reklama

Antifa není mírumilovná organizace, která bojuje proti fašismu: Antita se naopak fašismem inspirovala a hájí jej

Autor: pro | Publikováno: 11.11.2018 | Rubrika: Polemika
Bestie

Člen španělské Antify před pár měsíci zavraždil muže kvůli kšandám v národních barvách. V Německu bojůvky Antify pravidelně šikanují své ideové odpůrce. Narušují jejich shromáždění, vyhrožují, démonizují, slovně i fyzicky je napadají.

V některých státech USA je Antifa pokládána za teroristickou organizaci. Ve většiny z nich potom minimálně za extrémisty. Naposledy napadla Antifa dům moderátora Fox News.

V České republice pochoduje předseda parlamentní stran (Ivan Bartoš/Piráti) po boku Anftify za přijímání uprchlíků, fotí se u rasistických nápisů "Good Night, White Pride" a ještě je na to pyšný s tím, že prý tak "bojovat" proti fašismu".

Připomínám, že Antifu v roce 1932 zřídila německá Komunistická strana a v rámci komunistické ideologie byly po celém světě byly vyvražděny desítky milionů lidí.

Přesto má Bartoš, mj. kámoš trockisty a obdivovatele Hizballáhu Májička, v médiích dveře otevřené a je považován za slušného a nadějného demokratického politika.

A to přesto, že jeho partaj podporovala ilegální zábor Kliniky, on sám podepisoval antisemitské petice atd. atd. Už jsem to tady psal mnohokrát, ale budu to psát pořád dokola. Třeba až do aleluja.

Tabery, Fendrychu, Lipolde, Švehlo, Wollnere, Fridrichová, Šafre, Jandourku, Pehe, Veselovský, Drtinová a další "slušňáci", kdy se vedle SPD, Babiše nebo Zemana začnete se stejnou péči věnovat i Pirátům?

reklama
1149 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Dotace pro Babiše jsou téměř třikrát vyšší než jeho zaplacené daně. A to se vyplatí!Alternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončímeProbudí střelba ve Štrasburku evropskou veřejnost?A zase ti Palestinci. Ach joŽluté vesty dělají chaos? A co potom dělaly poslední desítky let vládnoucí elity?

euPortal.cz

Putinovi agenti už nejspíš zlanařili i Palackého. No a každé malé dítě přece ví, že Prahu osvobodila v březnu 1939 prozápadní eurounijní armáda Wehrmachtu, nikoli Rudá armáda v květnu 1945...Světu vládne nová aristokracie: Brusel a Washington jako nové královské dvory? Současné globální struktury. Jak je to vlastně s těmi elitami?

Eurabia.cz

Výsledek ovládnutí školství socialisty v Itálií: Učitelka nutila děti nevyslovovat děťátko Ježíšek!Afghánec omámil a znásilnil Rakušanku

FreeGlobe.cz

Zabijeme jejich děti, ženy, psy a kočky! Zabijeme všechny! Černošský politik vyhrožuje bělochům (+ video)Expert: Dnes je móda na ruské špiony po celém světě. Služby ale neví, koho opravdu chytí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Tomáš Halík udělí KSČM vyznamenání...BIS škodí zájmům ČR a našich spojenců

eOdborar.cz

Takto se tuneluje rozpočet české armády! Kolem miliardy na víc za zastaralé systémy ...Protesty ve Francií a nepochopení vládnoucích elit jejích příčin

ParlamentniListy.cz

„V tichosti, ‚daleko od hlučícího davu‘, za zády veřejnosti.“ Návrat povinných kvót na uprchlíky. Petr Žantovský varuje před tím, co zůstalo téměř bez povšimnutíStřet zájmů, Agrofert, zastavení eurodotací... Nejen to. Šéf pirátského klubu poslanců zvažuje zákrok ve věci Babišových médií
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění