Jsem připraven přestoupit na islám! Musí být ale splněna tato podmínka

Autor: Adam Mikulášek | Publikováno: 13.11.2017 | Rubrika: Ostatní
Islam want to dominate

Až bude tolik muslimek provdáno za Čechy – nemuslimy, kolik Češek – nemuslimek je provdáno za muslimy. Ne, nespadl jsem z Marsu.
 

Důvod je jednoduchý: taková muslimská komunita, která nebude zakazovat sňatek muslimky s nemuslimem, ačkoliv muslimové si mohou vzít křesťanku či židovku..., tak taková komunita nebude prosazovat nošení burek/nikábů, kamenování či trest smrti za odpadlictví. Ani ve většině „umírněných“ muslimských zemí, kde nekamenují ani nepopravují za odpadlictví, nemají muslimky povoleno vdát se za nemuslima, tedy nově kromě Tuniska..., ovšem jedna věc je zákon, druhá věc jsou tradice..., viz muslimské komunity v Evropě.

A navíc..., druhému člověku do hlavy nevidíte, jestli sympatizuje s teroristy, jestli by chtěl zavádět kamenování za nevěru či zakázat ženám řídit auto. Ale pokud jde o „sňatkovou politiku“ v té které místní komunitě, tak tam je mnohem snazší „změřit“ stupeň její integrace/asimilace s většinovou společností. Dá se pracovat s tím, zda rodiče brání své dceři mluvit s nemuslimskými kluky, podat jim ruku, atd., atd. A na základě toho může, pokud k tomu bude potřebná právní úprava, zasáhnout sociálka.

Tohle považuji za mnohem praktičtější a smysluplnější způsob, jak „zatlačit“ na větší integraci muslimů, než volat po zákazu islámu jako celku či zbourání všech mešit. Mělo by se jasně říct: Ať si každý věří, v co chce, důležité je, jak se chová a jak vychovává své děti. Pro fanatika tyhle dvě věci budou neslučitelné, a bude tudíž vychovávat své děti stylem – nepodáš nikdy ruku nemuslimovi opačného pohlaví, nesmíš o ramadánu za celý den vypít ani hlt vody, i když bude čtyřicet ve stínu, nesmíš si vzít jinověrce..., ti skutečně umírnění to dělat nebudou, protože jedna věc je uplatňovat taqíu (přetvářku) v nějaké televizní debatě, ale který fanatický muslim bude své pravé přesvědčení skrývat před vlastními dětmi? To by byl z pohledu Koránu těžký hřích!

A pak může nastoupit, řečeno samozřejmě s nadsázkou, inspirace norským barnevernetem, jen s tím rozdílem, že děti by se neodebíraly kvůli nesmyslům, ale ze závažných důvodů. A výchovu k nepřizpůsobivosti a pohrdání našimi zákony či dobrými mravy za závažný důvod osobně považuji zcela jednoznačně.

Toto řešení by zachovalo ústavou zakotvené právo na svobodu náboženského vyznání pro všechny, včetně muslimů, stát by muslimům nebránil podržet si svou identitu, postihoval by jen ty vnější projevy, které jsou neslučitelné s našimi zákony a hodnotami. Ale postihoval by je opravdu poctivě a důsledně, nikoli jen tak nějak na oko, po „sluníčkářském“ způsobu. Pak už by bylo na každém, jak by dokázal spojit svou víru se skutečnou a plnohodnotnou integrací do západní společnosti.

Ovšem vzhledem k tomu, že naplnění toho, co jsem napsal v úvodu, se s pravděpodobností blížící se stu procentům nedožiji, nemusí mít čtenáři strach o spásu mé duše, žádná konverze na islám se konat nebude, už mám předplacené luxusní apartmá v džeheně, kde konečně nebudu strádat zdejším, pro mě příliš studeným podnebím a každý pátek si s Iblísem a jeho kamarády zabafáme nikdy nehasnoucí šíšu.

 

Vysvětlivky

džehena = islámské peklo

Iblís = islámský ďábel

šíša = vodní dýmka

 

Podle šaríe si muslimka v žádném případě nesmí vzít nemuslima. Muslim si smí vzít křesťanku nebo židovku, tj. vyznavačku některého abrahámovského náboženství, ale již nikoli ateistku nebo třeba buddhistku.

 

Čtěte také: 

 

Klíčová slova: islám
4470 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Tomáš Halík opět perlil. Hlavně tato jeho slova jsou neuvěřitelnáTak s tímhle "neviditelným mužem" to fakt vyhrajete. Toho žere snad už jen nenávistná Moravcova Česká televizePáni aktivisté se zase předvedli. Proč jim opět šli novináři tak na ruku? Nebylo toho humbuku kvůli dvanácti demonstrantům příliš? Ruce pryč od české katolické církve, občanští aktivisté. Církev musí hájit konzervativní hodnoty!Jak se utvářela současná Evropa aneb Brusel je víc než Praha

euPortal.cz

Očekávat tohle od Ruska může jen idiot...Gigantická historická lež o táboru Lety. Občané tuší pouze zlomek té hrůzy, co na nás EU s migranty chystá. Klausův spolupracovník varuje

Eurabia.cz

Beseda s Lukášem Lhoťanem v Pardubicích již tento čtvrtek ...Ukrajinci, kteří chtějí v Polsku trvalý pobyt, se musí odříci Bandery

FreeGlobe.cz

Euroúředníci vyřadili maďarské město ze soutěže o Evropské hlavní město kultury. Bylo podle nich moc bílé a maďarské. Podívejte se na šokující klip tohoto města (+ video)Odporně netolerantní Italové zabránili imigrantům v grilovačce... psa

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Hamáčku, Zaorálku, Sobotko, Štěchu, Chovanče! Chcete pomoci své straně? Odejděte!Co (ne)vyřeší sjezd ČSSD?

eOdborar.cz

Czexit by byl stejně nákladný jako členství v EU ...Ministr dopravy Ťok hájí zloděje, kteří okradli české řidiče a německé firmy!

ParlamentniListy.cz

Učitel Ester Ledecké promluvil o slavné sportovkyni, dnešní mládeži, ale i zážitku s mladým SobotkouEvidentní nesmysl z EU předkládaný Babišovou vládou. Občané budou připraveni nejen o svá práva, ale i o své majetky. Navíc vás to bude stát až deset miliard. Vědec varuje
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění