Aktivisté pořádali v Zatáčce do Vídně aukci otroků. Volali po příchodu Islámského státu

Autor: Tisková agentura Fejk ňůs | Publikováno: 16.5.2019 | Rubrika: Humor
Tisková agentura Fejk ňůs

Zatáčka do Vídně, (fň!) - Aktivisté z hnutí Kolektiv pro otroky, který je odnoží Kolektivu Klinika, uspořádal na náměstí Svoboda aukci lidských otroků. „Chtěli jsme v rámci naší štědře dotované performance ukázat zap.děným Čecháčkům, že trh s otroky je něco zcela přirozeného a není kvůli tomu třeba ostrakizovat Islámský stát. Zároveň posíláme ISIS vzkaz, aby přišli k nám. Rádi jim budeme dělat sexuální otrokyně,“ svěřila se notně vykrmená umělkyně Kateřina Olivová, která je zároveň zakladatelkou Kadící guerilly.

Akce se zúčastnil i bývalý radní Svatopluk Bartík ze Žít Brno, který má pouze nedokončené základní vzdělání a přesto působil jako radní. „Ano, vím, co to znamená být otrok. To, že jsem dochodil jen pět tříd základky, neznamená, že jsem blbec,“ uvedl Bartík s tím, že aktuálně působí jako asexuální otrok Kateřiny Olivové. „Dělá se mnou různé pr.formance a je na mě moc hodná. Tím, že je na mě moc zlá,“ dodal komunální politik, který se podepisuje třemi křížky.

Do akce se zapojil také známý brněnský rodák a aktivista Jakub Patočka, který přivedl na trh prodat svoji adoptivní dceru a zároveň manželku Barboru Škrlovou. „Doufám, že ji někdo koupí aspoň na pokusy. Je už hrozně ošoupaná,“ pravil Patočka. Otrokáře potom přímo na místě dělal zakladatel Žít Brno Matěj Hollan. Místo ostatních však bičoval pouze sám sebe a navíc se u toho velmi otrocky a živelně ukájel.

Na akci jsme vyslali naši reportérku Anju Al-Shaabatovou. „Byla jsem celá vlhká, protože pršelo. Pak jsem si ale uvědomila, že nepršelo a jsem vlhká z toho, jak se Matěj bičoval a velmi otrocky a živelně ukájel. Atmosféra byla více než přátelsky otrocká. Na závěr jsme všichni společně otrocky opakovali, že mezi sebou rádi přivítáme Islámský stát. Škoda, že tu nemohla být také paní ombudsmanka Šabatová. V disentu to prý za mlada byla dračice a jistě by se jí tyto praktiky líbily,“ referuje Al-Shaabatová.

 

 

2762 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Proč se máme bát nástupu Joea BidenaObčan, sluha státu“Prasečinky” v poštěDaně nás dusíODS, TOP 09 a KDU-ČSL, magoři, gauneři, zločinci anebo všechno tak nějak dohromady?

euPortal.cz

Některé členské státy EU se kvůli zhroucení logistiky vakcín AstraZeneca obrací na Rusko a ČínuVýhody západních protektorů je přece třeba chránit! Na českém zemědělství nezáleží...

Eurabia.cz

Video: Drastické záběry policejního násilí přímo v ruské televizi!Holandsko v plamenech, na pokraji občanské války!

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Úkol rozněcovat nevraživost našich lidí vůči Rusku, udělat z něho v našich očích ďábla, z Rusů bandu satanů a z Putina Belzebuba, předepsaný naší vrchnosti ještě vyšší vrchností euroatlantickou...Socialistické peklo

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Zdešení v neziskovkách i médiích: Ti strážci hranic EU nepouštějí migranty, co to je?Aňa Geislerová: Všichni dnes mají názor. Špatně! A já si můžu prskat, jak chci
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění