Brusel podporuje neuvěřitelné svinstvo. Tohle jim nesmí nadále procházet!

Autor: Hana Lukešová | Publikováno: 16.10.2018 | Rubrika: Polemika
EU - totalita

V průběhu října Izraelci čelili a čelí nejenom palestinskému ozbrojenému terorismu, ale i terorismu politickému a diplomatickému a to nejenom ze strany muslimských politiků, což se dá jistě očekávat, k nimž ovšem na druhé straně přidali, jak jinak, mnozí eunijní politici, podorganizace v rámci OSN i nevládní organizace, které ve jménu jakéhosi mýtického „vyššího dobra“ nepřímo podporují palestinské teroristy a tím pomáhají zasévat antisemitismus do nejvyšších vrstev politické a diplomatické sféry. Odstrašujícím příkladem je přijetí další protiizraelské rezoluce, kterou přijala Rada Evropy, která nevybočila ze své zanícené propalestinské linie.

The Parliamentary Assembly of the Council of Europe (PACE) (Parlamentní shromáždění Rady Evropy) přijalo dne 8.10.2018 rezoluci, odsuzující Izrael ze zatčení a věznění nezletilých palestinských teroristů a vyzvalo izraelské orgány, aby spolupracovaly s organizací UNICEF (dětským fondem OSN) a Mezinárodním výborem Červeného kříže, „aby změnil zákony, praxi a postoje, které by plně chránily práva nezletilých Palestinců v justičním systému Izraele“. Shromáždění vyjádřilo „svou připravenost pomáhat v tomto ohledu Knessetu a palestinským orgánům“. Čtyřicet sedm členů PACE hlasovalo ve prospěch rezoluce, jedenáct proti ní a čtyři se zdrželo hlasování.

Usnesení přijaté na základě zprávy Liliane Maury Pasquier uvádí, že je třeba „ukončit všechny formy psychického nebo fyzického zneužívání dětí během zatýkání, tranzitu a čekání během výslechu“. PACE doporučuje, aby žádné dítě nebylo ve vězení či v detenční vazbě „z jakéhokoli důvodu“ a vyzval Izrael, aby zvýšil trestní odpovědnost dětí nejméně na 14 let.

Před hlasováním PACE Aliza Lavie (Yesh Atid), vedoucí delegace Knessetu ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí prohlásila před plénem PACE, že zpráva je „zkreslená a selektivní prezentace reality, která nepředstavuje vyznamenání delegátům s úplným obrazem situace v Izraeli“. Zmínila se o mnohých vraždách izraelských občanů a podotkla, že se jednalo o veřejná místa (průmyslová, obchodní a kulturní centra), která navštěvují a kde žijí jak Izraelci tak Palestinci.

Lavie uvedla, že „v posledních letech došlo k nárůstu obvinění nevládních organizací a agentur OSN ze zneužívání falešného zatýkání nezletilých Palestinců. Ale tato obvinění ignorují kontext- zapojení těchto nezletilých do terorismu“.

Lavie obvinila palestinské vedení ze zneužívání palestinských dětí k teroristickým aktivitám, k pokusům o vraždy Izraelců pomocí kamenů, střelných zbraní, útoků noži, také k využívání dětí jako lidských štítů během násilných protiizraelských konfrontací u Gazy. Dále obvinila palestinská média a vzdělávací systém z podněcování proti Židům již u malých dětí a to jak Palestinskou samosprávou tak Hamasem. Posléze zdůraznila evropským politikům, že administrativní vazba pro dospělé i nezletilé zločince je široce používána po celém světě, včetně mnoha těchto žalujících států k zabránění terorismu a neposledně podotkla, že je velmi jednoduché sedět v pohodlí a špinit Izrael, zatímco Izraelci musí bojovat proti palestinským teroristům, kteří vrhají kameny, granáty, vypouštějí ohnivé draky a balóny, odpalují rakety na izraelské území a že Stát Izrael bude oponovat opakovanému úsilí o vydávání jednostranných, selektivních protiizraelských zpráv a bránit se probíhající mezinárodní kampani proti němu za pomoci obviňování a zneužívání dětské kampaně.

Na závěr Lavie vyzvala PACE, aby nasměrovala svou kritiku obecně na vykořisťování a zneužívání nezletilých dospělými lidmi ve všech zemích světa a k ukončení pokrytectví a dvojího standardu.

Jenomže dvojí standard proti Izraeli bohužel uplatňují světoví politici, mainstreamové sdělovací prostředky i všelicí diplomaté, zatímco obviňují a pranýřují Stát Izrael, tak skutečné zločiny, porušování lidských práv, týrání vězňů a dětí v ostatních, zejména muslimských státech, v Číně, KLDR a jiných afroasijských despociích přehlížejí a nevěnují mu patřičnou pozornost.

Namísto toho v Evropském parlamentu vzdávají jeho představitelé čest palestinským teroristům, jmenovitě Leile Khaled, odpovědné za únosy letadel, či dalším idolem politických antisionistů se stala sedmnáctiletá palestinská dívka Ahed Tamimi, která sbírá ovace v mnohých částech světa, je proslulá svými provokacemi proti izraelským vojákům, jednoho z nich se snažila vyprovokovat k násilné reakci a to tím, že ho napadla, mlátila ho pěstmi a kopala do něj. Napadený izraelský voják však udržel chladnou hlavu a nenechal se Ahed vyprovokovat.

Ahed je bohužel u všelikých „bojovníků za mír“ populární, ačkoliv vyzývá k násilnému terorismu proti Izraelcům za pomoci nožů, kamenů, střelných zbraní a volá po odstranění Izraele. Ahed je odstrašujícím příkladem palestinského zneužívání dětí a jejich využívání k teroristickým aktivitám. Zatímco „lidskoprávní aktivisté“ kritizují Izrael za údajně špatné zacházení s palestinskými vězni, tak na druhé straně syrští aktivisté podotkli, že Ahed v izraelském vězení nestrádala, neodešla s podlomeným zdravím a naopak nějaká kila přibrala.

Zatímco oběti palestinského terorismu, tj. zavraždění Izraelci, včetně dvou izraelských rabínů Raziela Shevacha (35) a Itamara Ben Gala (29) ze začátku letošního roku, mainstreamová média, „lidskoprávní aktivisty“ , „bojovníky za mír“ , aktivisty „neziskových organizací“ nedojímají, snaží se palestinské teroristy omlouvat a co je horší, evropští politici, neznající realitu tamější vyhrocené situace, zkažení pohodlným a bezstarostným životem ve „žvanírně“ zvané Evropský parlament, odtržení od reality skutečného života, zaslepenými ideologiemi multikulti a politické korektnosti, nadále posílají Palestinské samosprávě miliony eur ročně, ačkoliv vědí, že poslané finanční prostředky jdou na konta zkorumpovaných palestinských politiků, na sponzorování teroristických aktivit, vyplácení důchodů a sociálních dávek odsouzených teroristů a obecně pomáhají palestinskému podněcování, které vede k válce ne k míru.

Palestinci hnaní ohnivou protižidovskou nenávistí nemají zájem o jakýkoliv územní kompromis s Izraelci, věnují veškerý svůj čas k provozování teroristických aktivit a násilných konfrontací s Izraelci a živeni svými vůdci jakousi iluzí o „o návratu“ svých „uprchlíků“ do celého Izraele se nestarají o zvelebování území, které si nárokují a kde žijí, ale pouze ničení všeho izraelského, což jsme mohli vidět při odsunu Izraelců z Gazy, kdy došlo k demolování izraelských objektů, včetně mnoha skleníků, které postavili Izraelci, a které posléze mohli Palestinci použít ke svému prospěchu. Tehdejší slova izraelské premiérky Goldy Meir jsou bohužel stále aktuální, o tom, že skutečný mír mezi Izraelci a Palestinci může nastat jedině tehdy, když Palestinci budou více milovat své děti, než nenávidět Izraelce.

 

 

4068 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Jaké bude pokračování? Manželství jako soužití více osob bez ohledu na jejich pohlaví? Manželství jako svazek se zvířaty?Ve Spojených státech amerických už zase impíčují prezidenta.... Trump je vinen! Opravdu?Ministr zdravotnictví vystoupil s téměř katastrofickým projevem a lidsky zlomen rezignovaně lamentoval nad svou bezmocností v boji s koronavirem. Neví, co dál, lidé prý opatření nedodržují, přijde katastrofaDonald Trump svým důstojným odchodem z Bílého domu definitivně demaskoval lži protagonistů nastupující mocenské garnituryWilsonova válka proti pacifistům

euPortal.cz

Papež František, Biden a katolíciJestli chcete, abychom dále existovali a přinášeli Vám nemainstreamové politicky nekorektní zprávy, podpořte nás prosím

Eurabia.cz

"Je spolehlivý jako kalašnikov!" Rakouští lékaři objednávají Sputnik VDoporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulují

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Mezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizaceTajemný vojenský server Deagel předpovídá pro rok 2025 pokles populace na západní polokouli o více než 300 milionů osob. Prý platí, že čím vyspělejší země, tím bude více mrtvých

eOdborar.cz

Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

ParlamentniListy.cz

Poprava či zatčení Babiše. Schůze vlády: Pukaly nervy. Vážně a jako nikdy„Stovky lidí. S chlastem v ruce, bez roušek, policajti stáli za rohem a kecali!“ Neskutečné FOTO ze stadionu Bohemky z tohoto víkendu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění