reklama

Novodobí kádrováci, svazáci a alarmisté vítězí pod praporem pravdy a lásky a Evropské unie nad realitou a rozumem

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 11.1.2018 | Rubrika: Polemika
Bestie

Mně je tak nějak samo o sobě žinantní vůbec zmiňoval jméno novodobého svazáka a ANÁLytika Jakuba Jandy. Tihle slizouni jsou věční a dokážou se vlísat do náruče jakéhokoli režimu a ideologie. Jsou schopni ušít z lejna bič a udělat z pšouku kuličku. Vychcánci, co jsou připraveni pro dosažení svých nízkých cílů udat svoji matku i děcka a ještě se u toho tvářit ctnostně.

Kdyby žil Janda v předválečném Německu, stal by se členem Hitlerjugend a pak SS či NSDAP. Kdyby byl Číňan a jmenoval se nějak třeba Jand-kur-vo, tak by po válce vstoupil k Maovi a stal se věrným hlasatelem jeho zvrhlých myšlenek. Kdyby žil za komunistů v Československu, zdatně by konkuroval Pavlu Kohoutovi.

Bývalý gay pornoherec však bohužel žije v naší neradostné současnosti. Je to, objektivně řečeno, blbec, ale přesto publikuje tu nějaký žvást v Newsweeku, jindy jej citují Financial Times atd. Zůstává mi na nad tím rozum stát. Přece musí i na tom dnešním zdegenerovaném Západě poznat, kdo jen bezobsažně žvaní a je skrz naskrz dutohlav.

To fakt dneska stačí vidět Rusa za každým bukem a omílat tupé fráze Bruselu o "evropských hodnotách", abyste mohli z nuly nastartovat kariéru? Dříve se strašilo před vrahy z Wall Streetu, dnes před Rusy. Obojí je stejně hloupé a i ten Janda a všichni ti další slizouni z Centra proti terorismu a hybridním hrozbám to přece musí vědět.

Já přitom nepopírám, že na našem území operují ruští, američtí, němečtí či možná i čínští zpravodajci. To ale neznamená, že by měl toto téma zneužívat amatér Janda coby klacek proti všem svým ideovým odpůrcům a nálepkovat každého z nich ruským agentem. Ve zřejmé snaze vyřadit je z veřejné diskuze a kriminalizovat je. To jsou ryze STBácké praktiky, ze kterých se mi zvedá žaludek.

Janda, Gabal, Štětina a další protiruští alarmisté se chovají stejně jako levicoví aktivisté v neziskovkách. Vyberou si existující problém, v tomto případě ruské uplatňování vlivu, a začnou si hrát na Jamese Bondy. Svým humpoláckým a ideologicky zabarveným přicmrdáváním pak z jinak vážného tématu udělají naprostou frašku. Ale hlavně, že jsou vidět a slyšet ve stejně debilních mainstreamových médiích, že jo.

A nejvíc mě štve jedna věc. On s tím svým protiruským cirkusem bude objíždět školy do konce života. Jednou se může stát, že bude s Veselovským mudrovat na škole, kam budou chodit moje děti. A já se pak budu muset hádat do krve s vedením školy, praskne mi cévka a natáhnu bačkory někde v kabinetu pod zaprášeným vycpaným Orlem skalním a Kánětem myšilap...Máte pocit, že bez Provazníka pak už bude konečně líp?

 

Klíčová slova: EU
reklama
4211 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

My ho prostě milujeme....někteří zase velmi nenávidí. Nejlíp, kdyby se lidi mezi sebou popraliObama, Merkelová i Clintonová jsou prý "slušní" politici. Ta se podívejte, co prováděli za svinstvaCo si o sobě Merkelová vůbec myslí? Být na místě Kurze, poslal bych ji někamPět důvodů, proč volit Miloše ZemanaProkristapána, toho ožralu, lháře, hulváta, kolaboranta a s.áče?

euPortal.cz

Jiří Drahoš: Cílovou zemí migrantů se bude stávat stále častěji i Česká republika. Nesmíme podléhat populistickým návodům. Potřebujeme strategii, která umožní začlenit uprchlíky, i zákony proti xenofobii a rasismuPřed pěti lety jsem volil Miloše Zemana jen proto, že stál proti Schwarzenbergovi. Proti tomu arcizločinci bych volil kohokoliv. Dnes podporuji Miloše Zemana proto...

Eurabia.cz

Výsledek multikulturalismu a příjímání uprchlíků - švédská vláda posílá armádu dobýt uprchlické čtvrtě ...Dav uprchlíku napadl policií v Itálií a osvobodil zatčeného zločince z řad uprchlíků ...

FreeGlobe.cz

Britská policie slaví! Podařilo se jí zadržet... nůž na chleba. Ulice Londýna jsou prý zas o něco bezpečnější. Člověk trne, jaké hrozné zločiny s ním mohly být spáchány (+ foto)Evropská plošná daň. Eurokrati stále hlasitěji mlaskají. Necháme se dál oškubávat?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Jiří Drahoš: Můžeme přijmout 2600 uprchlíků podle kvót z BruseluJiří Drahoš: Nechci soudit paní Merkelovou ani podle imigrace, ani podle jiných věcí

eOdborar.cz

USA krachují a hrozí jim bankrot! Jejich dluhy již nejde splatit ...Prezident nic nemůže a proto nemá Zeman smysl, tvrdí stoupenci Drahoše před volbami ...

ParlamentniListy.cz

Budete terčem médií. Ale dám vám všem jedinou radu... Máme zdravici Miloše Zemana z dnešní akce na záchranu ČSSDMoravec odmítl moderovat duel Zemana a Drahoše. Petr Žantovský k tomu nabízí jeden pohled, který dosud nikdo nenabídl
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění