Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

Autor: Petr Štěpánek | Publikováno: 28.3.2021 | Rubrika: Zamyšlení

Obrana Pavla Černockého

23.3.2021

Kdo je Pavel Černocký? Zpěvák skupiny Donald z dřevních dob českého bigbeatu, přezdívaný český Mick Jagger, první československý discjockey, milovník Elvise Presleyho a dodnes prezident jeho českého fanklubu, po sametové revoluci též novinář, komentátor, mediální poradce, autor knihy Takoví jsme byli, v současnosti důchodce, který se mimo jiné baví tím, že čtvrtek co čtvrtek vysílá své „hovory z gauče“, kam si zve různé hosty, celoživotní amerikanofil, bratr slavnější sestry Petry, alias Saxany.

A v posledních dnech také kandidát do Rady České televize, ba možná dokonce horký kandidát, neboť z původně 56 nominantů jej Volební výbor posunul mezi 12 finalistů, o kterých bude v dubnu hlasovat celá sněmovna. To si ovšem dovolil dost.

A tak „majitelé“ České televize okamžitě spustili tradiční povyk. Je to stále stejná parta, stále stejná jména, můžeme jim říkat třeba havloidi, pravdoláskaři, pražská kavárna, věční petenti nebo jakkoli jinak. Na tom nesejde. Považují se za majitele jedné jediné vyvolené a správné pravdy, pouze oni vědí, kdo je a kdo není osobnost, pročež žijí v přesvědčení, že pouze oni a jen oni mají patent na to, kdo může a kdo nesmí kamkoli kandidovat, zvláště pak do mediálních rad.

Běda, když se vyskytne kdokoli, kdo se jim nelíbí, kdo by mohl ohrozit jejich vliv, kdo by mohl narušit jejich veřejnoprávní penězovody. Hnedle se rozjede denunciační kampaň. Zaplaví spřátelená média, organizují petice, píšou dopisy poslancům, žádná podpásovka není tak nízká, aby se nemohla použít. Ostatně mám s tím osobní zkušenost. Také Hana Lipovská, Xaver Veselý či pár dalších by mohli vyprávět.

Sami sebe tihle týpci považují za demokraty, ale jakmile není po jejich, demokracie jde stranou a na světlo boží se prodere jejich pravá podstata. Ve skutečnosti to jsou mentální bolševici, možná přesněji neobolševici, neboť žijí v přesvědčení, že když mají většinu, tedy alespoň v České televizi a ve spřátelených médiích ji pořád ještě mají, tak všichni musí pěkně po bolševicku skákat, jak oni, a právě jen oni, pískají.

Čeho se Pavel Černocký dopustil, že nyní vystartovali proti němu? Je to opravdu na pováženou. Říká otevřeně své názory. Strašné! To si tedy 32 let po velké sametové fakt dovoluje dost. Hrrr na něj!

Neznám žádnou jinou skupinu lidí, u které je tak propastný rozdíl mezí tím, jak vysoké mínění oni sami o sobě mají, a tím, jací ve skutečnosti jsou. A propos. Tak mě tak napadá. Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes?

Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit.

5824 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Stabilizace Afghánistánu začíná?EU rozhazuje peníze ve snaze zblbnout mladé voliče pro sen o celoevropské říšiKam mizí české peníze? Díky EU nás legálně vysávají západoevropské firmy ...Rusko je připraveno dodávat do Evropy více plynu, ale vše teď blokuje EUJak mafie úředníku z EU likviduje nepohodlné politiky - příklad Rakouska a Sebastiana Kurze

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se podílejí na svém zániku

Eurabia.cz

Erdogan: Svět nemůže být určován jen vítěznými mocnostmi 2.světové války!Polský premiér: Odmítáme jazyk výhrůžek a vydírání EU!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Chcete prohlásit prezidenta nezpůsobilým? Advokátka sepsala senátorům, co všechno je třeba. Nepotěší jeNaše civilizace nezanikne kvůli klimatické změně, ale kvůli šílencům ve vládě. Mladý pravičák očekává od Fialy smrtící koktejl
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění