Asi ten vůbec nejbizarnější je fakt, že místo Babiše s Petříčkem určují naší zahraniční politiku vůči Rusku psychopat Novotný, ufňukanec Kolář a všehoschopný Hřib...

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 11.5.2020 | Rubrika: Zamyšlení

Celá tahle česko-ruská válka začíná nabírat bizarních rozměrů. Asi ten vůbec nejbizarnější je fakt, že místo Babiše s Petříčkem určují naší zahraniční politiku vůči Rusku psychopat Novotný, ufňukanec Kolář a všehoschopný Hřib.

Ukazuje to, že Piráti a bohužel i ODS působí ve veřejném prostoru jako destruktivní síly. V prvním případě je to cílené, v případě druhém jde o zbabělost a neschopnost tohle nedůstojné divadlo zastavit.

Další ťafkou je "agent s ricinem", kterého vypustili naši čučkaři přes pomatence Kundru z Respektu a téhle ohlodané kosti se hned chopili všichni vyčpělí politici, kteří nemají čím zaujmout voliče.

A aby toho nebylo málo, tak se dnes píše, že o agentovi s ricinem informoval BISku anonym! Pokud naši čučkaři vypouštějí do světa závažné zprávy, které mohou poškodit vztahy s jiným státem, na základě anonymu, tak potom potěš koště. Hned se cítím bezpečněji před všemi možnými hrozbami. Včetně islámského terorismu.

Samozřejmě ani Rusové v téhle frašce nehrají nijak zvlášť důstojnou roli. Z jejich strany jsou ty reakce rovněž přehnaně hysterické. Moskva by měla reagovat na vládu a nikoli na pohůnky, kteří nemají k realizování české zahraniční politiky žádný mandát. Na silácké řeči jsou Rusové taky experti.

Média se samo cítí jako ryba ve vodě a podílejí se svou měrou na destrukci veřejného prostoru. Nepřekvapivě i ta veřejnoprávní. Denně dávají prostor výplodům choré mysli trojlístku protiruských odbojářů. Kecy o rusko-čínských zrádcích na Hradě i v podhradí. Podobná rétorika jakou měli komouši před po roce 1948. To jsou ti dnešní bojovníci za EUropské hodnoty a lepší svět.

Klíčovým slovem je HYSTERIE, která rezonuje na obou stranách nesmyslně vystavěné barikády. Rozumný hlas, aby člověk pohledal. .
.
Takže jsme tedy s Ruskem na ostří nože. Fajn. Dokázali jsme to. Jsme chlapáci. (Byť si myslím, že všichni tihle chlapáci by byli před rokem 1989 příkladnými soudruhy, kteří by lezli Moskvě do zadnice 24 hodin denně) Ale co dál? Tím se nějakým způsobem pomstíme za těch 40 let komunismu? Nebo snad za srpen 1968?

Kdepak. A ani o to nejde. Celé je to od začátku jen o provokacích a zviditelnění sebe sama. Na Českou republiku kašlou. PR poradci Hřiba, Koláře a Novotného můžou být spokojeni. Sice jako Rusko moc fuj, ale ke zviditelnění se hodí nakonec i ten Putin, že jo...Doufám, že to voliči těch tří tatarů ocení. Dobrá práce. Přesně pro tohle jim dali svůj hlas, ne?

1300 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Prymula nenávidí hospodyPomozte nám, prosímMyšlenka na redistribuci běženců po EU je, jak se zdá, takzvaně nemrtváJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...Megakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptá

euPortal.cz

Jsou zde: Pustili jsme je dobrovolně. Výročí záchrany Evropy. Měli bychom se za osvobození od Turků stydět? Neznat dějiny - znovu je prožít. Padli za násEvropská unie nás chce donutit k přijímání uprchlíků. Musíme z EU vystoupit, nebo nás unie zničí

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAIslámistický teror jako koronavir - v multikulti společnosti s ním musíte žít

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Nepodmíněný příjem? – Cesta do pekelÚtok na Navalného nebo na naši první signální soustavu?

eOdborar.cz

Miláček Západu Navalný je lhář a skončil v exekuci za své lži ...Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobyt

ParlamentniListy.cz

Omlouváme se, data jsou dočasně nedostupná
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění