Americká volební ostuda

Autor: Petr Štěpánek | Publikováno: 4.1.2021 | Rubrika: Zamyšlení
USA

Dobře si ten obrázek prohlédněte. Takhle vypadá to slavné Bidenovo vítězství. Modře jsou vybarveny volební okrsky, ve kterých vyhrál Biden, červeně ty, ve kterých zvítězil Trump. Bidenovi příznivci to neradi slyší, ale pravdou je, že Trump vyhrál v 84 procentech volebních okrsků, zatímco Biden si připsal vítězství pouze v 16 procentech.

USA

Ještě zajímavější je srovnání letošních Bidenových čísel s těmi Obamovými z roku 2008, kdy byl americkým prezidentem zvolen poprvé. Připomeňme si, že Obama byl ve své době pro mnohé voliče jakýmsi apoštolem naděje, že to byl charismatický řečník, že vedl zajímavou kampaň a že v ní novátorským způsobem využíval sociální sítě. Zatímco Biden není ani charismatický, ani zdatný řečník, naopak přímo proslulé jsou jeho přeřeky, jeho kampaň také nebyla nic moc, jak v reálu, tak na sociálních sítích.

Přesto nudný Biden podle oficiálních výsledků obdržel o 11 miliónů hlasů víc než charismatický Obama. Zajímavé! A to navzdory tomu, že pro Trumpa hlasovalo zdaleka nejvíc černošských i hispánských občanů v historii. Rozuměj občanů, kteří jinak obvykle volí kandidáta Demokratické strany. Opět zajímavé. A úplně nejzajímavější je, že zatímco Obama v roce 2008 zvítězil v 873 volebních okrscích, zázračnému Bidenovi stačilo k jeho impozantnímu triumfu (přes 80 miliónů hlasů) vítězství v pouhých 524 okrscích.

A jak si to všechno vysvětlují zlí jazykové. Třeba tak, že v některých okrscích Biden získal dokonce víc hlasů, než je tam voličů. Jinde pro něj pro změnu hlasovali nebožtíci, migranti a občané jiných států. Někde se ve velkém distribuovaly falešné volební lístky. A když bylo úplně nejhůř, zaúřadovaly kouzelné sčítací stroje firmy Dominion, jež hlasy pro Trumpa překlápěly na Bidena.

Suma sumárum, podle těchto zlých jazyků si Biden připsal 13 milionů falešných hlasů.

Může se vyskytnout námitka, že zmanipulovat volby v 50 státech americké unie je příliš složité. Ale to je nesmysl. K nepoctivému vítězství nepotřebujete vyrábět podvody v 50 státech. Je totiž zbytečné namáhat se ve státech, kde tradičně vítězí ať už republikáni či demokraté, stačí podvody v těch pěti či šesti státech, kterým se říká swingující, tedy v těch, kde výsledek voleb bývá tradičně vyrovnaný a vítězové se mění, ba dokonce stačí podvádět pouze v nemnoha volebních okrscích několika velkých měst.

Jak to v Americe nakonec dopadne? Špatně. Ať to dopadne jakkoli, bude to špatně. Pokud se prezidentem nakonec opravdu stane Biden, nikdy už ze sebe on ani Spojené státy americké nesmyjí ostudné podezření, že 46. prezident do Bílého domu vstoupil na základě rozsáhlých volebních podvodů. A pokud tam naopak zůstane Trump, bude to pro změnu veřejné přiznání, že prezidentské volby roku 2020 byly skutečně zfalšované.

Toho se někteří bojí ještě víc než ostudného faktu, že v Bílém domě zasedne lžiprezident Biden. A to je také důvod, proč se soudy zatím raději dívají jinam, přestože rozsáhlé volební podvody potvrzují stovky a stovky svědectví vyslovených pod přísahou.

www.petrstepanek.cz

Klíčová slova: Spojené státy americké
3408 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Klaun z Lidových novin vyzývá k potrestání Polska, ale Německo si může dělat co chceKdo dnes oslavuje socialistickou EU? Kdo buduje SSSR 2.0?Zajímavá osobnost ruské armády a bojovník s islámskými teroristy na KavkazeOd roku 1989 nás dojí a vyvádějí bohatství Česka mnohem víc než z RuskaTohle by v Maďarsku neprošlo! Česká televize dětem propaguje transgender, homosexualitu a LGBT

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czAmeričané se musí probudit a pochopit, že ztrácejí svoji zemi. Americké děti se učí nenávidět sebe, své rodiče a svou zemi

Eurabia.cz

Rakousko: Evropský azylový systém ztroskotal, musíme na hranice poslat armádu!Azylový systém selhává: Rakousko posílá na hranice vojáky!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Karel Gott o Sametové revoluci: Přetvářka, útoky, zloba. Nikdy nezažil. Zlomili ho. Kryl, Havel, Kubišová…Tohle Piráti neuslyší rádi. Nová šéfka Rady seniorů se vyjádřila k jejich „vábení“ důchodců
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění