reklama

Kde se tu ti lidé vzali? Otázky, které si mediální mainstream bohužel neklade…

Autor: Martin Kohout | Publikováno: 15.11.2017 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Česká Republika

Minulý týden rozvířil mediální mainstream dvě zajímavé události:

 1. Zveřejnění tabla žáků v jisté teplické první třídě. Kde podle zjevu dětí a jejích jmen, že se jedná o školu v klasickém imigrantském/menšinové ghettu. To vzniklo v Teplicích za aktivní patronace dlouholetého primátora ODS J. Kubery. Z tabla je na první pohled a podle jmen 20 procent žáků arabského původu, 10 procent žáků vietnamského původu, 20 procent  „etničtí“ Češi a zbytek tedy 50 procent podle všeho Cikáni. (národnost nevíme…) To se přirozeně původním českým obyvatelům (tedy bílým Čechům) nelíbilo a establishment se z toho mohl zbláznit. Prý se údajně jedná o děti arabských „lékařů“…. (nepřipomíná vám to mimochodem ony „syrské chirurgy“, co přišli do Německa s masivní imigrantskou vlnou z Afhánistánu?!,)
 2. Druhou událostí byla údajná potyčka v pražské MHD mezi černochem ze „západní Afriky, který již 10 let žije v ČR“ a fotbalovými fanoušky z Olomouce. O incidentu víme pouze z oficiálního tisku a jsme proto ohledně skutečného průběhu této události velmi zdrženliví. Nebylo by to ostatně poprvé, kdy si nějaký imigrant vymyslel útok na svou osobu, či dokonce incident vyprovokoval a pak se vydával za „obět rasismu“. Ale to není důležité. Jde totiž primárně o něco uplně jiného!

   

  Překvapivě si nikdo neklade zásadní otázky spojené s těmito událostmi
 3. Co tu oni Arabové v Teplicích vůbec delají? Jak se sem dostali? Jak je možně, že tu trvale žijí?!
 4. Jak je možné, že skoro v polovině tříd po celé ČR jsou dnes děti vietnamských imigrantů? Když za posledních 10 let prý bylo skoro nemožné záskat pro Vietnamce české vízum!?!? Čím se živí jejich rodiny?!
 5. Jak se mohl v roce 2007 usadit v Praze černoch ze Západní Afriky (Nigerie, Uganda, Pobřeží slonoviny apod). Čím se asi živí?!

   

  Proto se pokusme na tyhle zásadní otázky odpovědět.


  1- Je zjevné, že když Martin Konvička před asi 5 lety poukazoval na to, že v Teplicích vzniká regulerní imigrantské ghetto, tak byl osočován celou „pravdou a láskou“ ze lži. A vida, dnes to máme černé na bílém!! Teplice začínají být skutečně muslice a establishment u toho bezostyšně lže, že v ČR je pouze prý 12 „uprchlíků“… a co tihle arabové v Teplicích, jejichž děti tam chodí do školy?! Co ty tisíce snědých mladíků prodávající drogy v Praze, Brně, Plzni, Teplicích atd?! To jsou „turisté a studenti“?! Mimochodem z policejních reportů víme, že většina muslimů v CR je zapojena v černé ekonomice a oni „arabští lékaři“ existují pouze ve fantasii různých Palatů a Patočků a jim podobných….
 6. V současné době se již v ČR nachází více než 110 000 Vietnamců. Z toho zhruba 25000 je tu ilegálně. Místo slibovaných „zdravotních sester a svářečů“ tu máme tisíce vietnamských drogových dealerů, podvodníků a pašeráků lidí… Většina Vietnamců se zde usadila díky podvodu, buď fiktivním snatkemk, nebo zapsáním jako otec cizího dítetě – většinou se jedná o vietnamsko cikánskou „spolupráci“..
 7. Většina černochů ze západní Afriky se v Praze živí prodejem drog, nebo finančními podvody. Ostatně to již zcela otevřeně přiznávají i některá media (např TV Nova)a že by tento byl zrovna výjimka? Většina z nich je zde načerno, nebo žijí ve fingovaném manželství s  CR občankou.

   
  Tohle jsou otázky, které si musíme primárně klást. Nějaké „rasistické“ komentáře roztrpčených lidí, kterým establishment celou dobu lhal a zatím ničil jejich domovy, jsou proto zcela pochopitelné a naši lidé na ně mají právo a jestli se to nějakým imigrantům nelíbí, tak nejlépe udělají, když se vrátí do své původní vlasti!!!

   

Na závěr ještě komentář k trapnému „moralizování“  a odsuzovní „rasismu“ ze strany politického establishmentu. Bohužel jako obvykle zde hlavní roli hrají „tradiční pravicové strany“ jako TOP 09 (J. „Jiřina“ Pospíšil) a ODS (P. Fiala). Jejich pseudomoralizování je opravdu ubohé. Nepovšimnul jsem si totiž, že by se pan Pospíšil, nebo Fiala někdy dojímal nad českými obětmi menšinového a imigrantského řádění a kriminality. A příležitostí by přitom bylo dost. Pan Pospíšil by se jako homosexál mohl například začít aktivně zajímat o nově nakažené HIV/AIDS, když většina nově nakaženýchu nás  je nakažena právě homosexuály, kteří přitom vědí o své nemoci a přesto ji cynicky šíří dál... Zaznamenali jste něco podobného z jeho strany? Nebo pan Fiala by se mohl začít zajímat o osudy desítek tisíc českých rodin, které mají težkého narkomana. Narkomana, kterého na tvrdé drogy  přivedli právě imigranti z Vietnamu, nebo Afriky… Jenže to oba pány nezajímá. Je jejich země a její občané vůbec nezajímají. Oni vidí pouze své pany v zahraničí a těm budou sloužit až do posledního Čecha. Jsou to prostě takoví služebníci „pravdy a lásky“… a tak jim to nezapomeňme!!

 

Čtěte také: 

 

Klíčová slova: imigrace  | islám  | asimilace
reklama
5110 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Film Vrať se do hrobu půjde možná do trezoru. Kvůli Halině Pawlowské...Zdá se vám něco takového absurdní?Kádrováci opět v akci. Tentokrát ve státní svátek. Nemravnost vítězí!Neuvěříte, ze které politické strany se ozývá volání po uzavírání manželství a adopcí dětí homosexuály. Je to šok!Neuvěřitelné, jak jsou naše soudy rychlé, když se proviní "bílý heterosexuální Čech". Takovou "nezávislou" justici si nechte. Poláci a Maďaři mají pravduMezinárodní tribunál pro bývalou Jugoslávii by měl být zrušen. Je "objektivní" asi jako Evropská unie a OSN

euPortal.cz

To vážně stojí za to. Neskuetčná hlína. Držte už kurv.a hubu! Nasr.at! Komentátor se brutálně vysmál sluníčkářůmRituály k oslavě „svaté Angely“, boj se přiostří… Odborník o tom, jak to dopadne v Německu a co bude dál s Merkelovou

Eurabia.cz

Němci v duchu STASI a GESTAPA zavádějí cenzuru na facebooku ...Nestíháme sledovat! Další útok afrického gangu uprchlíku na italskou dívku ....

FreeGlobe.cz

Francouzská banka diskriminuje jistou francouzskou politickou stranu. Diskriminace, která potěší všechny pokrytecké odpůrce diskriminaceMuslim přejížděl lidi dodávkou, evropský soud našel polehčující okolnosti a dal mu nižší trest. Byl prý zmožen ramadánem (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

To se nám to řežou… Přinášíme zákulisní informace o tom, co se děje v KSČM po jejím volebním debaklu a kdo bude kandidovat do jejího vedeníChtějí integrovat muslimy, neumějí integrovat vlastní občany...

eOdborar.cz

Čeští podnikatelé se snaží získat práci pro naše lidi v Rusku ...Místopředseda TOP09 šíři fake news a požaduje odchod českých podnikatelů z Ruska ...

ParlamentniListy.cz

Znalec EU: Unie je dnes úplně jiná, než do jaké jsme vstupovali. Z Bruselu vidíme propagandu, ale na tu už lidé neslyšíProdej OKD na vládě protlačili silou Sobotka s Urbanem. Někteří ministři se dokonce báli vězení
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění