ZE ŽIVOTA STÁTU: Káča Au-Au a spravedlnost po česku

Autor: Helm the Hammerhand | Publikováno: 22.5.2007 | Rubrika: Humor
Feminismus

Tak nám asi zprostí Čermáka, paní Müllerová...

Ne, takhle ne, nebudu do toho tahat Švejka, ten by se z toho chudák asi posral. Jistě si všichni pamatujete loňské prvomájové protesty, kdy se zelená krá-pardon-ředitelka sekce lidských práv Úřadu vlády vydala hrdinně demonstrovat za krásnější a zelenější svět bez ošklivých a zpátečnických neonacistů. Do té doby naprosto veřejnosti neznámá nula se, puzena touhou po zviditelnění a povýšení do stavu opravdových bojovníků za svobodu a humanismus, rozhodla pro něco, co tu ještě nebylo, totiž protest!

Už tehdy mě převelice zajímalo, jak se něco takového mohlo vůbec dostat na výše zmíněný post. Od ředitelky vládního úřadu by člověk čekal aspoň takovou dávku inteligenčního kvocientu (v případě Kačenky ovšem spíše kvokcientu), aby byla schopna rozeznat, co si ze své pozice může a nemůže dovolit. No co už, stalo se, nechme to být.

Kostky byly vrženy, Kačenka spolu s podobně retardovanými soudruhy vymyslela úderná hesla a aby byla iluze bojovnice ochotné k jakékoli oběti pro blaho společnosti dokonalá, nezapomněla s sebou vzít své dvě malé děti. Já být jejím manželem, tak o ni za tohle přelomím koště, ale pan Jacques bude asi velice rozhodný a schopný pán, který je beztak rád, že může doma aspoň ještě močit ve stoje. Ale možná naší hrdince křivdím, třeba chtěla dětem poskytnout školu hrou a již v raném věku jim ukázat, že neonacismus a nacionalismus je špatný, ááááno?

Co čert nechtěl, řádně nahlášená demonstrace byla zajišťována policií a jakýsi zlý uniformovaný příslušník si dovolil nazelenalou, byť kapku genderově nevyváženou odbojovou skupinu zastavit a požádat, ať se rozejde a vzdálí. Což ovšem nebylo nejmoudřejší, protože aktivistický ksindl nic neovládá lépe, než vyřvávat něco o právech. Kačka zapomněla na děti a jala se s policistou dohadovat, poté ho dokonce fyzicky napadla a servala mu odznak. Policista (ano, byl to již zmíněný pan Čermák) si to ovšem líbit nenechal a pokusil se běsnící fúrii zkrotit a naložit do auta. A od té chvíle se rozběhla manipulační mašinérie naplno. V médiích se poté objevovala jako na běžícím pásu videa, kterak policista tlačí pomocí pendreku skučící ženu do auta, ta se zmůže jen na au-au a jekot, že jí láme ruce, přitom policista drží pouze řetízek od pout..

Už tehdy se nikdo neptal, jak měl policista jinak dostat vzpěčující se ženskou do auta, už tehdy se nikdo neptal, kde jsou záběry z chvil bezprostředně předcházející „zmlácení“, politická scéna se hystericky rozkřičela, protože ti nahoře se přece zatýkat nesmí, do pár dní se v Praze objevily čistě náhodou billboardy s paní Jacques (překvapivě bez monoklu, ale snad byste nevěřili tomu, že byly nachystané dopředu), nadřízení policistu Čermáka okamžitě propustili ze služby a bylo rozjeto trestní stíhání. Osobou zelené hysterky se už nikdo nezabýval (samozřejmě nikdo z kompetentních osob, média z ní udělala novodobou Johanku z Arku a není divu, že tato prostá dáma zasedla po volbách do poslanecké lavice). Výsledný dojem z akce? Jste-li aktivista pracující pro vládu, můžete se sápat beztrestně na policistu. Jste-li policista, který se pokusí zpacifikovat agresivního aktivistu, jste v hajzlu.

Ale copak jsem dnes nezaregistroval v médiích? Znalecký posudek expertů z policejní akademie vyznívá ve prospěch stíhaného Čermáka. "Odborníci dospěli k závěru, že zákrok byl v souladu se zákonem.", toť prohlášení advokáta. Vypadá to, že bývalý policista bude zproštěn obžaloby a co víc, podá trestní oznámení na stát, bude určitě žádat odškodnění, ušlou mzdu a bůhvíco ještě.

Jsem opravdu zvědavý, jak se s tímhle vedení policie popere. Myslíte, že ono odškodnění půjde z kapes iniciativních ližprdelek, které ho propustily, jen co se strhla mediální masáž? Myslíte, že se těm bezpáteřním sviním, které ochotně potopily podřízeného, aby na ně padl odlesk slávy a veřejnost je považovala za „přísné, ale spravedlivé“, dostane aspoň pokárání? Kačenka je přece v koalici, takže ministr Langer se zaculí do kamery a nic se nestane. Ale co hlavně, komise expertů uznala zákrok za oprávněný, zdalipak podá státní zastupitelstvo žalobu na paní poslankyni za napadení veřejného činitele, neuposlechnutí výzvy veřejného činitele, nepovolené shromažďování a ublížení na zdraví (Čermák musel po svém „brutálním“ zákroku na nemocenskou)? A copak nám na to poví sama „ubohá oběť“?

No, myslím, že všechny dotazy jsou naprosto zbytečné, jako obvykle se nestane nic (pokud ano, budu velmi příjemně překvapen). Na závěr bych měl už jen jediný dotaz: Kdy si kurva přestaneme nechat srát na hlavu???

Převzato z blogu http://nekorektne.blogspot.com

6145 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Dnes je NATO paktem, který svou agresivní politikou, prosazovanou zejména americkými prezidenty, destabilizoval v podstatě celý světPutin dal příklad: jak se může Německo a Evropa stát finančně svrchovanými za pomoci zlata. Co má Putin společného s de Gaullem?

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Mediální odborník, jehož ČT nikdy nepozve do přenosu, polknul a pak se hluboce zamyslel: Hahaha, Háma? Pawlowská? Gondíková? No, však si to přečtěteŠéf Čapího hnízda: Ta kauza se nás dotkla zásadně. Čapí Hnízdo ale není žádný problém, a už vůbec ne premiéra Babiše
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění