Běžte s dojímavými obrázky umučených slepiček do háje

Autor: pro | Publikováno: 2.7.2018 | Rubrika: Ostatní
Bestie

Žasnu nad tím, jak levicoví aktivisté dokážou vykutat "celospolečenskou" kauzu z každé kraviny. Přiznám se bez mučení, že slepičky v klecových chovech mě vůbec nedojímají. Je přece jasný, že když chováte 5 000 slepic, že některé přijdou k úhoně. Není v lidských silách zajistit, aby se měla v takovém množství každá slepice jako v bavlnce.

A na té reportáži ČT mě ještě zaujala jedna věc. Ten maskovaný aktivista bez povolení vnikl do cizího objektu a bez povolení tam natáčel. Když pak o tom jiný podobný pomatenec mluvil na kameru ČT, tak to naprosto bagatelizoval. Prý větší problém jsou ty "umučené" slepičky. Tak to bych se hádal. Však u soudu taky nejsou brány v potaz důkazy, které jsou pořízené ilegálně, ne?

A tohle je ten samý případ. Ten materiál byl pořízený jen pro rozpoutání hysterie a s cílem být vidět v médiích. O ty slepice těmto šílencům stejně vůbec nejde. Jen chtějí dělat vlny.

Já jsem prostě asi nějaký citově otupělý. Nedojímám se nad slepičkami, ale je mi dost špatně na duši, když překládám z německého tisku příběhy o znásilňování žen a dívek muslimskými migranty. (Ještě jednou sorry za moji citovou vyprázdněnost). Tahle kauza mi přijde stejně absurdní jako ty adopce slepiček, o kterých jsem psal se značným opovržením někdy loni.

Kdyby se radši aktivisté začali zajímat o skutečné problémy, ale to bych asi chtěl moc. Manželství pro homosexuály, Prague pride, muslimské šátky do škol, třetí pohlaví, kvóty pro ženy/pampelišky/hrochy....od začátku až do konce je jejich agenda založená na naprostých krávovinách, ale neméně aktivistická média jim k tomu ještě dávají prostor.

Nemilí levicoví aktivisté, běžte do háje se slepičkami. Kéž byste se dokázali tak dojmout nad oběťmi muslimského teroru. Ale ten přecházíte mlčením a nejapnými poznámkami, že "Evropané také znásilňují" a "Na silnicích ročně zemře mnohem víc lidí než při teroristických útocích". Pche!

PS. A na závěr posílám ještě jedno pohrdavé pche směrem k České televizi...a ještě jedno....a ještě jedno...a ještě jedno atd.

3086 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Čtvrteční demonstrace na Václaváku proti Babišovi se vydařila. Vedle holubic míru byly k vidění také šibenice míruAlternativní server ePortal.cz, který za vás bojuje proti politické korektnosti, multikulturalismu a genderismu, se ocitl na hraně propasti. Bez vaší finanční pomoci po 15 letech existence skončímeLůza na NárodníDnešní systém se tomu před rokem 1989 podobá víc než si myslíte. Jsme už v totalitě, nebo k ní máme zatím jen nakročeno? Po Sarajevu přišlo také Palermo. Slonková a Kubík se dopustili podpásovky

euPortal.cz

To snad nemůže být ani pravda. Vojáci NATO se pěkně zesměšnili a Putin se může nejspíš potrhat smíchy Tak to už je vážně síla. Turecko vyhrožuje Evropě "svatou válkou"

Eurabia.cz

Pokrytectví neziskovek. Stěžují si na trestnost šíření fake news v Egyptě, ale v Evropě trestnost fake news podporují ...Syn Hamásu - prezentace knihy odpadlíka z řad islámských fundamentalistů ...

FreeGlobe.cz

Juncker se počůral nebo pokakal? Přinášíme nehezké video! Rozhodněte sami (+ video)Jediný dovolený rasismus a sexismus. Jedna z největších reklamních agentur vyhodila bílé muže

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Jak daleko je ze Sarajeva do Palerma? 21 let. Uvidíme, jak to dopadne v ANO, kde se nyní bude rozhodovat...O tom se nikde nepíše. Slonková spáchala tuto ohavnost...

eOdborar.cz

Ekoteroristé slaví úspěch. Belgie se dostala na úroveň Afriky. Nejde pravidelně elektrický proud ...Plánují USA využít české investice do armády k vybudování vlastní neoficiální základny v ČR?

ParlamentniListy.cz

Liberální demokracie zajišťuje lidem ten nejlepší život v historii, kázal student na Albertově. Rektor Bek litoval zvolení KuberyUkradené výročí. Lidi, nebuďte užitečnými idioty. Expert na geopolitiku ukazuje, co stojí za dnešními protesty proti vládě
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění