Těmto lidem fandí přítel šéfa Pirátů Ivana Bartoše Májíček

Autor: Hana Lukešová | Publikováno: 31.5.2019 | Rubrika: Polemika
Izrael

V květnu 2019 hostil Izrael evropskou pěveckou soutěž Eurovizi. Ačkoliv se mělo jednat o akci ryze nepolitickou, mající za cíl skutečně sjednocovat obyvatelstvo po celém světě, klesli propalestinští aktivisté na úplné dno. Během vysílání islandská kapela Hatari vytáhla palestinskou vlajku a oděla se do ní. Šlo o akt čirého antisemitismu, který se nezastavil ani na poli umění. Došlo k jasnému porušení etických pravidel. Umění má lidi spojovat, ne rozdělovat, alespoň to nám neustále tvrdí mediální mainstream.

Zatímco tihle většinově neomarxističtí aktivisté se předhánějí kdo více podporuje tzv. Palestince, kteří pokračují ve svých teroristických aktivitách a tragickému podněcování vůči Židům, hrozí dokonce izraelským městům, včetně Tel Avivu úplným zničením.

 

Song lyrics :

We have not yet drawn weapons, and yet we have [already] brought down the Zionists. We have brought down the Zionists… They removed us from the land and stole our beloved homeland… We have not forgotten, the children have grown up, and we have started blowing up Tel Aviv We have started blowing up Tel Aviv… We will ambush them. We will trample the necks of the enemies. On the trigger, on the trigger. [I’m] alert and my finger is on the trigger..."

 

Visual: Footage of Hamas missile hitting Israeli army bus.

"O occupier, wait for a green [light]. Receive this reduced image. See how the Kornet [missile] travels slowly… We are the ones who threaten, and no one threatens us. We are the nation’s only sword. We will strike, we will blow up [and] not hesitate. We will do more against the enemy if he continues…"

(Staged): A Palestinian stabs a religious Jew. Replay in slow motion. [Al-Aqsa TV (Hamas), May 15, 2019]

 

Text písně

Ještě jsme nevytáhli zbraně, a přesto jsme svrhli sionisty. Svrhli jsme sionisty. Odstranili nás ze země a ukradli naši milovanou vlast. Nezapomněli jsme, děti vyrostly, začali jsme rozmetávat Tel Aviv, začali jsme rozmetávat Tel Aviv...Budeme je napadat. Zašlapeme krky nepřátel. Na spoušti, na spoušti. Jsem ostražitý a můj prst je na spoušti“.

 

Vizuální pohled: Záběry raket Hamasu, které zasáhly izraelský armádní autobus.
„O okupante, počkej na zelené [světlo].Přijměte tento redukovaný obraz. Podívejte se, jak se Kornet [raketa] pohybuje pomalu. Jsme ti, kdo ohrožují a nikdo nás neohrožuje. Jsme jediný meč národa. Udeříme, vyhodíme do povětří a nezaváháme. Budeme dělat více proti nepříteli, jestliže bude pokračovat.

Představení. Palestinec bodá věřícího Žida. Opakované přehrávání.

 

[Al Aksa, TV (Hamas), 15.5.2019]

 

 

 

2020 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Kdo se bojí květáku? Skutečná míra inflace je vyšší než vykazuje Český statistický úřadV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní válkyKoronáč to rozsekl: Zaplaťpámbu za českou korunuVáclav Klaus: Naštěstí je pořád spousta silných myšlenek – výpisky č. 13 (polovina 90. let)

euPortal.cz

Už to začíná! Trumpova vyhláška skoncuje s protiústavní cenzurou technických mamutůNová pokroková ředitelka norského muzea prohlašuje, že kolekce už „nebudou tak bílé a maskulinní

Eurabia.cz

Německá vláda pomáhá s návratem stovkám islámských vrahů z Islámského státuKanáry zaznamenaly 700%ní nárůst ilegálů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Příště to určí Kalousek s Gazdíkem a bude klid. Nacher, Klaus ml. a Okamura tvrdě o pláči nad Radou ČT. Ale jiní se bojíMagda Vášáryová bije na poplach. Se Slovenskem to je prý zlé, sektáři ve vládě. Hrozba papežovi, útlak žen
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění