Chcete se stát indiánem, plameňákem nebo muslimem?

Autor: Redakce | Publikováno: 25.12.2018 | Rubrika: Polemika
Vlajka - Česká Republika

Občas přemýšlím, co jsou vlastně zač Češi, kteří se rozhodnou přejít na islám. Je to podobná šaškárna, jako když by se chtěl někdo stát indiánem, eskymákem nebo třeba plameňákem. Nedává to žádný smysl a podle mě k tomu musí moje české spoluobčany vést nějaké mindráky a frustrace.

Nemyslím to nijak moc urážlivě, ale narodit se v Čechách českým rodičům, vyrůstat v českém prostředí a pak najednou přejít na islám, to je prostě.....šílenost. Opravdu je to jistý druh amoku. Ti lidé asi museli prožít nějaké trauma, které se snaží řešit popřením své kultury, tradic a v neposlední řadě sebe sama.

Nejsem psycholog ani psychiatr, ale patrně se musí cítit přehlížení, nedocenění, vysmívaní atd. Někdo tyhle věci řeší chlastem, jiný drogami, třetí se uzavře sám do sebe, někdo jiný s tím jde za psychiatrem. No a tihle lidí se nadchnou pro "exotické" náboženství. Udělají za svým životem tlustou čárou a začnou tzv. "znovu".

Oč byl jejich dosavadní život truchlivější a zbytečnější, o to s větší vervou a nadšením se vrhnou do nové etapy. Přestanou pít, ženy chodí zahalené, stanou se součástí menšiny, kterou už ale byli vlastně dřív. Ať už pro své povahové či jiné vlastnosti. Teď ale dostane ta jejich odstrčenost nějaký řád a "smysl".

Před tím nebyli součástí kolektivu proto, že....prostě byli "jiní" ze zcela obyčejných příčin. Ať už to byla uzavřenost, neschopnost navazovat kontakty atd. Teď si můžou říkat, že jsou jiní a odstrčení ze zcela ctnostnějších a "vyšších" důvodů.

Jejich boj proti většině, která je z nějakých důvodů nepřijala mezi sebe. dostává jasné kontury. Dobrovolně se odsunuli mimo mainstream, kam se dřív snažili dostat. Jenže se to nepovedlo, tak to prostě vzdali a asi se jim do jisté míry uleví. Na chvíli. Asi jako po panáčku nebo jedné dávce drogy.

Zkrátka a dobře, podle mě by se měli odborníci tímhle fenoménem zabývat zevrubněji. Neznám žádná čísla a ono těch konvertitů moc nebude. Ale, když se tak nějací objeví v médiích, nemám z nich pocit, že by byli úplně v pohodě. To vážně ne....jo, málem bych zapomněl....šťastné a veselé všem zap.děným Čecháčkům, kteří ještě nekonvertovali k islámu! 

 

 

1697 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Vědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojujíVíce než polovina Poláků (58 %) si myslí, že Německo by jejich zemi mělo vyplatit odškodnění za škody napáchané za druhé světové války. České republice Německo dluží až patnáct tisíc miliard korun

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Babiš se vysmál Milionu chvilek. A vyprášil ministra ČSSD Debilové. Přepište listopad, ČT! Šméčko, Babiši. Čapí hnízdo rozpálilo umělce
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění