reklama
reklama

Na co sáhnou, to pokazí. Řecko, Ukrajina, migrační krize, Arabské jaro....Jsou hloupí nebo navedení?

Autor: Redakce | Publikováno: 24.8.2017 | Rubrika: Polemika
Váhy

Ony se ty politické i mediální rádobyelity na celém světě pořád diví, že jim lidi věří stále míň a míň. Ale jak by to mohlo být jinak?

Pojďme si to vzít pro oživení paměti pěkně po bodech:

1. Podpora Arabského jaro a naivní blouznění, že Arabové strašně touží po demokracii.

2. Amatérské řešení řecké ekonomické krize, v rámci kterého měly být ochráněny v prvé řadě německé banky. Půjčování další a dalších peněz přece nemůže pomoci žádnému dlužníkovi.

3. Mimořádně nebezpečná podpora při svržení Kaddáfího a faktické uvržení Libye do chaosu a náruče Islámského státu. Nemluvě o tom, že ochromená Libye ztratila schopnost bránit návalu uprchlíků směřujících do Evropy.

4. Snaha o svržení Asada, byť bylo zřejmé, že na jeho místo skutečně nenastoupí žádný demokrat západního střihu

5. Vmanévrování Ukrajiny do situace, kdy si musela vybrat mezi Ruskem a Západem, Idiotské doufání, že oligarcha Porošenko přivede zemi do ráje. Po třech letech magazín Der Spiegel konstatuje, že Ukrajina je v loji. Přitom právě Spiegel a další mediální mainstream kroky Západu bezvýhradně podporoval.

6. A na závěr trestuhodné nezvládnutí migrační krize, při kterém se západní politické elity zmohly jen na sluníčkářské blábolení o lidských právech a "evropských hodnotách".

Přitom ve všech šesti výše zmíněných případech bylo poměrně snadné předvídat výsledek. Bylo to jasné Provazníkovi a většině z vás, jenom Merkelové, Obamovi, Junckerovi a jejich podržtaškám v ČR i jinde bohužel ne.

Otázkou zůstává, jestli příslušníci tzv. elit jednají z hlouposti či záměrně. Na to, ať si každý opoví sám....

 

reklama
5298 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Skauti se začali věnovat jedné velmi děsivé kratochvíli. Ještě, že se toho nedožil chudák FoglarTři migranští "bratři v triku" se utrhli ze řetězu a podali si mladou dívku. A k tomu vážně hrozivé statistiky ke znásilnění z NěmeckaZnámý občanský aktivista se takto vypořádal s následovníky Marxe. Souhlasíte s ním? Konec je prostě konec, Evropská komise!Největší metrosexuál mezi evropskými politiky se pustil do České republiky. To je ale drzost!

euPortal.cz

Ministerstvo vnitra ČR zřídilo lidem před okny obrovské imigrační centrum, kam denně míří stovky cizinců. Bordel, výkaly, ... Podívejte se na hustou reportáž TV PrimaTato slova Vladimira Putina jsou skutečně fackou Američanům, která bude ještě dlouho rezonovat po celém světě

Eurabia.cz

Merkelová je dobrá žákyně Adolfa Hitlera!Po německých volbách bude pokračovat budování IV. říše! Nečeká nás nic dobrého ...

FreeGlobe.cz

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)Údajně spontánní otázky na Merkelovou byly připravené. Veřejnoprávní televize zase manipuluje (+ foto)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Sluníčkáři a "multikulti" dále přitvrdili...BRICS ponechá v roce 2050 na prvním místě ekonomik světa Čínu, před Indií a USA. V té době asi muslimská Evropa zapláče...

eOdborar.cz

Mafie ve Vodňanech, i ten traktorista má z Babišovy chemie hned průjem. Maso z Polska, salám ze separátuSolidarita demonstruje proti diktátu EU! Okrádáte nás! 27 let jsme vaše kolonie ...

ParlamentniListy.cz

Chtěla si vynutit nošení hidžábu v české škole žalobou. Ale soudce bouchl do stolu: To by mohla být i hodina matematiky rušena odříkáváním otčenáše! A pak zahřmělo i nad ŠabatovouŠabatovou poslat do prdele. Ne, nechat ji to zaplatit! zní po rozhodnutí soudu v případu Kohoutová
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění