reklama
reklama

Tento politik sní o hořících kostelech, udává jako na běžícím páse, raduje se nad šířením salmonely a vysmívá se postiženým. Seznamte se!

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 10.7.2017 | Rubrika: Politika
Zelení

Jsou politici hloupí, líní, směšní, ale bohužel také nebezpeční. Mnozí z této posledně jmenované kategorie zatím naštěstí "sedí" jen ve stranických škamnech. Jednoho dne se ale dost dobře mohou dostat do parlamentu a ovlivňovat tak životy všech občanů České republiky. Redakce serveru ePortál.cz by touto cestou voliče ráda varovala před jedním takovým ze Strany zelených.

Místopředseda Strany zelených v Olomouckém kraji Ondra Plachý si potrpí na dobré mravy. Bedlivě sleduje, co se kde šustne, a promptně to hlásí svému kamarádovi Kubovi Čechovi o Hanáckého večerníku. Případně se s těmito věcmi se značným pohoršení dělí na Facebooku se svými přáteli. Nedávno se do jeho hledáčku dostala Zuzana Majerová z ODS. Té vyčetl, že dala lajk k nějakému, z jeho pohledu, rasistickému příspěvku.

Ale radikální vegan a antikapitalista Ondra Plachý nesleduje svým ostřížím zrakem jen politické konkurenty, ale přímo i profesory z Hradce Králové. Pečlivě „printscreenoval“ koment vedoucího Katedry politologie na FF UHK Jana Prouzy a jal se pana profesora tepat za další, z jeho pohledu, rasistický komentáře. Autorovi tohoto článku není známo, jestli tuto „závažnou“ informací předal svému souputníkovi Čechovi a byla z toho pořádná kauzička.

 

 

Časté sdílení článků zmíněného adolescenta Čecha však vzbuzuje dojem, že se oba chlapci velmi dobře značjí a Ondra svému mladšímu kamarádovi v podstatě dodává materiály pro jeho pseudonovinářské sólokapry. Pan Ondra vůbec velice rád tepe nešvary. Bohužel ve jménu antikapitalismu a radikálního a nepřátelského veganství. Nenávist mu očividně zaslepila oči natolik, že se dokonce bez uzardění raduje nad možnými vážnými zdravotními problémy svých spoluobčanů.

 

 

Je mimořádně znepokojivé, že budoucí potenciální český poslanec cítí tolik nenávisti vůči někomu, kdo zastává jiné životní hodnoty než on. Jak si bude pan Ondra Plachý počínat, pokud se Strana zelených dostane do parlamentu? Co když vypukne v České republice epidemie, která bude spojena s pojídáním masa? Lidé budou zažívat bolesti, někteří možná zemřou. Bude pan poslanec ukazovat prstem na "masožrouty" a vysmívat se jejich utrpení? Zatím vše nasvědčuje tomu, že ano.

 

Pan Plachý se nijak netají tím, že sám pochází z komunistické rodiny. Jak je tomu ostatně u mnoha levicových aktivistů a politiků obvyklé. Jeho otec byl ale prý ten „hodný komunista“, který nikomu neubližoval. Pan Plachý starší byl "jen“ oportunista a stal se členem zločinecké organizace jenom proto, že to bylo pro rodinu výhodnější. Zastává podobné postoje i pan Plachý mladší? Také si myslí, že je morální stát se součástí zločinecké partaje jenom proto, že mu to přinese výhody?

 

 

Morální kredit panu Plachému nezvyšuje ani jeho chování ve facebookových diskuzích. V jedné takové z minulého týdne dokonce veřejně označuje člověka s jiným názorem za „kreténa“. Vystupuje tak sám jako značně agresivní jedinec, ale zároveň se zneužitím lékařského pojmu „kretén“ dopouští odpudivé dehonestace duševně nemocných lidí. Jak může pan Plachý používat jako urážku lékařský pojem, kterým se označuje člověk s duševní zaostalostí?

 

Považuje snad pan Plachý duševně zaostalé jedince za méněcenné? To by bylo další alarmující zjištění. Jak pro jeho stranické kolegy, tak pro případné voliče SZ. Přitom z necitlivosti vůči postiženým Plachý v jednom svém sdíleném facebookovém komentu obviňuje konkurenty z ODS. Jaké jsou tedy jeho skutečné názory? Lehkovážným používáním pojmu „kretén“ naznačuje, že se pan doktorand z FF UHK dívá na postižené minimálně skrze prsty.

 

 

Z výše zmíněného je patrné, že Ondra Plachý rád nastavuje zrcadla, ale sám má hodně másla na hlavě. Měl by si možná přečíst článek předsedkyně SZ Olomouckého kraje Hany Vackové s titulkem „V politice je třeba empatie, vstřícnosti a vlídnosti,“. Je samozřejmě otázka, jestli onou „vlídností a empatií“ nemyslí Strana zelených právě udávání a projevování škodolibé radosti nad neštěstím druhým. V takovém případě je pan Ondra Plachý připraven na roli „zeleného“ politika více než dokonale.

 

Plachý není jen obyčejný nadšený vegan a ochránce práv zvířat. Místopředseda SZ v Olomouckém kraji se bohužel nijak nezříká ani násilí. Letos v květnu tak například sdílel svůj čtyři roky starý komentáře ve znění "Vidím hořet kostely, věznice a banky". Oglosoval jej výmluvně: "Nestárnu, je to dobrý". Minimálně tímto vyjádřením se vyznal ke schvalování násilí. Jak antikapitalista vůči bankám, jako anarchista vůči věznicím a jako protináboženský fanatik vůči křesťanství.

 

 

 

Neměly by orgány činné v trestním řízení začít konat? Může naše demokratická společnosti tiše tolerovat ty, kteří vyzývají k násilí? Nebo nad tím jen mávneme rukou, protože levicový extremismus je vlastně taková neškodná klukovina?  

Klíčová slova: Zelení
reklama
13262 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Skauti se začali věnovat jedné velmi děsivé kratochvíli. Ještě, že se toho nedožil chudák FoglarTři migranští "bratři v triku" se utrhli ze řetězu a podali si mladou dívku. A k tomu vážně hrozivé statistiky ke znásilnění z NěmeckaZnámý občanský aktivista se takto vypořádal s následovníky Marxe. Souhlasíte s ním? Konec je prostě konec, Evropská komise!Největší metrosexuál mezi evropskými politiky se pustil do České republiky. To je ale drzost!

euPortal.cz

Ministerstvo vnitra ČR zřídilo lidem před okny obrovské imigrační centrum, kam denně míří stovky cizinců. Bordel, výkaly, ... Podívejte se na hustou reportáž TV PrimaTato slova Vladimira Putina jsou skutečně fackou Američanům, která bude ještě dlouho rezonovat po celém světě

Eurabia.cz

Merkelová je dobrá žákyně Adolfa Hitlera!Po německých volbách bude pokračovat budování IV. říše! Nečeká nás nic dobrého ...

FreeGlobe.cz

Dáte si velbloudí moč? Řekneme vám, kde tuto muslimskou pochoutku sehnat a na co si dát pozor. Neporušuje její prodej euronormy? (+ foto)Údajně spontánní otázky na Merkelovou byly připravené. Veřejnoprávní televize zase manipuluje (+ foto)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Sluníčkáři a "multikulti" dále přitvrdili...BRICS ponechá v roce 2050 na prvním místě ekonomik světa Čínu, před Indií a USA. V té době asi muslimská Evropa zapláče...

eOdborar.cz

Mafie ve Vodňanech, i ten traktorista má z Babišovy chemie hned průjem. Maso z Polska, salám ze separátuSolidarita demonstruje proti diktátu EU! Okrádáte nás! 27 let jsme vaše kolonie ...

ParlamentniListy.cz

Chtěla si vynutit nošení hidžábu v české škole žalobou. Ale soudce bouchl do stolu: To by mohla být i hodina matematiky rušena odříkáváním otčenáše! A pak zahřmělo i nad ŠabatovouŠabatovou poslat do prdele. Ne, nechat ji to zaplatit! zní po rozhodnutí soudu v případu Kohoutová
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění