reklama

Tihle uprchlíci média ani politiky nezajímají. Nejsou to totiž muslimové

Autor: Hana Lukešová | Publikováno: 4.12.2018 | Rubrika: Polemika
Izrael

Každoročně 30.listopadu si Stát Izrael a celý židovský svět připomíná památku 850,000 Židů z Blízkého východu, vyhnaných z arabských zemí a Íránu. Vyjma Izraele, kde tvoří více než polovinu židovské populace, stále mnoho z nich žije i v západní Evropě, v Itálii, Francii či v Belgii.

O tyto židovské uprchlíky, stejně jako o dnešní vyhnané a pronásledované křesťany se západní svět, mainstreamová média, světoví politici, OSN a EU nezajímají. Na druhé straně jsou „palestinští uprchlíci“ neustálým předmětem zájmu ze strany zejména neomarxistických politiků a mainstreamových médií a jsou užíváni jako klacek proti Izraeli. Nehledě na to, že tito lidé si za svou situaci můžou sami, jednak odmítli návrh rezoluce na rozdělení tehdejší Palestiny na židovský a arabský stát a jednak arabské státy a tzv. Palestinci začali proti Židům vyhlazovací válku.

V současnosti „hýbe“ světovou politikou masová migrační vlna z afroasijských zemí, každý den v mainstreamových médií čteme o těchto lidech většinově oslavné či soucitné články , nikdy se v nich nedočteme o negativním dopadu, jaký mají tito „uprchlíci“ na západní svět. O vraždách, krádežích, znásilňování, demolování veřejného městského a obecního majetku se nedozvíme.

Vyhnaní židovští uprchlíci nezažívají rozhodně žádný soucit, ale naopak čelí absolutnímu nezájmu či lhostejnosti okolí. Můžeme se ptát, kde jsou Židé z Alžírska, Egypta, Libanonu, Iráku, Sýrie, Libye a Jemenu? Italská židovská komunita by po druhé světové válce kvůli „starostlivé péči“ německých nacistů zanikla nebýt této migrační vlny. Stejně tak židovské společenství ve Francii bylo z velké většiny vyhlazeno a právě tito blízkovýchodní Židé se zasloužili o obnovu židovského života v této zemi.

Těmto Židům muslimské země zkonfiskovaly veškerý majetek, Židé čelili pogromům a vraždám na ulicích a museli odejít bez prostředků a posléze našli nový domov v Izraeli, Severní a Jižní Americe a v západní Evropě. Židovský majetek v muslimských státech se odhaduje na miliardy dolarů.

Bohužel však utrpení některých blízkovýchodních Židů neskončilo. Ve Francii pokračuje dodnes. Většina z dnešních francouzských Židů jsou synové a vnuci židovských uprchlíků z muslimských států, většinově z Maroka, Alžírska, Tuniska a Egypta. Většinoví muslimové je tam dohnali. Ve Francii usmrtili 11 Židů a mnoho z nich zranili, Židé hovoří o stovkách napadení a antisemitských urážek od roku 2000 až do současné doby. Oběťmi jsou často židovské děti, chlapci s kipou, děti s uniformami z židovských škol, či židovské děti ve státních školách čelí šikaně muslimských spolužáků. Ve stálé islamizované západní Evropě přestávají mít Židé místo a mnozí z nich se obávají o svou budoucnost a plánují budoucí emigraci. Zde můžeme skutečně hovořit o reálné židovské tragédii.

 

 

reklama
906 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Dotace pro Babiše jsou téměř třikrát vyšší než jeho zaplacené daně. A to se vyplatí!Alternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončímeProbudí střelba ve Štrasburku evropskou veřejnost?A zase ti Palestinci. Ach joŽluté vesty dělají chaos? A co potom dělaly poslední desítky let vládnoucí elity?

euPortal.cz

Putinovi agenti už nejspíš zlanařili i Palackého. No a každé malé dítě přece ví, že Prahu osvobodila v březnu 1939 prozápadní eurounijní armáda Wehrmachtu, nikoli Rudá armáda v květnu 1945...Světu vládne nová aristokracie: Brusel a Washington jako nové královské dvory? Současné globální struktury. Jak je to vlastně s těmi elitami?

Eurabia.cz

Výsledek ovládnutí školství socialisty v Itálií: Učitelka nutila děti nevyslovovat děťátko Ježíšek!Afghánec omámil a znásilnil Rakušanku

FreeGlobe.cz

Zabijeme jejich děti, ženy, psy a kočky! Zabijeme všechny! Černošský politik vyhrožuje bělochům (+ video)Expert: Dnes je móda na ruské špiony po celém světě. Služby ale neví, koho opravdu chytí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Tomáš Halík udělí KSČM vyznamenání...BIS škodí zájmům ČR a našich spojenců

eOdborar.cz

Takto se tuneluje rozpočet české armády! Kolem miliardy na víc za zastaralé systémy ...Protesty ve Francií a nepochopení vládnoucích elit jejích příčin

ParlamentniListy.cz

„V tichosti, ‚daleko od hlučícího davu‘, za zády veřejnosti.“ Návrat povinných kvót na uprchlíky. Petr Žantovský varuje před tím, co zůstalo téměř bez povšimnutíStřet zájmů, Agrofert, zastavení eurodotací... Nejen to. Šéf pirátského klubu poslanců zvažuje zákrok ve věci Babišových médií
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění