reklama

Bezvýznamný pseudonovináři Lipolde, styďte se! Takovou sprostotu si od vás tato vyznamenaná dáma nezaslouží

Autor: pro | Publikováno: 30.10.2018 | Rubrika: Polemika
Divadlo

Nevím, jestli jste někdy slyšeli jméno novináře Jiřího Lipolda ze serveru Aktuálně.cz. Já četl pár jeho komentů a řadím jej do skupiny kreaturek typu Martina Fendrycha, Švehly a Taberyho z Respektu, Fridrichové a Wollnera z ČT, Pavlíka Šafra z Forum24 atd.

Teď jsem viděl jeho komentář k udělení státního vyznamenání paní ředitelce Kohoutové a bylo mi z něj dost blivno. Podle Lipolda prý paní Kohoutové stačilo získat vyznamenání jen díky tomu, že "zakázala nosit studentce hidžáb".

Lipold by měl za taková slova dostat přes papulu. Prokázal, že on a jemu podobní představitele současného mediálního mainstreamu jsou tak ideově zaslepení a plní nenávisti, až úplně ztratili i ty poslední zbytky lidskosti. Lipold skutečně prokázal nulovou známku empatie a slušnosti.

A tihle lidé tady kážou o evropských hodnotách, solidaritě, nutnosti pomáhat uprchlíkům? Kdyby Lipold žil v 50. letech, tak by volal společně s tehdejšími katany volal "Psovi psí smrt" a podepisoval by s Pragováky petice, kde žádali smrt dr. Horákové a dalších.

Paní Kohoutoví byla tři roky vláčena po soudech kvůli tomu, že chtěla dodržovat pravidla. Tři roky na ni pořádaly hon neziskovky a ještě jim v tom pomáhala ombudsmanka. 
Tři roky života pod tlakem nenávistné ideologie multikulturalismu a politické korektnosti.

To vše fakticky pod patronátem státu. Ombudsmanka Šabatová se do dnešního dne paní ředitelce neomluvila a z jejího už druhého vážného pochybení (tím prvním míním případ Barbory Škrlové) nebyl vyvozen žádný důsledek. Tak co chce potom tento stát po obyčejných lidech?

Státní vyznamenání je sice slabou, ale aspoň nějakou náplastí za nespravedlnost, které musela paní ředitelka za nezájmu drtivé většiny politiků čelit, aktivistů a novinářů mlčet. Lipold celé tři roky mlčel a teď si dovoluje mít drzí poznámky.

Na to dá říct jediné: "Chucpe"!

reklama
4544 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Dotace pro Babiše jsou téměř třikrát vyšší než jeho zaplacené daně. A to se vyplatí!Alternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončímeProbudí střelba ve Štrasburku evropskou veřejnost?A zase ti Palestinci. Ach joŽluté vesty dělají chaos? A co potom dělaly poslední desítky let vládnoucí elity?

euPortal.cz

Putinovi agenti už nejspíš zlanařili i Palackého. No a každé malé dítě přece ví, že Prahu osvobodila v březnu 1939 prozápadní eurounijní armáda Wehrmachtu, nikoli Rudá armáda v květnu 1945...Světu vládne nová aristokracie: Brusel a Washington jako nové královské dvory? Současné globální struktury. Jak je to vlastně s těmi elitami?

Eurabia.cz

Výsledek ovládnutí školství socialisty v Itálií: Učitelka nutila děti nevyslovovat děťátko Ježíšek!Afghánec omámil a znásilnil Rakušanku

FreeGlobe.cz

Zabijeme jejich děti, ženy, psy a kočky! Zabijeme všechny! Černošský politik vyhrožuje bělochům (+ video)Expert: Dnes je móda na ruské špiony po celém světě. Služby ale neví, koho opravdu chytí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Tomáš Halík udělí KSČM vyznamenání...BIS škodí zájmům ČR a našich spojenců

eOdborar.cz

Takto se tuneluje rozpočet české armády! Kolem miliardy na víc za zastaralé systémy ...Protesty ve Francií a nepochopení vládnoucích elit jejích příčin

ParlamentniListy.cz

„V tichosti, ‚daleko od hlučícího davu‘, za zády veřejnosti.“ Návrat povinných kvót na uprchlíky. Petr Žantovský varuje před tím, co zůstalo téměř bez povšimnutíStřet zájmů, Agrofert, zastavení eurodotací... Nejen to. Šéf pirátského klubu poslanců zvažuje zákrok ve věci Babišových médií
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění