Zelení – institucionalizace iracionálna

Autor: Jan Suchánek | Publikováno: 25.4.2007 | Rubrika: Politika
Feminismus

Představte si, že o nás Češích budou Číňané nebo Rusové soustavně mluvit jako o Evropanech a naše problémy řešit s francouzským presidentem nebo německou kancléřkou. To by se nám asi moc nelíbilo. Čerstvý vítr naší politické scény, zelení v rámci jejich vládní záštity multikulturalismu odmítají, že by ti opálení, co milují ohně a dělají čurbes na náměstích, byli v kulturně-vývojovém stádiu, které předchází integraci národa, a že si vystačí se svými kmeny či rody. Zelená intolerance znemožňuje, aby pochopili tento pro kočovníky zásadní rozdíl. Nic nevadí, že podobný omyl zažíváme všichni jako členi NATO v Afganistánu. Zelení svoji nedostatečnost skrývají v rádoby ctnostném útoku na svoji vlastní vládu prostřednictvím útoku na Čunka, když taková politická exhibice je jim důležitější než zneužívání trestního řízení k porušování základních lidských práv. Takže problém nepřizpůsobivé menšiny ještě na dlouho nevyřešíme a preference ctnostných zelených se zvýší.

Mne překvapuje, že si nikdo nevšiml, že v zeleném boji za snížení emisí CO2 jaksi chybí argumentace, jak přehřátá byla Země před tím, než rostliny odčerpaly uhlík z ovzduší a přesunuly jej do podzemních energetických zásob. Nikdy jsem neslyšel, že by přesličky a na nich se pasoucí dinosauři žily za 50ti stupňových veder. Pak bych chápal argumentaci, že byla miliardy let akumulována sluneční energie do uhlí a ropy a je teď nadměrně vracena zpět do biosféry kolem nás. To zas nehraje s logickým argumentem, že doba ledová byla způsobena tím, že té ropy a uhlí bylo v podzemí moc a CO2 málo.

Jenže na to zelení a jejich elity vědců neupozorňují. CO2 je v tom tedy nevině. Dokonce jsem neslyšel, že by existoval nějaký návrh, jak v případě, že zelení uspějí v EU, USA atd., bude zabráněno Číňanům, aby ušetřenou energii, to je fosilní zdroje nespotřebovali oni. Žádný takový návrh neexistuje, nikdo by jej stejně proti Číňanům neprosadil stejně, jako nikdo nedokázal ubránit velryby před rybáři. Dopadne to stejně jako se zeleným bojem proti jaderným elektrárnám a uhelným dolům. Elektrika bude pořádně dražší.

Zelení také nebrojí proti tomu, že miliardy lidí v subtropech a tropech cítí nebo budou cítit jako své právo právě právo žít v klimatizovaném prostředí. To bylo experimentálně ověřeno na vyplavených sociálně slabých obyvatelích New Orleansu. To se snad ani nikdo nepokusil spočítat, kolik energie ten příjemný chládek bude stát, když kolaps musí přijít už od toho, že si Číňané, Rusové a Indové pořídí auta pro sebe stejně masově jako my. Také do multikulturní tolerance patří to, že zeleným nevadí, že v subtropech a tropech jiné kultury snižují vegetační spotřebu CO2 a to nejen kácením pralesů, protože jejich způsob života vede sám osobě k šíření pouští.

Kdyby zelení s marxisty neregulovali, tak by problém emisí vyřešil trh daleko rychleji. Růst cen energií by omezil plýtvání, umožnil investice do nových technologií, omezil energeticky náročné globální transfery. Když cena energií poroste, možná by se zvýšila i poptávka po lidské práci i v rozvinutých zemích a tedy se snížila nezaměstnanost. Pak by se ze zemí, kde se naučili žít bez drahých emisí, rozšířil tento způsob života i jinam. S regulacemi, které zelení a marxisté prosadí, se cenová informace rozmělní, ekonomické procesy ovlivní víc korupce. Země s větším podílem zelených a marxistů na moci budou stagnovat.

Zelení mají skvělou politickou strategii. V bezbožném světě je spousta lidí frustrována strachem ze soutěže, které mají být vystaveni, svojí neschopností v soutěži uspět. Ti lidé hledají nějaké ukotvení a nemají v sobě naštěstí tolik agresivní závisti, aby se dali k marxistům. Chtějí něco slušnějšího. Těm bylo třeba nabídnout zelené. Kdyby zeleným elitám nešlo jen o zneužití svých voličů a měly vyšší intelektuální potenciál, pak by v souladu s hrozbou oteplení musely vykalkulovat to, že nové pouště budou impulsem pro stamilióny žíznivých, aby se vydali na sever. Pak by zelení iniciovali jinou imigrační politiku EU, což ani náznakem nečiní. Pak by zelení prosazovali náš způsob života a ne způsob života sociálně nepřizpůsobivých menšin. Nebo by zelení udělali něco proti tomu, že sociálně slabší spalují v kamnech karcinogenní odpady.

Když už zelení representují rakouský strach z naší jaderné energetiky, proč nebrání náš národní rozpočet, nezabrání prodeji akcií ČEZu a radši neprosadí, že výstavbu dálnic u nás budou řídit a třeba i realizovat Rakušané. To by mohlo vést k tomu, že budeme mít dálnice násobně lacinější nebo jich budeme mít víc. To nedělají a my máme po šanci, že aspoň něco pozitivního po nich zůstane, protože na to nemají dost kvalifikované představitele a jejich program má od toho odvést pozornost. To se odráží i na jejich proevropské politice. Nevadí jim, že Merkelová si z Evropanů dělá legraci, když chce obnovit pokračování v evropské ústavní integraci do společného solidárního státu a současně v naprostém rozporu k tomu trvá na zásadním odmítnutí práva Čechů a Poláků v Německu pracovat či podnikat. Zelení mají jen skvělý program v oblasti virtuální reality. Jen kdyby jim to nekazil ten Klaus.

Dokonce zelení klidně vzdají náš národní zájem a dělají jakoby netušili, že Rusové nemají žádný důvod nás vyloučit z cílů jejich tisíců jaderných raket. Zelení jsou ochotni proti americkému radaru postavit svoji solidaritu s francouzskými arabskými a německými ruskými obchodními zájmy. To má souvislost s těmi žíznivými stamilióny, které pouště budou vyhánět k nám na sever. Ideoví vůdci těch mas jim budou muset dodat notnou dávku nenávisti vůči nám. Umí si někdo představit, že by mohl důstojník iránské raketové základny neuposlechnout božský pokyn zprostředkovaný mu mulou v sousední mešitě, aby poslal raketu na ty psy nevěřící? Pokud se budou bránit s Američany jen Angličané, jak kdo dodá těm Iráncům technologii, která by jim umožnila nás netrefit a trefit jen ty zlý Američany a Angličany?

On vůbec ten zelený populismus, kterým v rozvinutých zemích nahradili náboženské fanatiky hrozící zničením Sodomy a Gomory, je mnohem lepší než ten marxistický, sociální. Přesto mají zelení s marxisty velmi blízko. Marxisti chtějí dnes vykořisťovatele likvidovat jen daněmi a to jen ty tuzemské. Mají ale taky skvělou ideologii, kterou převzali od zelenými chráněných nepřizpůsobivých menšin. Dnes je přece hlavním argumentem sociálního státu to, že zdroje jsou, protože se dluhy nemusí platit. Počítáno voliči, většinově jsme tak odmítli biblické přikázání „nepokradeš!“ Nejen to, mezigenerační solidaritu sociálního státu jsme bez jakéhokoliv studu nahradili zadlužováním dětí. A zelení svými pseudoprogramy od toho jen odvádějí pozornost.

Je otázkou, kdo tohle podporuje. Existují ve světě reakční mocné síly, které severoatlantickou civilizaci nenávidí a určitě proti ní bojují. V kontextu tohoto textu zůstanu ale opatrný. Stejně jako mafie milují marxisty, protože v regulovaném státě je prostor pro korupci, ten klíč mafií k penězům nás všech, musí mafie milovat i zelené. Zelení svým jednáním a programem odvádějí pozornost od problémů, které by náš národ měl řešit v rámci konkurenčního boje s ostatními národy a zejména v rámci snahy nenechat se strhnout upadající Evropou, kterou dusí levicové elity marxistickou aplikací sociálního státu. V zemi s většinou sobě a rodině odpovědných, cílevědomě jednajících občanů, kteří ctí peníze a bojí se Boha, by se mafie neprosadily.

www.virtually.cz

3922 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Klaus ml. se odklonil od ODS. Novotný vyzývající k "utrácení" lidí program reprezentuje? Sociální sítě zaplavily fotky nahaté Kateřiny Bursíkové Jacques. Hodlá se stát českou Cicciolinou a vrátit se do politikyKdyž revoluce začne požírat své dětiPatnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?

euPortal.cz

Jak strašlivě hloupý nebo zkorumpovaný musí být člověk, který tvrdí, že máme patřit na takový Západ?Modrý pták chytil ptačí chřipku a zfialověl až do odstínů sTOP 0,9. Předseda, předstírající rozhodného vůdce, slibuje konfliktnost a připomíná z kabelky statečně ječící čivavu s fialovou mašličkou

Eurabia.cz

Konvička: Čučkaři z BIS zatím bojují s "dezinformačními zdroji" a mezitím Muslimskou komunitu v Praze ovládli radikální muslimovéCenzura na internetu zesiluje. Česko-švédská spisovatelka je cenzurovaná kvůli Tommymu Robinsonovi

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Ondřej Hejma: Klaus ml. je Havel naší doby! A Bendo, pamatuješ, jak to tenkrát bylo?Primář: Lidi už nejsou stádo. Nevěří televizi, zjišťují si sami. Prezident podle vzhledu? To ne
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění