reklama

Krize demokracie, nové výzvy pro hájení svobody a hledání východisek. Benjamin Kuras, Alexander Tomský a Roman Joch

Autor: Odjinud | Publikováno: 11.9.2020 | Rubrika: Zamyšlení
Kuras

D e m o k r a t i c k ý   k l u b

                                                Fr. Křížka 1, 170 00 Praha 7 

 

P o z v á n k a

 

 V rámci obnovených pravidelných měsíčních setkání členů a přátel Demokratického klubu k aktuálním otázkám současné politické reality se uskuteční další setkání

dne 15. září 2020 (třetí úterý v měsíci) v 17 hod.

Měšťanské besedě v Praze (CEVRO Institut – vysoká škola),     Jungmannova 17, Praha 1, tentokráte v místnosti č. 205 (proti vchodu do místnosti č. 206 ve druhém patře).

Diskusi na téma

Krize demokracie, nové výzvy pro hájení svobody a hledání východisek

zahájí 3 významní čeští politologové, publicisté a překladatelé, znalci demokracie a demokratických institucí na Západě

 

Benjamin Kuras, Alexander Tomský a Roman Joch

 

Uvedou možná nebezpečí pro demokracii v Česku a v demokratickém světě, v Evropě, v ostatních světových demokraciích (např. v USA nebo v Izraeli), tlak na omezení demokracie jak ze strany autoritářských režimů, tak i ze strany aktivistických seskupení, a případně navrhnout způsoby, jak hodnoty demokracie v současném světě ubránit.

 

Po diskuzi k danému tématu bude umožněno přítomným účastníkům navrhnout i jiné otázky, týkající se demokracie nebo demokratismu a současné politické reality. Hosté jsou vítáni.

Setkání bude moderovat Ondřej Wagnerreklama
736 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímMegakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnostiEvropská unie připravuje nový migrační pakt. Má to znamenat, že se máme připravit na příchod dalších migrantů?

euPortal.cz

Německo chystá druhý díl migrantské invaze. Spustí to již za pár dní. Pryč z Titaniku!Řídí vedení EU agenti turecké tajné služby MIT?

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAEU páchá zradu na svých občanech: přerozdělování imigrantů!

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

eOdborar.cz

Majdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%Letadla NATO a Ukrajiny nacvičovala útoky na ruské cíle kolem Krymu?

ParlamentniListy.cz

Zbořil má strach: Stalo se to nejhorší, co nás mohlo potkatPrymula? Ale kdepak. V ANO se po Vojtěchovi vytahují úplně jiná jména
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění