Zelení – institucionalizace iracionálna

Autor: Jan Suchánek | Publikováno: 25.4.2007 | Rubrika: Politika
Feminismus

Představte si, že o nás Češích budou Číňané nebo Rusové soustavně mluvit jako o Evropanech a naše problémy řešit s francouzským presidentem nebo německou kancléřkou. To by se nám asi moc nelíbilo. Čerstvý vítr naší politické scény, zelení v rámci jejich vládní záštity multikulturalismu odmítají, že by ti opálení, co milují ohně a dělají čurbes na náměstích, byli v kulturně-vývojovém stádiu, které předchází integraci národa, a že si vystačí se svými kmeny či rody. Zelená intolerance znemožňuje, aby pochopili tento pro kočovníky zásadní rozdíl. Nic nevadí, že podobný omyl zažíváme všichni jako členi NATO v Afganistánu. Zelení svoji nedostatečnost skrývají v rádoby ctnostném útoku na svoji vlastní vládu prostřednictvím útoku na Čunka, když taková politická exhibice je jim důležitější než zneužívání trestního řízení k porušování základních lidských práv. Takže problém nepřizpůsobivé menšiny ještě na dlouho nevyřešíme a preference ctnostných zelených se zvýší.

Mne překvapuje, že si nikdo nevšiml, že v zeleném boji za snížení emisí CO2 jaksi chybí argumentace, jak přehřátá byla Země před tím, než rostliny odčerpaly uhlík z ovzduší a přesunuly jej do podzemních energetických zásob. Nikdy jsem neslyšel, že by přesličky a na nich se pasoucí dinosauři žily za 50ti stupňových veder. Pak bych chápal argumentaci, že byla miliardy let akumulována sluneční energie do uhlí a ropy a je teď nadměrně vracena zpět do biosféry kolem nás. To zas nehraje s logickým argumentem, že doba ledová byla způsobena tím, že té ropy a uhlí bylo v podzemí moc a CO2 málo.

Jenže na to zelení a jejich elity vědců neupozorňují. CO2 je v tom tedy nevině. Dokonce jsem neslyšel, že by existoval nějaký návrh, jak v případě, že zelení uspějí v EU, USA atd., bude zabráněno Číňanům, aby ušetřenou energii, to je fosilní zdroje nespotřebovali oni. Žádný takový návrh neexistuje, nikdo by jej stejně proti Číňanům neprosadil stejně, jako nikdo nedokázal ubránit velryby před rybáři. Dopadne to stejně jako se zeleným bojem proti jaderným elektrárnám a uhelným dolům. Elektrika bude pořádně dražší.

Zelení také nebrojí proti tomu, že miliardy lidí v subtropech a tropech cítí nebo budou cítit jako své právo právě právo žít v klimatizovaném prostředí. To bylo experimentálně ověřeno na vyplavených sociálně slabých obyvatelích New Orleansu. To se snad ani nikdo nepokusil spočítat, kolik energie ten příjemný chládek bude stát, když kolaps musí přijít už od toho, že si Číňané, Rusové a Indové pořídí auta pro sebe stejně masově jako my. Také do multikulturní tolerance patří to, že zeleným nevadí, že v subtropech a tropech jiné kultury snižují vegetační spotřebu CO2 a to nejen kácením pralesů, protože jejich způsob života vede sám osobě k šíření pouští.

Kdyby zelení s marxisty neregulovali, tak by problém emisí vyřešil trh daleko rychleji. Růst cen energií by omezil plýtvání, umožnil investice do nových technologií, omezil energeticky náročné globální transfery. Když cena energií poroste, možná by se zvýšila i poptávka po lidské práci i v rozvinutých zemích a tedy se snížila nezaměstnanost. Pak by se ze zemí, kde se naučili žít bez drahých emisí, rozšířil tento způsob života i jinam. S regulacemi, které zelení a marxisté prosadí, se cenová informace rozmělní, ekonomické procesy ovlivní víc korupce. Země s větším podílem zelených a marxistů na moci budou stagnovat.

Zelení mají skvělou politickou strategii. V bezbožném světě je spousta lidí frustrována strachem ze soutěže, které mají být vystaveni, svojí neschopností v soutěži uspět. Ti lidé hledají nějaké ukotvení a nemají v sobě naštěstí tolik agresivní závisti, aby se dali k marxistům. Chtějí něco slušnějšího. Těm bylo třeba nabídnout zelené. Kdyby zeleným elitám nešlo jen o zneužití svých voličů a měly vyšší intelektuální potenciál, pak by v souladu s hrozbou oteplení musely vykalkulovat to, že nové pouště budou impulsem pro stamilióny žíznivých, aby se vydali na sever. Pak by zelení iniciovali jinou imigrační politiku EU, což ani náznakem nečiní. Pak by zelení prosazovali náš způsob života a ne způsob života sociálně nepřizpůsobivých menšin. Nebo by zelení udělali něco proti tomu, že sociálně slabší spalují v kamnech karcinogenní odpady.

Když už zelení representují rakouský strach z naší jaderné energetiky, proč nebrání náš národní rozpočet, nezabrání prodeji akcií ČEZu a radši neprosadí, že výstavbu dálnic u nás budou řídit a třeba i realizovat Rakušané. To by mohlo vést k tomu, že budeme mít dálnice násobně lacinější nebo jich budeme mít víc. To nedělají a my máme po šanci, že aspoň něco pozitivního po nich zůstane, protože na to nemají dost kvalifikované představitele a jejich program má od toho odvést pozornost. To se odráží i na jejich proevropské politice. Nevadí jim, že Merkelová si z Evropanů dělá legraci, když chce obnovit pokračování v evropské ústavní integraci do společného solidárního státu a současně v naprostém rozporu k tomu trvá na zásadním odmítnutí práva Čechů a Poláků v Německu pracovat či podnikat. Zelení mají jen skvělý program v oblasti virtuální reality. Jen kdyby jim to nekazil ten Klaus.

Dokonce zelení klidně vzdají náš národní zájem a dělají jakoby netušili, že Rusové nemají žádný důvod nás vyloučit z cílů jejich tisíců jaderných raket. Zelení jsou ochotni proti americkému radaru postavit svoji solidaritu s francouzskými arabskými a německými ruskými obchodními zájmy. To má souvislost s těmi žíznivými stamilióny, které pouště budou vyhánět k nám na sever. Ideoví vůdci těch mas jim budou muset dodat notnou dávku nenávisti vůči nám. Umí si někdo představit, že by mohl důstojník iránské raketové základny neuposlechnout božský pokyn zprostředkovaný mu mulou v sousední mešitě, aby poslal raketu na ty psy nevěřící? Pokud se budou bránit s Američany jen Angličané, jak kdo dodá těm Iráncům technologii, která by jim umožnila nás netrefit a trefit jen ty zlý Američany a Angličany?

On vůbec ten zelený populismus, kterým v rozvinutých zemích nahradili náboženské fanatiky hrozící zničením Sodomy a Gomory, je mnohem lepší než ten marxistický, sociální. Přesto mají zelení s marxisty velmi blízko. Marxisti chtějí dnes vykořisťovatele likvidovat jen daněmi a to jen ty tuzemské. Mají ale taky skvělou ideologii, kterou převzali od zelenými chráněných nepřizpůsobivých menšin. Dnes je přece hlavním argumentem sociálního státu to, že zdroje jsou, protože se dluhy nemusí platit. Počítáno voliči, většinově jsme tak odmítli biblické přikázání „nepokradeš!“ Nejen to, mezigenerační solidaritu sociálního státu jsme bez jakéhokoliv studu nahradili zadlužováním dětí. A zelení svými pseudoprogramy od toho jen odvádějí pozornost.

Je otázkou, kdo tohle podporuje. Existují ve světě reakční mocné síly, které severoatlantickou civilizaci nenávidí a určitě proti ní bojují. V kontextu tohoto textu zůstanu ale opatrný. Stejně jako mafie milují marxisty, protože v regulovaném státě je prostor pro korupci, ten klíč mafií k penězům nás všech, musí mafie milovat i zelené. Zelení svým jednáním a programem odvádějí pozornost od problémů, které by náš národ měl řešit v rámci konkurenčního boje s ostatními národy a zejména v rámci snahy nenechat se strhnout upadající Evropou, kterou dusí levicové elity marxistickou aplikací sociálního státu. V zemi s většinou sobě a rodině odpovědných, cílevědomě jednajících občanů, kteří ctí peníze a bojí se Boha, by se mafie neprosadily.

www.virtually.cz

5005 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Škola se od dětí dožaduje, aby přestaly používat tak bigotní slova jako máma a tátaEU vychovává: Plán na beztabákovou generaci. 10 let jsme vás nechali na pokoji, to se nesmí opakovat. Válečnou rétoriku mají diktátoři rádi. Milióny zavražděných dětí nevadí? Jeden lockdown za druhým. A napořád

Eurabia.cz

Po Pfizeru 8x vyšší pravděpodobnost nákazy jihoafrickou mutacíModerna zas tak účinná není...

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Hrad bránil Slavii. Zděšení kavárny. A od Zemana teď hřmí podruhé„Jak plynování Židů.“ Scéna ve škole kvůli rouškám. Utnula to policie
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění