Němečtí studenti se servali s policisty. Kvůli migrantovi

Autor: pro | Publikováno: 3.6.2017 | Rubrika: Politika
Vlajka - Německo

Německé úřady postupují při posuzování udílení azylu velmi obezřetně a systematicky. Pokud se už rozhodnou migranta vyhostit, většinou to má své opodstatnění. Středeční pokus o deportaci afghánského mladíka však skončil fiaskem.

Ve středu ráno byla policie vyslána do jedné ze středních škol v bavorské metropoli, aby tam „vyzvedla“ afghánského studenta, který měl být dle všeho v nejbližší době deportován. Místo odpovědného přístupu a spolupráce však ochránce zákona čekaly stovky rozezlených studentů.

 

 

Studenti svolali na protest proti zatčení svého afghánského kolegy masovou demonstraci, která se z původně poklidného shromáždění změnila v násilnou akci. Přibližně dvě až tři stovky účastníků se rozhodly policii zabránit v provádění zatýkání dvacetiletého Afghánce za každou cenu. Studenti zastoupili policistům cestu a odmítli je za afghánským migrantem vpustit. Na výzvy k rozpuštění demonstrace nereagovali a naopak přešli do útoku.

Od slovních potyček a urážek strážců zákona brzy došlo na pěstní souboje a další násilné akty. Studenti také na policisty házeli lahve. Na místo muselo být povoláno hned několik policejních vozů a policisté museli proti rozdováděným studentům použít donucovací prostředky. Konkrétně šlo o pepřový sprej a obušky a také psy. Až po několika hodinách tuhého odporu se policistům podařilo zrealizovat záměr, se kterým do školy přijeli, a afghánského migranta naložit do svého vozu.

Jak hlásí německá média, v průběhu zásahu došlo ke zranění tří policistů a zatčení několika účastníků demonstrace. Není doposud jasné, jestli byl afghánský mladík součástí skupiny dalších migrantů, kteří měli být deportováni z Berlína do Kábulu v tentýž den večer. Ministr vnitra Thomas de Maizière totiž vzhledem k teroristickým útokům v hlavním městě Afghánistánu tuto várku deportací jen o několik hodin dříve zrušil.

převzato ze serveru ParlamentníListy.cz

 

Čtěte také: 

Takový konec Merkelové by vás asi nenapadl. Přesto je prý reálný

Němci nejprve zaskočili uprchlíky svým šokujícím požadavkem. Potom zveřejnili neuvěřitelné statistiky, které vás dostanou

Německý přístup k migrační krizi selhal

Klíčová slova: imigrace  | islám
3110 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

"Mám radši kytaru a táborák, než luxusní vůz či dovolenou". Do parlamentu má nakročeno tak trochu jiný politik, který vám vzkazuje...Ekonomický expert rozebral kauzu lithium. Socialisté by po jeho slovech měli chodit kanályZaorálek by měl okamžitě rezignovat. Tohle přece nemůže politik v demokratickém státě o nikom říkat!Bývalý vlivný politik a představitel humanitární organizace se vyjádřil k muslimským migrantům. Jeho slova vás šokujíFotoreportáž: Hledal jsem v Praze uprchlíky, kteří tu prý nejsou. Já jsem ale zjistil něco jiného

euPortal.cz

Dost šokující zjištění, jak je to s podporou islamizace u poslanců ČSSD...Tak to už si z nás snad v Bruselu dělají srandu... Další fáze zahájena. Evropská komise spouští pilotní projekty legalizace ekonomické migrace z Afriky do Evropy...

Eurabia.cz

Nevíte koho volit? Zde je seznam kandidátu odmítajících islamizaci a multikulturalismus!Přední český křesťanský filozof je zděšen z podpory plzeňského biskupa pro marxisty!

FreeGlobe.cz

Muslimové mají v Evropské komisi věrného přítele. To netvrdí žádný zlý eurokpetik, ale její místopředseda Frans Timmermans. Přečtěte si další hluboké myšlenky z jeho dopisu mohamedánůmNejsme xenofobové, máme strach ze známého. Hlasujte si v pátek nebo v sobotu jak chcete, stejně vám nadiktujeme, co budeme chtít?

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

Bohuslav Sobotka z ČSSD: Česká republika pomůže uprchlíkům v začleňování. Tito lidé si zaslouží naši pomoc. Dostanou byty. Pomůžou neziskovkyČSSD páchá sebevraždu v přímém přenosu. Je pravděpodobné, že se nedostane do parlamentu

eOdborar.cz

Boj proti lichvě? Vážně, pane Okamuro? Lichváři na kandidátce SPD ...Ruska ekonomika roste, ale EU přichází o prací pro lidi aneb kdo je vítěz sankcí?

ParlamentniListy.cz

„S českým národem se hraje špinavá hra.“ Ministr Brabec pro PL rozkrývá, co vše se dělo kolem memoranda o lithiuJá jsem zhasínal i světlo na ministerstvu... Babiše v debatě posadili do „horkého křesla“ proti Kalouskovi, Zaorálkovi a dalším. A začalo to lítat
Anketa
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění