reklama
reklama

Šly panenky silnicí, silnicí, silnicí, potkali je uprchlíci, uprchlíci tři...A dál už je to dost smutná písnička

Autor: pro | Publikováno: 23.8.2017 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Rakousko

Migranti z Blízkého východu se v sousedním Rakousku opět nepředvedli zrovna v nejlepším světle. Tři Syřané skončili ve vazbě poté, co dohromady zaútočili na čtyři ženy.

Přestože Syřané měli vzhledem k občanské válce ve své zemi na začátku migrační krize otevřené dveře prakticky ve všech západoevropských zemích, mnozí z nich se za poskytnutou velkorysost neodvděčili zrovna nejlepším způsobem. V březnu byl v Německu zatčen syrský student, který plánoval teroristický útok. O několik týdnů dříve byl zatčen jiný Syřan pro obvinění ze znásilnění a členství v teroristické organizaci.

V červnu zase Syřan v uprchlickém centru v Saarbrückenu ubodal psychiatra. To je jen krátký výčet zločinů, kterých se v posledních měsících dopustili syrští migranti. Série prohřešků v řadách syrských migrantů se rozšířila tento týden v Rakousku. Tři mladíci ze Sýrie ve věku jednadvaceti, třiadvaceti a devětadvaceti let nejprve v jedné restauraci u dálnice poblíž Lince sexuálně obtěžovali nejmenovanou ženu. Vedle nemístných narážek ji společně osahávali.

O mravnostním deliktu informoval přítel ženy tři policistky, které potkal několik minut před půlnocí při jejich pravidelné obchůzce. Muž označil za hlavního pachatele syrského migranta v bílém tričku, s nimž společně cestovali další dva výše uvedení Syřané. Tři policistky se vydaly směrem k povedené trojici „syrských inženýrů“ a chtěly zkontrolovat doklady jejich totožnosti. Příliš pochopení ani respektu se však z jejich strany nedočkaly.

Na žádost policistek reagovali od začátku odmítavě a agresivně s tím, že se ničeho špatného nedopustili. Nejstarší ze Syřanů se navíc vrhl po jedné policistce a byl okamžitě zatčen a zajištěn. Přesto se i nadále bránil a nechtěl uposlechnout policejní výzvy. Svého krajana se navíc jal „bránit“ i druhý z party a byl rovněž zatčen. I tento muž však kladl při zatýkání násilný odpor. Do sporu se následně vložil i třetí Syřan.

Jednadvacetiletý syrský migrant si odepnul pás a chystal se po verbálních útocích na policistky zaútočit také fyzicky. K tomu již naštěstí nedošlo, protože policistikám přispěchali na pomoc náhodní kolemjdoucí. Nejmladší z trojice syrských násilníků byl „zpacifikován“ stejně jako jeho dva krajané krátce před tím a společně byli umístěni do vazby. Vedle sexuálního obtěžování nyní navíc čelí i obvinění z napadení policisty.

převzato ze serveru ParlamentníListy.cz

 

Čtěte také: 

Já se na to tady fakt vykašlu! Šílený muž vzal sekyru a lítaly třísky

Zazněl velmi varovný hlas o úmyslech uprchlíků. Čeká nás prý dost černá budoucnost

Strach a hrůza: Malá rakouská vesnice prožila svoji noční můru. Postaral se o to jediný muž

Klíčová slova: imigrace
reklama
7134 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Skauti se začali věnovat jedné velmi děsivé kratochvíli. Ještě, že se toho nedožil chudák FoglarTři migranští "bratři v triku" se utrhli ze řetězu a podali si mladou dívku. A k tomu vážně hrozivé statistiky ke znásilnění z NěmeckaZnámý občanský aktivista se takto vypořádal s následovníky Marxe. Souhlasíte s ním? Konec je prostě konec, Evropská komise!Největší metrosexuál mezi evropskými politiky se pustil do České republiky. To je ale drzost!

euPortal.cz

Ministerstvo vnitra ČR zřídilo lidem před okny obrovské imigrační centrum, kam denně míří stovky cizinců. Bordel, výkaly, ... Podívejte se na hustou reportáž TV PrimaTato slova Vladimira Putina jsou skutečně fackou Američanům, která bude ještě dlouho rezonovat po celém světě

Eurabia.cz

Merkelová je dobrá žákyně Adolfa Hitlera!Po německých volbách bude pokračovat budování IV. říše! Nečeká nás nic dobrého ...

FreeGlobe.cz

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)Údajně spontánní otázky na Merkelovou byly připravené. Veřejnoprávní televize zase manipuluje (+ foto)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Sluníčkáři a "multikulti" dále přitvrdili...BRICS ponechá v roce 2050 na prvním místě ekonomik světa Čínu, před Indií a USA. V té době asi muslimská Evropa zapláče...

eOdborar.cz

Mafie ve Vodňanech, i ten traktorista má z Babišovy chemie hned průjem. Maso z Polska, salám ze separátuSolidarita demonstruje proti diktátu EU! Okrádáte nás! 27 let jsme vaše kolonie ...

ParlamentniListy.cz

Chtěla si vynutit nošení hidžábu v české škole žalobou. Ale soudce bouchl do stolu: To by mohla být i hodina matematiky rušena odříkáváním otčenáše! A pak zahřmělo i nad ŠabatovouŠabatovou poslat do prdele. Ne, nechat ji to zaplatit! zní po rozhodnutí soudu v případu Kohoutová
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění