reklama
reklama

Já se na to tady fakt vykašlu! Šílený muž vzal sekyru a lítaly třísky

Autor: pro | Publikováno: 18.8.2017 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Rakousko

Do západoevropských zemí v posledních měsících o začátku migrační krize zamířily stovky tisíc lidí z Blízkého východu a Afriky. Jejich touha po lepším životě se však často mění ve zmar a frustrace. To když je jejich žádost o azyl odmítnuta.

Získat azyl v některé ze západoevropských zemí je hlavním cílem stovek tisíc migrantů, kteří zejména od podzimu 2015 proudí na starý kontinent. Zatímco Syřané mají většinou v Německu, Rakousku či Švédsku azyl zaručen, u ostatních etnických skupin to zdaleka tak jisté není. Očekávání žadatelů o azyl se nezřídka nesetkávají s realitou a o to větší je jejich frustrace, když jim z úřadů přijde zamítavá reakce.

Velmi často následuje přesun neúspěšného žadatele o azyl do „ilegality“, kdy se stává snadným terčem islamistických radikálů či „obyčejných“ zločineckých gangů. Takový jedinec sice ztrácí nárok na sociální zabezpečení a další výhody, ale i tak je pro něj takový stav „vzduchoprázdna“ výhodnější než se vracet zpět do své země. Bohužel mnoho migrantů odmítnutí pobytu nebere příliš sportovně a z frustrace se dopouštějí odsouzeníhodných zločinů.

Úřady nejsou schopny neúspěšné žadatele o azyl ve většině případů deportovat, a to se bohužel až příliš často nevyplácí. Letos v březnu například v rakouském Salcburku znásilnil dvaatřicetiletý Maročan zdejší jednadvacetiletou ženu. Po sexuálním napadení se dal na útěk, ale byl brzy zajištěn v Innsbrucku. Jak následně zjistila rakouská média, muž žil v Rakousku nelegálně, protože mu byla zamítnuta jeho žádost o azyl.

Poblíž „Mozartova města“ došlo nyní k dalšímu incidentu, který má na svědomí neúspěšný žadatel o azyl. Jak uvádí rakouský deník Kronen Zeitung, do kanceláře v uprchlickém centru Puch u Salcburku vnikl třiatřicetiletý Íránec a se sekyrou v ruce jako smyslu zbavený rozbíjel kancelářské vybavení. Jen shodou náhod nepřišel nikdo o život, ani nedošlo ke zranění dalších migrantů či pracovníků uprchlického centra.

Vedení uprchlického centra neprodleně zavolalo policii a té se podařilo agresivního útočníka odzbrojit bez zdravotních následků pro Íránce či člena svého týmu. Třiatřicetiletý Íránec chtěl v Rakousku začít nový život, ale jeho sny se zhroutily poté, co obdržel dopis od ministerstva vnitra, ve kterém byla zamítnuta jeho žádost o azyl. Zklamaný muž si ihned poté obstaral zmíněnou sekyru a vyrazil svůj vztek vybít do kanceláře uprchlického centra.

převzato ze serveru ParlamentníLIsty.cz

 

Čtěte také: 

 

reklama
3203 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Skauti se začali věnovat jedné velmi děsivé kratochvíli. Ještě, že se toho nedožil chudák FoglarTři migranští "bratři v triku" se utrhli ze řetězu a podali si mladou dívku. A k tomu vážně hrozivé statistiky ke znásilnění z NěmeckaZnámý občanský aktivista se takto vypořádal s následovníky Marxe. Souhlasíte s ním? Konec je prostě konec, Evropská komise!Největší metrosexuál mezi evropskými politiky se pustil do České republiky. To je ale drzost!

euPortal.cz

Ministerstvo vnitra ČR zřídilo lidem před okny obrovské imigrační centrum, kam denně míří stovky cizinců. Bordel, výkaly, ... Podívejte se na hustou reportáž TV PrimaTato slova Vladimira Putina jsou skutečně fackou Američanům, která bude ještě dlouho rezonovat po celém světě

Eurabia.cz

Merkelová je dobrá žákyně Adolfa Hitlera!Po německých volbách bude pokračovat budování IV. říše! Nečeká nás nic dobrého ...

FreeGlobe.cz

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)Údajně spontánní otázky na Merkelovou byly připravené. Veřejnoprávní televize zase manipuluje (+ foto)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Sluníčkáři a "multikulti" dále přitvrdili...BRICS ponechá v roce 2050 na prvním místě ekonomik světa Čínu, před Indií a USA. V té době asi muslimská Evropa zapláče...

eOdborar.cz

Mafie ve Vodňanech, i ten traktorista má z Babišovy chemie hned průjem. Maso z Polska, salám ze separátuSolidarita demonstruje proti diktátu EU! Okrádáte nás! 27 let jsme vaše kolonie ...

ParlamentniListy.cz

Chtěla si vynutit nošení hidžábu v české škole žalobou. Ale soudce bouchl do stolu: To by mohla být i hodina matematiky rušena odříkáváním otčenáše! A pak zahřmělo i nad ŠabatovouŠabatovou poslat do prdele. Ne, nechat ji to zaplatit! zní po rozhodnutí soudu v případu Kohoutová
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění