reklama
reklama

O co jde lidem z Kliniky, které podporuje Strana zelených, Babiš i Krnáčová? O to samé, co výtržníkům z Hamburku

Autor: Jaroslava Janderová | Publikováno: 11.7.2017 | Rubrika: Ostatní
Vlajka - Německo

Skončil summit zemí G 20 v Hamburku. Zavládla všeobecná spokojenost s tím, že se podařilo dát dohromady společné komuniké.
 

Skončil summit zemí G 20 v Hamburku. Zavládla všeobecná spokojenost s tím, že se podařilo dát dohromady společné komuniké. Země G 20 vzaly na vědomí, že nejvýkonnější z nich, Spojené státy, mají na některé oblasti zcela odlišné názory.

Francouzský prezident v závěrečném projevu ještě varovalo statní země, že tato výjimka je určena pouze pro Spojené státy. Aby jiné země ani ve snu nenapadlo, že se mohou podobně jako USA rozhodovat svobodně.

Na závěr pořídili politici ještě společné veselé foto (řekněte sýr!) a může se jet domů. Evropa i svět si oddechly.

Co však stojí skutečně za řeč, jsou bouřlivé nepokoje, které summit provázely. Demonstranti masově volali po světové proletářské revoluci.

Jak by taková revoluce vypadala, předvedli právě v ulicích Hamburku. Molotovy koktejly, zapalování aut, drancování obchodů. Násilnosti neustávaly ani v pozdních nočních hodinách, manželka amerického prezidenta Melania zůstala obklíčena ve vile, kde po dobu summitu přebývala.

Během protestů bylo zraněno na 200 policistů. Obyvatelé Hamburku nevěřícně zírali.

Okamžitě se mi vybavuje „Klinika“ na pražském Žižkově. Skupina squatterů protiprávně okupuje budovu v majetku státu a odmítá ji opustit. V budově je mj. knihovna půjčující marxistickou a anarchistickou literaturu, nebo tzv. centrum pro uprchlíky,...

Přednášky zde vedl i dobře známý ruský anarchista Ševcov, svého času obviněný z vhození zápalných lahví do domu ministra obrany Stropnického. Vzpomeňme také na hořící autapřed restaurací Řízkárna, které v rámci boje proti „kapitalistickému svinstvu“ podpálili levicoví radikálové podporovaní Klinikou.

Kliniku přitom podporuje jak Strana zelených, tak primátorka Adriana Krnáčová a Andrej Babiš (zdali pak se v kavárně a prádelně Kliniky vede EET?), a další, jako, třeba „biomasa“Kateřina Jacques.

Zajímal by mě proto názor všech výše uvedených na události v Hamburku. Protože Hamburk ve větším měřítku ukázal pouze to, o co ve skutečnosti usiluje také pražská Klinika.

převzato z blogu autorky, titulek upraven redakcí

 

Čtěte také: 

V kauze Klinika se nabízejí jen dvě varianty, První bude někoho trochu bolet, ale ta druhá je mnohem děsivější

Neomalenost, povýšenost, představa o vlastní morální převaze, vyhrožování...Viděl jsem včera příznivce Kliniky v akci

Snad je to pro tohoto neuvěřitelného politika jeho poslední štace. Je ještě horší než jeho táta

reklama
3534 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Skauti se začali věnovat jedné velmi děsivé kratochvíli. Ještě, že se toho nedožil chudák FoglarTři migranští "bratři v triku" se utrhli ze řetězu a podali si mladou dívku. A k tomu vážně hrozivé statistiky ke znásilnění z NěmeckaZnámý občanský aktivista se takto vypořádal s následovníky Marxe. Souhlasíte s ním? Konec je prostě konec, Evropská komise!Největší metrosexuál mezi evropskými politiky se pustil do České republiky. To je ale drzost!

euPortal.cz

Ministerstvo vnitra ČR zřídilo lidem před okny obrovské imigrační centrum, kam denně míří stovky cizinců. Bordel, výkaly, ... Podívejte se na hustou reportáž TV PrimaTato slova Vladimira Putina jsou skutečně fackou Američanům, která bude ještě dlouho rezonovat po celém světě

Eurabia.cz

Merkelová je dobrá žákyně Adolfa Hitlera!Po německých volbách bude pokračovat budování IV. říše! Nečeká nás nic dobrého ...

FreeGlobe.cz

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)Údajně spontánní otázky na Merkelovou byly připravené. Veřejnoprávní televize zase manipuluje (+ foto)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Sluníčkáři a "multikulti" dále přitvrdili...BRICS ponechá v roce 2050 na prvním místě ekonomik světa Čínu, před Indií a USA. V té době asi muslimská Evropa zapláče...

eOdborar.cz

Mafie ve Vodňanech, i ten traktorista má z Babišovy chemie hned průjem. Maso z Polska, salám ze separátuSolidarita demonstruje proti diktátu EU! Okrádáte nás! 27 let jsme vaše kolonie ...

ParlamentniListy.cz

Chtěla si vynutit nošení hidžábu v české škole žalobou. Ale soudce bouchl do stolu: To by mohla být i hodina matematiky rušena odříkáváním otčenáše! A pak zahřmělo i nad ŠabatovouŠabatovou poslat do prdele. Ne, nechat ji to zaplatit! zní po rozhodnutí soudu v případu Kohoutová
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění