reklama
reklama

Takoví to byli hodní a slušní klucí. Pak se ale zvrhli a takhle zle to dopalo

Autor: Adam Mikulášek | Publikováno: 21.8.2017 | Rubrika: Ostatní
Krusty

Jistě mnoho bývalých nacistů také kdysi bylo spořádanými lidmi, než se nechali Hitlerovou propagandou strhnout, aby nenáviděli své někdejší židovské kamarády, spolužáky či kolegy.

A v Bosně byla také spousta katolíků, pravoslavných i muslimů, kteří spolu normálně vycházeli a přátelili se, dokud se nenechali strhnout válkychtivými politiky k tomu, aby vraždili své sousedy a bývalé přátele pro odlišnou víru či národnost.

Byli to normální a bezproblémoví kluci, prohlásila matka útočníků z Cambrils

Jenže..., tzv. sluníčkáři dokážou vidět nenávist jen u bělochů, ale u fanatických muslimů ji tolerují a omlouvají. Nechápou, že burka či nikáb je stejně tak symbolem radikálního a nesnášenlivého klonu islámu, jako je hákový kříž symbolem nacizmu a jeho zrůdností. Dokud v Evropě budou mít volný prostor fundamentalisté, kážící v mešitách wahhábistickou či salafistickou verzi islámu, které se naučili třeba při studiu na univerzitě v saudsko-arabské Medíně, budou se z „hodných kluků i holek“ stávat vrahové a vražedkyně.

Nejde o to plošně zakazovat islám či zbourat všechny mešity, to by vedlo jen k zahnání všech muslimů do podzemí a k radikalizaci i těch prozatím umírněných, proto také k něčemu podobnému nesáhli ani v Izraeli, Rusku nebo v Číně. Ale chce to nakreslit jasnou čáru mezi řekněme „liberálním islámem“, který budeme chránit před „zpátečnickým islámem“, tomu je třeba nasadit „čertovskou masku“. Vždyť sluníčkáři jsou v tom takoví profíci, když např. vynášejí do nebe různé „pokrokové kněze“ typu Tomáše Halíka, a naopak konzervativním křesťanům typu Dominika Duky či Jiřího Čunka nasazují „psí hlavu“.

Moc by mě zajímalo, proč když u křesťanů a bělochů tato strategie represivní tolerance bohužel až příliš dobře funguje, tak ji eurovládcové odmítají aplikovat i vůči nezápadním náboženstvím – buď budete tolerantní a budeme kamarádi, nebo se budete držet náboženského fanatizmu, tak z vás uděláme „zpátečníky“, „sexisty“, „podněcovatele nenávisti“ a „netolerantní šovinisty“.

V čem je horší bílý rasista než černý rasista? V čem je horší křesťanský obhájce otrokářství než muslimský obhájce otrokářství? V čem je horší křesťanský kritik homosexuálů než muslimský kritik homosexuálů? Propírá se negativní postoj našich konzervativců třeba k adopcím dětí homosexuály, ale už se nám neřekne, jaký postoj k témuž mají v České republice žijící muslimové, protože by se nejspíš ukázalo, že mezi nimi těch „homofobů“ je podstatně větší procento než mezi nemuslimy.

Takže..., dokud bude vrchnost praktikovat tento nesmyslný dvojí metr, který podněcuje nenávist na obou stranách, tak se dál budou z „hodných kluků a holek“ stávat teroristé, zfanatizovaní volně působícími imámy vyškolenými v Saudské Arábii a podobně.

převzato z blogu autora, titulek upraven redakcí

 

Čtěte také: 

 

Klíčová slova: imigrace  | Islamismus
reklama
3917 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Skauti se začali věnovat jedné velmi děsivé kratochvíli. Ještě, že se toho nedožil chudák FoglarTři migranští "bratři v triku" se utrhli ze řetězu a podali si mladou dívku. A k tomu vážně hrozivé statistiky ke znásilnění z NěmeckaZnámý občanský aktivista se takto vypořádal s následovníky Marxe. Souhlasíte s ním? Konec je prostě konec, Evropská komise!Největší metrosexuál mezi evropskými politiky se pustil do České republiky. To je ale drzost!

euPortal.cz

Ministerstvo vnitra ČR zřídilo lidem před okny obrovské imigrační centrum, kam denně míří stovky cizinců. Bordel, výkaly, ... Podívejte se na hustou reportáž TV PrimaTato slova Vladimira Putina jsou skutečně fackou Američanům, která bude ještě dlouho rezonovat po celém světě

Eurabia.cz

Merkelová je dobrá žákyně Adolfa Hitlera!Po německých volbách bude pokračovat budování IV. říše! Nečeká nás nic dobrého ...

FreeGlobe.cz

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)Údajně spontánní otázky na Merkelovou byly připravené. Veřejnoprávní televize zase manipuluje (+ foto)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Sluníčkáři a "multikulti" dále přitvrdili...BRICS ponechá v roce 2050 na prvním místě ekonomik světa Čínu, před Indií a USA. V té době asi muslimská Evropa zapláče...

eOdborar.cz

Mafie ve Vodňanech, i ten traktorista má z Babišovy chemie hned průjem. Maso z Polska, salám ze separátuSolidarita demonstruje proti diktátu EU! Okrádáte nás! 27 let jsme vaše kolonie ...

ParlamentniListy.cz

Chtěla si vynutit nošení hidžábu v české škole žalobou. Ale soudce bouchl do stolu: To by mohla být i hodina matematiky rušena odříkáváním otčenáše! A pak zahřmělo i nad ŠabatovouŠabatovou poslat do prdele. Ne, nechat ji to zaplatit! zní po rozhodnutí soudu v případu Kohoutová
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění