reklama
Podpořte nás v boji proti propagandě mediálního a politického mainstreamu!
Budeme vám vděční za pravidelné příspěvky v jakékoli výši. Můžete se spolehnout, že ani jedna koruna z darované sumy nepřijde nazmar. Předem děkujeme. Společně zvítězíme!

Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 002
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Velmi zajímavý postřeh k "atentátu" na prezidenta. Tyto otázky by měly být urychleně zodpovězeny

Zeman

Vychovat specialistu je záležitostí čtyř až šesti let. Stát se generalistou je záležitostí dlouhodobého i desetiletí trvajícího širokého studia především společenských věd - ekonomie, historie, filosofie, práva, politologie, sociologie a rovněž krásné literatury a ,samozřejmě zrání, osobnosti. Tohoto cíle mohou dosáhnout pouze výjimeční jedinci, geneticky obdaření intelektem a vůlí po poznání od samotného Boha.

Autor: Václav Makrlík | Publikováno: 15.1.2018 | Politika | 12551 čtenářů

Co jsme udělali po roce 1989 špatně? Je toho víc, ale tady je to nejdůležitější

Vlajka - Česká Republika

Forma a obsah patří mezi základní filozofické kategorie. Má-li být něco pochopitelným způsobem sděleno, musí být tyto dvě kategorie, pokud možno, v rovnovážné korelaci. K pochopení problému jako východiska jeho řešení nestačí forma, ale nutný, možná důležitější, je i obsah.

Autor: Václav Makrlík | Publikováno: 11.1.2018 | Zamyšlení | 3930 čtenářů

Podívejte se na příběh jednoho z největších hrdinů naší nedávné historie. Je to jak z jihoamerické telenovely

Vlajka - Česká Republika

„ Zde leží někteří z těch, kteří sloužili své vlasti“ zní překlad anglického nápisu na hrobce The Royal British Legion – Sao Paulo Branch na hřbitově Cemitério de Redentor v brazilském Sao Paulo. Na žulové desce pod keltským křížem lze mezi desítkami britských jmen číst i jméno Vojtech Lukas , nar. 27.3.1921 zem. 21.8.1953, L ( poručík).

Autor: Václav Makrlík | Publikováno: 30.11.2017 | Ostatní | 4643 čtenářů

Ekonomický expert rozebral kauzu lithium. Socialisté by po jeho slovech měli chodit kanály

Ekonomie

„Do pěti let mají Australané začít na Cínovci těžit lithium“. Tak zněl titulek krátkého textu v MF Dnes ze 3.10. Jak může někdo po skandálech s vodou , uhelnými doly na Ostravsku a dalšími přírodními zdroji uvažovat o tom, že by nechal soukromou zahraniční firmu těžit české přírodní bohatství?

Autor: Václav Makrlík | Publikováno: 19.10.2017 | Polemika | 4777 čtenářů

V této knize najdete odpovědi na dnešní situaci. Kéž by se všechna ta proroctví nesplnila

Vlajka - Česká Republika

Čteme a chápeme správně Staré pověsti české a jak se formoval český národ a stát? Podobně bychom se mohli ptát zda čteme a chápeme správně středověké kroniky ze kterých Jirásek vycházel při psaní Starých pověstí českých. Je to především nejstarší z nich, Kosmova Chronica Bohemorum (Kronika česká) z počátku 12.století, ale i další, jejichž autoři však již více méně vycházeli z Kosmovy kroniky.

Autor: Václav Makrlík | Publikováno: 16.10.2017 | Historie | 4205 čtenářů
ePortál hledá nové spolupracovníky

Tento významný ekonom se mýlí. Výroba bez spotřeby ztrácí smysl

Ekonomie

Iniciativa Průmysl 4.0 , kterou v textu „Blamáž jménem Průmysl 4.0“ , publikovaném v MF DNES 24 8.17, kritizuje hlavní ekonom společnosti Cyrrus Lukáš Kovanda, je vedena zoufalou snahou státu udržet za každou cenu poptávku a tím ekonomický růst.

Autor: Václav Makrlík | Publikováno: 4.9.2017 | Ekonomika | 2173 čtenářů

6 článků (1 stránka)
Čtěte také

ePortal.cz

My ho prostě milujeme....někteří zase velmi nenávidí. Nejlíp, kdyby se lidi mezi sebou popraliObama, Merkelová i Clintonová jsou prý "slušní" politici. Ta se podívejte, co prováděli za svinstvaCo si o sobě Merkelová vůbec myslí? Být na místě Kurze, poslal bych ji někamPět důvodů, proč volit Miloše ZemanaProkristapána, toho ožralu, lháře, hulváta, kolaboranta a s.áče?

euPortal.cz

Jiří Drahoš: Cílovou zemí migrantů se bude stávat stále častěji i Česká republika. Nesmíme podléhat populistickým návodům. Potřebujeme strategii, která umožní začlenit uprchlíky, i zákony proti xenofobii a rasismuPřed pěti lety jsem volil Miloše Zemana jen proto, že stál proti Schwarzenbergovi. Proti tomu arcizločinci bych volil kohokoliv. Dnes podporuji Miloše Zemana proto...

Eurabia.cz

Výsledek multikulturalismu a příjímání uprchlíků - švédská vláda posílá armádu dobýt uprchlické čtvrtě ...Dav uprchlíku napadl policií v Itálií a osvobodil zatčeného zločince z řad uprchlíků ...

FreeGlobe.cz

Britská policie slaví! Podařilo se jí zadržet... nůž na chleba. Ulice Londýna jsou prý zas o něco bezpečnější. Člověk trne, jaké hrozné zločiny s ním mohly být spáchány (+ foto)Evropská plošná daň. Eurokrati stále hlasitěji mlaskají. Necháme se dál oškubávat?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Jiří Drahoš: Můžeme přijmout 2600 uprchlíků podle kvót z BruseluJiří Drahoš: Nechci soudit paní Merkelovou ani podle imigrace, ani podle jiných věcí

eOdborar.cz

USA krachují a hrozí jim bankrot! Jejich dluhy již nejde splatit ...Prezident nic nemůže a proto nemá Zeman smysl, tvrdí stoupenci Drahoše před volbami ...

ParlamentniListy.cz

Budete terčem médií. Ale dám vám všem jedinou radu... Máme zdravici Miloše Zemana z dnešní akce na záchranu ČSSDMoravec odmítl moderovat duel Zemana a Drahoše. Petr Žantovský k tomu nabízí jeden pohled, který dosud nikdo nenabídl
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění