reklama

Spolupředsedo pražských Zelených Ondřeji Mirovský, vážně sis nevšiml, že tvá partaj je aktuálně daleko nebezpečnější než komunisté?

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 4.12.2017 | Rubrika: Polemika
Zelení

Milý Ondřeji,

několik let uplynulo od chvíle, kdy jsme společně hrávali florbal. Tehdy jsi byl jen řadový člen Strany zelených, o které jsi mi říkal, že vůbec není levicová. To prý jen ten Matěj Stropnický je trošku doleva. Nevěřil jsem ti samozřejmě ani minutu, ale radši jsem to dál nerozváděl. Trochu jsem se obával, že mě pak za to při nejbližší příležitosti vezmeš hokejkou přes kotníky.

Ale pojďme k jádru věci. Přečetl jsem si tvůj blog na idnes.cz s titulkem „Plíživý návrat komunistů“, kde se pohoršuješ nad narůstajícím vlivem KSČM v parlamentu. Vedle toho také spravedlivě tepeš ANO a SPD. Svůj blog jsi začal velmi úderně, když jsi psal cosi o „závanu nechutného smradu“.

Kdyby to psal kdokoli jiný, možná bych jeho blog ocenil a souhlasně si u něj zamručel. Jenže, když něco takového napíše vrcholný člen neomarxistické partaje typu SZ, tak je to neuvěřitelný bizár. Jak může na adresu kohokoli povýšenecky a drze moralizovat člen strany, která co do extremismu po roce 1989 i tu KSČM daleko předčí?

Asi bys teď po mně chtěl, abych byl konkrétnější. Neboj, dostane se ti tolika konkrétních příkladů, které potvrdí extermistické základy tvé milované strany, až to pěkné nebude. Zmíním například podporu Kliniky od stranické buňky SZ na Praze 3, která v rámci tvé strany jistě nebyla ojedinělá.

Tvoji kolegové po vzoru levicových radikálů od Pirátů podporovali anarchisty, zavilé bojovníky proti kapitalismu a další podobné jedince v zabírání cizího majetku a nerespektování rozhodnutí soudu. Můžeš zmínit nějaký podobný příklad v polistopadové éře, který by měli na svědomí komunisté? Asi ne, viď?

S kauzou Klinika úzce souvisí také vaše „velké plány“, které jste představili letos v lednu. Kupříkladu jste chtěli legalizovat squatting. To znamená, stejně jako v případě Kliniky, absolutně popřít soukromé vlastnictví a právo. Protestoval jsi hlasitě proti tomutu bodu programu? Nebo jsi to tom coby přední člen strany nevěděl?

Tvoje milovaná strana je založena na totalitářské ideologii multikulturalismu, v rámci které jsou všichni kritici nekontrolované migrace označováni za fašisty a islamofoby. Tvoje strana horuje pro kvóty všeho druhu, které jsou jasným znakem sociálního inženýrství. Kvóty pro uprchlíky, kvóty pro ženy atd. Tohle, milý Ondro, nedělali ani ti tebou tolik nenávidění komunisté.

S komunisty přitom máte mnoho společného. Zatímco komunisté ničili lidské existence ve jménu boje za práva pracujících, vy to samé činíte ve jménu boje za práva menšin. Zelení po celé Evropě jsou ve svém pokrokářském nadšení z multikulturalismu vždy připraveni zavírat oči před islámským fundamentalismem, vzdávat se své vastní národní identity a potlačovat vlastní kulturní zvyklostti a tradice. Komunisté měli svůj marxismus-leninismus, zelení mají multikultiralismus.

Zelení jsou naprosto stejně zaslepení, jako vždy byli komunisté. Ti naštěstí prohráli a nemají šanci otočit kolo dějin nazpátek. Komunistické zlo bylo jasně pojmenováno a jednoznačně odsouzeno. To se však nedá říci o ideologii tvé strany, která naopak dostává spoustu prostoru v liberálních mainstreamových médiích. Totalitářská strana se stala součástí mainstreamu. A právě o to je nebezpečnější než komunisté.

Gender, multikulti, kvóty, boj proti kapitalismu, proti tradicím, zvyklostem, rozumu a další symboly neomarxistického pokrokářského jsou přijímány jako něco normálního/standardního. Bývalý šéf zelených se stal v Rakousku prezidentem, ve Švédsku jsou zelení součástí vládní koalice a v Německu málem vstoupili do vlády po nedávných volbách. Zelená rakovina prorůstá do západoevropských demokracií a naprosto je ochromuje. Za potlesku médií a neziskového sektoru, se kterým je tvoje strana neodmyslitelně spjata.

Zelení jsou také hlavní zastánci regulací a dotací. Na jednu stranu se rádi stavíte do role ušlechtilých bojovníků proti korupci, na stranu druhou podporujete zkorumpovaný dotační byznys. Máte plná ústa demokracie a svobody a přitom chcete svými pokrokářskými zákazy a příkazy sešněrovat naše životy, jako si to nepředstavoval ani George Orwell ve svém románu 1984.

Jedna z tvých zelených kolegyň v německém Bundestagu před pár měsíci vykřikovala, že už se těší, až muslimové v Německu přečíslí domácí obyvatelstvo. Tvé zelené kolegyně v Berlíně brání svobodnému podnikáni a cenzurují bilboardy, které „uráží ženy“. Zelení v Německu dále chtějí zakázat prodej aut se spalovacím motorem, zastavení jaderné energie atd.

Mezi další bizarní návrhy německých zelených patří povinné zavedení vegetariánských jídel ve veřejných kantýnách. Ale není třeba se dívat k sousedům. Dost bizarních nápadů mají i tvojí zelení v České republice. Vedle zlegalizování squattingu je to právo homosexuálních párů na adopci děti, postavení manželství dvou osob stejného pohlaví na úroveň klasického manželství atd.

Mohl by ses stát spolupředsedou pražských zelených, kdybys to všechno výše zmínění neschvaloval a nepodporoval? Ne, to by samozřejmě nebylo možné. U Matěje Stropnického má člověk aspoň hne jasno, kam patří. Mnohem horší je tvé pokrytectví, se kterým se pouštíš do SPD, KSČM, ANO či Václava Klause mladšího. Zrovna ty, reprezentant extremistické strany?

Věčná škoda, že již nekřížíme hole při pravidelných čtvrtečních florbalových zápasech. Zasloužil bys jednu přes kotníky!

 

 

Klíčová slova: Zelení
reklama
4234 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Wilders přijíždí do Prahy a v diskuzi na Romea a A2larm se mluví o mačetách a masakru. A Čulík z Blistů tomu nasadil korunuDvě (sebe)vraždy stačí, neomarxistický drahoušku!Tady máte velmi poučný obrázek, který byste měli šířit mezi své přátele. Na Facebooku sklidil bouřlivé ohlasyDo Prahy přijíždí vzácná návštěva. Chtějí ho zabít, ale on to nevzdává a bojuje dál za celou Evropu Bartoši, opět jste vedle jak ta jedle. To vám ty stovky mrtvých ještě nestačily?

euPortal.cz

Budete mít strach a totální vztek. Tato zvěrstva páchají "uprchlíci". Podívejte se a fakt se zamysleteMultikulti v akci: Ve školách udělují peněžní odměny dětem jenž udají své spolužáky ...

Eurabia.cz

Neziskovky pomáhají islamizovat Rakousko! Podporují ilegální imigraci!Mladí afričtí uprchlíci brutálně napadli průvodčí v německém vlaku ....

FreeGlobe.cz

Spiknutí k sestřelení Trumpa: V čem Flynn lhal FBI?Pomstila se Anděla brutálně Italům? Německá banka spustila svými kroky krizi, která vedla k pádu vlády

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

To především Bohuslav Sobotka učinil ČSSD zbytečnou. Byl a je tak proevropský, až je protičeský. S voliči se ostře rozešel. To by k zániku mohlo stačit samo o sobě...Drahoš má strach, že mu prezidenství ukradnou ruští špióni...

eOdborar.cz

Cyril Svoboda (KDU-ČSL) popisuje krádež za bílého dne spáchanou vedením ČSSD v kauze OKD!Češi nechtějí pracovat za almužnu a českým firmám to vadí! Příklad z Liberce ...

ParlamentniListy.cz

Víme, o čem si za zavřenými dveřmi povídali Okamura s Geertem Wildersem. Čtěte jenom u násKlaus ml., Robejšek, Mach a Payne u jednoho stolu. A bylo dusno: Není v zájmu Čechů okamžitý Czexit. Pokud se ale z Karlína stane no-go zóna...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění