reklama

Holky, kluci...teď tu fakt nemáme 17. listopad 1989. Sorry jako

Autor: pro | Publikováno: 16.11.2018 | Rubrika: Mini glosa
Čas

Chtěl bych jen vzkázat zpovykaným klukům a holkám, co si budou pozítří hrát na sametovou revoluci, že tyhle časy už jsou dávno pryč. V sobotu 17. listopadu 2018 už nebude žádné hrdinství volat "Babiše do koše" a požadovat změnu vlády/systému.

Do ledvin nebo frňáku obuškem nedostanete a vyhazovat ze školy či zaměstnání vám také hrozit nebude. Choďte místo přednášek na Kliniku radši k volbám a Babiše může jít z politiky dříve než bys řekl švec.

Pokud vám nevadí, jakým způsobem ničí skutečnou svobodu ideologie multikulturalismu a politické korektnosti, na kterých je postavena ta vaše zbožštěná EU, pak nevíte o svobodě vůbec a měli byste obzvlášť na výročí 17. listopadu raději mlčet.

Zároveň bych chtěl apelovat na část svých kolegů z ODS, ale hlavně na "kvazi-politiky" z TOPky, STANU, KDU a Piráty, aby nezneužívali 17. listopad k politickým cílům, které v jejich případě nepovažuji za o moc ctnostnější než cíle Babišovy.

Stačí se to do toho víc obout a nabídnout voličům lepší program. K tomu je ale zapotřebí méně elitářství, méně aktivismu, méně pokrytectví, méně citového vydírání, méně vlezdobruselismu. Jste toho schopni?

Předpokládám. že ne. Radši budete po cibuli ronit falešné slzy na pódiích na Václaváku či Staromáku, neméně falešně prozpěvovat Modlitbu pro Martu, žvanit o demokracii, svobodě a evropských hodnotách. Že mám pravdu?

reklama
1178 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Dotace pro Babiše jsou téměř třikrát vyšší než jeho zaplacené daně. A to se vyplatí!Alternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončímeProbudí střelba ve Štrasburku evropskou veřejnost?A zase ti Palestinci. Ach joŽluté vesty dělají chaos? A co potom dělaly poslední desítky let vládnoucí elity?

euPortal.cz

Putinovi agenti už nejspíš zlanařili i Palackého. No a každé malé dítě přece ví, že Prahu osvobodila v březnu 1939 prozápadní eurounijní armáda Wehrmachtu, nikoli Rudá armáda v květnu 1945...Světu vládne nová aristokracie: Brusel a Washington jako nové královské dvory? Současné globální struktury. Jak je to vlastně s těmi elitami?

Eurabia.cz

Francouzské město vystavilo vánoční město, ale bdělý soud zasáhl a nařídil betlém ostranitVýsledek ovládnutí školství socialisty v Itálií: Učitelka nutila děti nevyslovovat děťátko Ježíšek!

FreeGlobe.cz

Zabijeme jejich děti, ženy, psy a kočky! Zabijeme všechny! Černošský politik vyhrožuje bělochům (+ video)Expert: Dnes je móda na ruské špiony po celém světě. Služby ale neví, koho opravdu chytí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Tomáš Halík udělí KSČM vyznamenání...BIS škodí zájmům ČR a našich spojenců

eOdborar.cz

Takto se tuneluje rozpočet české armády! Kolem miliardy na víc za zastaralé systémy ...Protesty ve Francií a nepochopení vládnoucích elit jejích příčin

ParlamentniListy.cz

„V tichosti, ‚daleko od hlučícího davu‘, za zády veřejnosti.“ Návrat povinných kvót na uprchlíky. Petr Žantovský varuje před tím, co zůstalo téměř bez povšimnutíStřet zájmů, Agrofert, zastavení eurodotací... Nejen to. Šéf pirátského klubu poslanců zvažuje zákrok ve věci Babišových médií
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění