Zemanovi z úst páchne tučná myslivecká tlačenka, přezrálé syrečky, laciná kořalka a ruská cigára. Lepší, když bude mlčet!

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 21.8.2018 | Rubrika: Humor
Zeman

S tím mluvením o 21. srpnu...tak já bych čekal, že kritici Zemana z řad tzv. "lepších lidí" budou rádi, když bude prezident mlčet. Vždyť i ten jeho hlas musí v člověku budit pohoršení. Každé jeho slovo je urážkou ladnosti, krásy a svěžesti života. Když Zeman mluví, připomíná to svoji ošklivosti, hnusem a pokleslostí vypouštění větrů.

Ostatně nejenom tím protivným zvukem, ale i zápachem z úst. Když Zeman promluví, cítíte tučnou mysliveckou tlačenku, přezrálé syrečky, lacinou kořalku a ruská cigára. Zemanova kadence, tón, pauzy mezi slovy a tohle všechno je ještě děsivější než skřehotání paní Hilšerové při zpívání jejich protestsongů.

A pak si vezměte, jak tam bude stát koukat kolem sebe. V ruce hrubě neotesanou hůl, na tváři ten jeho zlomyslný a rubly placený výraz. A on by tam vlastně nestál, on by tam jen seděl Chápete??? Urážel by památku Jana Palacha tím, že by tam seděl jako buchta. Urážel by památku Václava Havla tím, že by tam seděl a nakláněl protivně tu svoji makovici (jistěže doleva směrem k Moskvě).

A to ani nezmiňuji, co by asi říkal. Mluvil by určitě jen rusky a kdo ví, jestli by ruské tanky znovu nepozval do Prahy. Však ho znáte, hrubiána jednoho neotaseného a placeného Kremlem. Buďme rádi, že bude mlčet. Útlocitnější EUropané si tak mohou oddychnout a mít klid na práci při budování lepšího multikulturního kontinentu.

Hlavní stejně je, že budou mluvit Halík, Pehe, Respekt, Česká televize, Janda, Štětina a další, mnohem povolanější, experti, demograti a ochránci naší země přes Ruskem, ufouny a žabím hlenem. Ti jediní by měli mluvit, zatímco ostatní by měli držet hubu. A nejenom držet hubu, měli by být vaporizováni, protože tady jen kazí vzduch.

Jo a taky si myslím, že by měly domovní výbory kontrolovat to vyvěšování červených trenýrek. Kdo netrenýrkuje s námi, trenýrkuje proti nám!

Klíčová slova: Zeman
6511 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Po vyhlášení Rekonkvisty Zemmourem, nezůstává pozadu ani Le PenováVyužíváte Spotify? Posíláte jim peníze? A víte, že tím podporujete války, diktatury a násilí?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Pozor na bruselského úředníka. Členské státy si musí bezpečnost řešit sami. Poslanec SPD drsně také o Ukrajině a NATOGreen Deal může rozložit celou EU. Rusko svou hloupostí sbližujeme s Čínou, varuje Václav Cílek
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění