to celé vlastně není jen stále dokola a do blba opakující se scénář jak prostřednictvím televizí a zpravodajství, obsazených jedním svazákem vedle druhého, manipulovat s vědomím národa. Ať už jde o manipulace se vstupem do EU, nebo s radarovou základnou, nebo s tím, kdo a jak má vyhrát volby, nebo s tím, kdo je a není zločinec bez ohledu na presumci neviny, nebo kdo má či nemá vládnout této zemi.

Vybavím-li si dále celou škálu politických mafiánů či poslanců se stejnou komunisticky či STB angažovanou minulostí, kdy celá škála dalších dnešních elit v nad-národních super-firmách v Čechách měla nějakým způsobem co do činění s STB, komunistickou rozvědkou, konta-rozvědkou nebo byla agenty, vezmu-li v potaz, že po četných letech zjišťujeme, že všechno tehdy bylo poněkud trochu jinak, než nám revoluční hlasatelé vlastně hlásali, ani se nedivím.

Nezbývá asi než dojít k závěru, že není se vlastně opravdu co divit, když Parkanová zazpívá americkému prezidentovi Gagarina, že se občas nějaký ten poslanec či představitel uřekne a řekne druhému „Čau soudruhu“, že státní aparát, počínaje soudy, policií a posledním úředníčkem konče jsou arogantní vůči občanům úplně stejně jako za komoušů. Není se co divit, protože vládnou ti samí jako za komoušů, slouží ti samí a stejně jako za komoušů, soudí ti samí a stejně jako za komoušů a i tu kulturu nám předvádí také ti samí, co za komoušů. A nechávají se stále volit doživotně stejně jako za komoušů.

Pravdivým sloganem tedy vychází logicky, že tehdy za komoušů je totéž jako dnes za komoušů, jenom v jiným kabátě.

www.virtually.cz

6046 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění