reklama

A už se perou! Přečtěte si, co napsal jeden politik svému bývalému kolegovi. Lahůdka!

Autor: Redakce | Publikováno: 11.11.2017 | Rubrika: Tisková zpráva/Prohlášení
Svobodni

Bývalý předseda Svobodných pro Prahu Pavel Pešan napsal otevřený dopis bývalému europoslanci a předsedovi Svobodných Petrovi Machovi, který rezignoval na post předsedy po katastrofálním volebním výsledku v říjnových parlamentních volbách 2017. Vyzývá jej, aby znovu nekandidoval. 

 

Vážený Petře Machu,

zcela mě šokovalo Tvé prohlášení, že chceš znova kandidovat na předsedu Svobodných, viz. https://www.facebook.com/mach.svobodni/posts/1956262191298125 .
Opravdu nejsi schopen žádné sebereflexe?

Při založení pravicové konzervativně - liberální Strany svobodných občanů v roce 2009 většina z nás do strany vstoupila z důvodu touhy po skutečné pravicové straně, poněvadž tehdejší ODS se stala nevolitelnou, zpronevěřila se pravicové politice.


My co jsme s nadšením a čistými ideály vstoupili do nové strany, tak jsme byli většinou "Klausovci" , lidé co vnímali nebezpečí plynoucí z podpisu Lisabonské smlouvy, viz. https://cs.wikipedia.org/wiki/Lisabonsk%C3%A1_smlouva , lidé co vnímali nebezpečí plynoucí z muslimské migrace do Evropy dávno před takzvanou "migrační krizí". 


S nadšením nás stovky členů a příznivců pracovalo pro vzestup Svobodných, www.svobodni.cz , prvního významnějšího úspěchu jsme dosáhli v roce 2013 v parlamentních volbách, získali 120.000 hlasů (2,46%) a platbu 12.000.000,-Kč. Druhým úspěchem bylo získání poslaneckého mandátu v Evropském parlamentu v roce 2014. Stále jsme však doufali, že budeš ochoten předat vybudovanou stranu panu prezidentu Klausovi po vypršení jeho mandátu a vrátit tím na politické kolbiště skutečnou pravicovou stranu aspirující na volební vítězství.
Nestalo se tak.

Nyní k věci. 
1) Nechal jsi konzervativně-liberální Stranu svobodných občanů zničit. Zcela bez odporu si přihlížel postupné infiltraci strany tzv. anarcho-libertariány, následně byli z velké části vyštváni konzervativní a protiislámští členové.
2) Tvé angažmá v Evropském parlamentu bylo zcela zbytečné. Místo abys využil mandátu europoslance ke skutečné a masivní prezentaci Svobodných v republice, která by se zúročila ve volbách,tak se v EP nakašírovalo pár video projevů před prázdným či poloprázdným sálem a vydávalo se to za boj o naše české zájmy. Každý soudný člověk ví, že Evropský parlament je jen zástěrka, nelze tam proti Komisi změnit takřka nic.
3) Nechal si všechna témata co hýbají společností k rozebrání jiným stranám, jak ODS, tak SPD. Volební kampaň 2017 do parlamentu byla absolutně nudná, nezajímavá, nikoho neoslovující. Nakonec výsledek 1,55% mluví sám za sebe.
4) Nenavázal si na evropské úrovni spolupráci s např. těmito úspěšnými protiunijními stranami:
PVV https://cs.wikipedia.org/wiki/Geert_Wilders
FN https://cs.wikipedia.org/wiki/Marine_Le_Penov%C3%A1
FPÖ https://cs.wikipedia.org/wiki/Heinz-Christian_Strache
a dalšími "svobodnými stranami"
5) Nechápeš souvislost "islám je protikladem svobody" a nedochází Ti, že se jedná spíše o násilnou ideologii určenou k dobývání životního prostoru než o náboženství.
6) Bojíš se cíleně útočit na Českou televizi z obavy, že by tam Svobodné už nezvali. https://www.youtube.com/watch?v=lpNYWMXv6XM&t=119s 
7) Z obav před ztrátou křesla předsedy ses bál ke Svobodným pozvat skutečnou osobnost, která by mohla Svobodné dovést do parlamentu.

A můj zcela subjektivní názor? Jsi dobrý učitel na VŠ, možná dobrý ekonom, ale katastrofální manager.
Nekandiduj, prosím, nech vyrůst novou osobnost, jinak tu stranu zcela pohřbíš.

S pozdravem

Pavel Pešan
exmístopředseda Svobodných Praha 
člen volebního týmu "Eurovolby 2014"

Klíčová slova: Strana svobodných občanů  | Petr Mach
reklama
5365 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Film Vrať se do hrobu půjde možná do trezoru. Kvůli Halině Pawlowské...Zdá se vám něco takového absurdní?Kádrováci opět v akci. Tentokrát ve státní svátek. Nemravnost vítězí!Neuvěříte, ze které politické strany se ozývá volání po uzavírání manželství a adopcí dětí homosexuály. Je to šok!Neuvěřitelné, jak jsou naše soudy rychlé, když se proviní "bílý heterosexuální Čech". Takovou "nezávislou" justici si nechte. Poláci a Maďaři mají pravduMezinárodní tribunál pro bývalou Jugoslávii by měl být zrušen. Je "objektivní" asi jako Evropská unie a OSN

euPortal.cz

To vážně stojí za to. Neskuetčná hlína. Držte už kurv.a hubu! Nasr.at! Komentátor se brutálně vysmál sluníčkářůmRituály k oslavě „svaté Angely“, boj se přiostří… Odborník o tom, jak to dopadne v Německu a co bude dál s Merkelovou

Eurabia.cz

Němci v duchu STASI a GESTAPA zavádějí cenzuru na facebooku ...Nestíháme sledovat! Další útok afrického gangu uprchlíku na italskou dívku ....

FreeGlobe.cz

Francouzská banka diskriminuje jistou francouzskou politickou stranu. Diskriminace, která potěší všechny pokrytecké odpůrce diskriminaceMuslim přejížděl lidi dodávkou, evropský soud našel polehčující okolnosti a dal mu nižší trest. Byl prý zmožen ramadánem (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

To se nám to řežou… Přinášíme zákulisní informace o tom, co se děje v KSČM po jejím volebním debaklu a kdo bude kandidovat do jejího vedeníChtějí integrovat muslimy, neumějí integrovat vlastní občany...

eOdborar.cz

Čeští podnikatelé se snaží získat práci pro naše lidi v Rusku ...Místopředseda TOP09 šíři fake news a požaduje odchod českých podnikatelů z Ruska ...

ParlamentniListy.cz

Znalec EU: Unie je dnes úplně jiná, než do jaké jsme vstupovali. Z Bruselu vidíme propagandu, ale na tu už lidé neslyšíProdej OKD na vládě protlačili silou Sobotka s Urbanem. Někteří ministři se dokonce báli vězení
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění