Za odluku manželů Sobotkových prý může i Junkcer. Získali jsme neuvěřitelné informace

Autor: Redakce | Publikováno: 9.6.2017 | Rubrika: Humor
Sobotka

Chudák paní Sobotková. Co ta toho musela v poslední době snést. Nejdřív Bohouš začne propagovat EURO. Považte, v roce 2017! Jako kdyby pan Muller z Berlina podal přihlášku do NSDAP v březnu 1945. No a pak si Bohoušek pozve do Prahy starýho vochmelku Junckera. A to těsně před víkendem, kdy se mělo jet na chatu.

Úplně vidím, jak sedí Juncker s brunátnou tváří a povolenou kravatou u Sobotku na pohovce a povídá: "Ty vole, Bohouši, ty kluku špatná, nemůžeš mě v těch kvótách přece nechat". Bohouš se hrozně potí a dává pokyn manželce, aby ještě přinesla šlaftrunk. A ona chudák musí kmitat od baru k pohovce jako namydlený blesk.

K tou udělat chlebíčky s gothajem a br. salátem, připravit jednohubky s ementálem a lovečákem. A do toho poslouchat blbé kecy nameteného Junckera. "Bohouši, tak...řekni něco? Víš co, já ti pošlu 300 miliard....ne....400 miliard....hele, že si to ty, ty stará ku.vo,...já ti pošlu 600 miliard!"

"Pocem ke mně, ty vole...a až budeš velkej, Bohouši, vytáhnu si tě do Bruselu. Spolu dobudeme svět. Jako první zrušíme hranice. Pak zavřeme Farageho a Wilderse s Le Penovou. Sestěhujeme se k sobě. Každou sobotu budeme chodit na vafle. Na Vánoce si pozveme Jakuba Jandu, aby nás obveseloval...pocem ke mně...."

Ne, já se fakt nedivím, že tahle hrozivá scéna byla pro paní Sobotkovou poslední kapkou. Nic jiného než odluka následovat fakt nemohlo....Závidím jí. Ta chuděra si sice vytrpěla svý, ale teď bude konečně svobodná. Ale co my ostatní? Kdy my se dočkáme odluky se Sobotkou?

 

Čtěte také: 

 

Klíčová slova: Bohuslav Sobotka
15849 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

"Mám radši kytaru a táborák, než luxusní vůz či dovolenou". Do parlamentu má nakročeno tak trochu jiný politik, který vám vzkazuje...Ekonomický expert rozebral kauzu lithium. Socialisté by po jeho slovech měli chodit kanályZaorálek by měl okamžitě rezignovat. Tohle přece nemůže politik v demokratickém státě o nikom říkat!Bývalý vlivný politik a představitel humanitární organizace se vyjádřil k muslimským migrantům. Jeho slova vás šokujíFotoreportáž: Hledal jsem v Praze uprchlíky, kteří tu prý nejsou. Já jsem ale zjistil něco jiného

euPortal.cz

Dost šokující zjištění, jak je to s podporou islamizace u poslanců ČSSD...Tak to už si z nás snad v Bruselu dělají srandu... Další fáze zahájena. Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky do Evropy...

Eurabia.cz

Nevíte koho volit? Zde je seznam kandidátu odmítajících islamizaci a multikulturalismus!Přední český křesťanský filozof je zděšen z podpory plzeňského biskupa pro marxisty!

FreeGlobe.cz

Muslimové mají v Evropské komisi věrného přítele. To netvrdí žádný zlý eurokpetik, ale její místopředseda Frans Timmermans. Přečtěte si další hluboké myšlenky z jeho dopisu mohamedánůmNejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovkyČSSD páchá sebevraždu v přímém přenosu. Je pravděpodobné, že se nedostane do parlamentu

eOdborar.cz

Boj proti lichvě? Vážně, pane Okamuro? Lichváři na kandidátce SPD ...Ruska ekonomika roste, ale EU přichází o prací pro lidi aneb kdo je vítěz sankcí?

ParlamentniListy.cz

„S českým národem se hraje špinavá hra.“ Ministr Brabec pro PL rozkrývá, co vše se dělo kolem memoranda o lithiuJá jsem zhasínal i světlo na ministerstvu... Babiše v debatě posadili do „horkého křesla“ proti Kalouskovi, Zaorálkovi a dalším. A začalo to lítat
Anketa
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění