reklama

Halíku, nemýlíte se. Měl jsem na vás připravenou bambitku!

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 8.6.2018 | Rubrika: Humor
Halik

Já bych se chtěl jako přiznat, že jsem se jako na Halíka fakt chystal. Půjčil jsme si od svého kamaráda Rumcajse bambitku na žaludy a trénoval jsem poslední tři měsíce střelbu na veverky a žirafy tady u nás v lese za barákem.

Přiznám se bez mučení, že jsem chtěl Halíka zasypat sprškou žaludů a tímto brutálním způsobem jej navždy sprovodit ze světa. Zkrátka a dobře, chtěl jsem z něj prostě nadělat cedník. Z neřáda jednoho neřádskýho! Protože on je všechno, co já, jako průměrný Čech s podprůměrnou inteligencí, nenávidím: Dobrotu, laskavost, toleranci, vysokou inteligenci, dobrotu, laskavost, toleranci, vysokou inteligenci atd.

Ale teď se mi zdá, že už je to všechno prozrazený. Halíka hlídá BISka a kdybych na něj šel, tak by mě drapli jako toho chudáka, co chtěl vyřídit Babčenka. Starej Štětina by sdílel na Facebooku figuranta uloženého ve směsce kečupu a babiččiny jahodové marmelády, Kundra by obviňoval z Halíkovi smrti Český úřad pro kontrolu správného vyměšování, Ministerstvo švihlé chůze, Kroužek včelařů z Horní Lhoty atd.

Zkrátka a dobře, byl jsem nejspíš prozrazen a dneska odpůldne vracím bambitku zpátky Rumcajsovi. Protentokrát Halík vyhrál. Ale ať si nemyslí, že má něco jistýho. Nenávist průměrného Čecha s podprůměrnou inteligencí je věčná. Tímto také veřejně rozpouštím naše spiklenecké Bratrstvo Putinovy pracky, které se scházelo každou druhou středu v hospodě na návsi. Měli jsme tam fotku Halíka a celý večer jsme na něj vždycky zlostně plivali a zle mu nadávali.

Třeba jako „ty vonuce jedna smradlavá“....“ty lumpe lumpácká“....“ty...ty....ty“ a tak.

Halíku, vyhráls bitvu, ale válka bude naše....ty...ty....ty!

reklama
2731 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Svatý boj proti fake news? Diktatura jede na plné obrátky!Tuto petici prostě podepište a šmytec. Je nejvyšší čas přestat strkat hlavu do písku a říct jasné slovoTento komentář vyvolal na sociálních sítích značnou pozornost. Autor se s tím vůbec nemažeToto se bude dít v Evropské unii v příštích měsících. Dobře vám z toho nebudeKdo spáchal teroristický útok v Londýně? Na stole jsou dvě bizarní varianty

euPortal.cz

Strýc ženy sežrané africkým kanibalem-uprchlíkem: Kde jste byli vítačí, když mučili a vraždili mou neteř?Fakta ze šokující studie, ze které se sluníčkáři zblázní: Černoši mají nejnižší inteligenci, nejvyšší agresivitu a je mezi nimi nejvíce vražd!

Eurabia.cz

No-go zóny – realita dnešní zaimigrované západní EvropyMuslimský duchovní šokoval USA: Homosexualita je spojená se špínou! My víme, proč ji trestáme smrtí.

FreeGlobe.cz

Nahatí Židi tancovali v koncentrákuChtěli dokázat, že islamisté jsou mírumilovní. Teď jsou dva naivní Američani po smrti (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životPodívejte se na děsivé video, jak funguje dnešní svět. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a lidi s nestabilní psychikou...

euServer.cz

Darebáci a blbečkové zaslepení nesmyslnou ideologií rozkládají národní komunitu a kohezi společnosti. Do tohoto politováníhodného stavu nás přivedla „liberální demokracie“Tímto mohou Američané způsobit Putinovi výrazné problémy...

eOdborar.cz

V Rusku se rozvíjí se malé podnikání. To podnikání, které u nás už patnáct let naše byrokracie tvrdě potlačujeJsou zaměstnanci soukromé sféry takoví idioti, aby opět volili neomarxisty z ČSSD? Aneb proč vedení odborů opět upřednostňuje státní zaměstnance?

ParlamentniListy.cz

Šéf agrárníků otevřeně promlouvá o tom, kolik si za jídlo připlatímeBude řev, nejspíš velký. Václav Klaus promluvil o dnešním Rusku
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění