Asi ten vůbec nejbizarnější je fakt, že místo Babiše s Petříčkem určují naší zahraniční politiku vůči Rusku psychopat Novotný, ufňukanec Kolář a všehoschopný Hřib...

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 11.5.2020 | Rubrika: Zamyšlení

Celá tahle česko-ruská válka začíná nabírat bizarních rozměrů. Asi ten vůbec nejbizarnější je fakt, že místo Babiše s Petříčkem určují naší zahraniční politiku vůči Rusku psychopat Novotný, ufňukanec Kolář a všehoschopný Hřib.

Ukazuje to, že Piráti a bohužel i ODS působí ve veřejném prostoru jako destruktivní síly. V prvním případě je to cílené, v případě druhém jde o zbabělost a neschopnost tohle nedůstojné divadlo zastavit.

Další ťafkou je "agent s ricinem", kterého vypustili naši čučkaři přes pomatence Kundru z Respektu a téhle ohlodané kosti se hned chopili všichni vyčpělí politici, kteří nemají čím zaujmout voliče.

A aby toho nebylo málo, tak se dnes píše, že o agentovi s ricinem informoval BISku anonym! Pokud naši čučkaři vypouštějí do světa závažné zprávy, které mohou poškodit vztahy s jiným státem, na základě anonymu, tak potom potěš koště. Hned se cítím bezpečněji před všemi možnými hrozbami. Včetně islámského terorismu.

Samozřejmě ani Rusové v téhle frašce nehrají nijak zvlášť důstojnou roli. Z jejich strany jsou ty reakce rovněž přehnaně hysterické. Moskva by měla reagovat na vládu a nikoli na pohůnky, kteří nemají k realizování české zahraniční politiky žádný mandát. Na silácké řeči jsou Rusové taky experti.

Média se samo cítí jako ryba ve vodě a podílejí se svou měrou na destrukci veřejného prostoru. Nepřekvapivě i ta veřejnoprávní. Denně dávají prostor výplodům choré mysli trojlístku protiruských odbojářů. Kecy o rusko-čínských zrádcích na Hradě i v podhradí. Podobná rétorika jakou měli komouši před po roce 1948. To jsou ti dnešní bojovníci za EUropské hodnoty a lepší svět.

Klíčovým slovem je HYSTERIE, která rezonuje na obou stranách nesmyslně vystavěné barikády. Rozumný hlas, aby člověk pohledal. .
.
Takže jsme tedy s Ruskem na ostří nože. Fajn. Dokázali jsme to. Jsme chlapáci. (Byť si myslím, že všichni tihle chlapáci by byli před rokem 1989 příkladnými soudruhy, kteří by lezli Moskvě do zadnice 24 hodin denně) Ale co dál? Tím se nějakým způsobem pomstíme za těch 40 let komunismu? Nebo snad za srpen 1968?

Kdepak. A ani o to nejde. Celé je to od začátku jen o provokacích a zviditelnění sebe sama. Na Českou republiku kašlou. PR poradci Hřiba, Koláře a Novotného můžou být spokojeni. Sice jako Rusko moc fuj, ale ke zviditelnění se hodí nakonec i ten Putin, že jo...Doufám, že to voliči těch tří tatarů ocení. Dobrá práce. Přesně pro tohle jim dali svůj hlas, ne?

1887 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Francouzský senát proti léčbě homosexuálůAnalýza: Za střelbou ve švédských ulicích jsou imigranti

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

To vy zbrojíte. Kreml zveřejnil, co Putin řekl Bidenovi. Čtěte celéAdvokátka: Pravda o nemocnicích. Vojtěch jen plní pokyny. Prosím senátory
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění