Jsou jako smrt a berou všechno. Jak odporné!

Autor: pro | Publikováno: 16.2.2017 | Rubrika: Ostatní
Bestie

Americký think-tank Gatestone Institute přináší další zdrcující statistiky, které se týkají sexuálních deliktů spáchaných migranty v Německu. Navzdory snižujícímu se počtu nově příchozích počty znásilnění stále stoupají.

Jak píše Soeren Kern, alarmující jsou statistiky Spolkového kriminálního úřadu (BKA) za období posledních tří let. Zatímco v roce 2013 spáchali migranti 599 sexuálně motivovaných trestných činů, o rok později to bylo již 949. Předloni BKA evidovala již 1683 znásilnění či pokusu o něj a loni to bylo již 2790 trestných činů. „Ještě před třemi lety tak páchali migranti v průměru dva trestné činy denně, ale loni to bylo již téměř deset denně,“ píše Kern.

„A to je ještě počet těchto trestných činů ve skutečnosti ještě dvakrát až třikrát vyšší, jak nedávno řekl šéf Sdružení kriminální policie André Schulze. BKA totiž eviduje pouze ty, které byly vyřešeny a nezahrnuje trestné činy se sexuálním podtextem z nejlidnatější spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko. Německá policie vedle toho záměrně bagatelizuje skutečný rozsah zločinů migrantů, když pachatele popisuje jako ‚jižanské typy‘ či ‚jedince s tmavší pletí‘,“ popisuje Kern.

V další části textu Kern konkrétně popisuje asi sto sexuálních deliktů, kterých se dopustili v Německu migranti za pouhý první měsíc letošního roku. Na tyto události „nejbohatší“ byl v tomto ohledu hned první lednový den, kdy došlo po celém Německu nejméně k sedmi sexuálním napadením nebo znásilněním. Hned ke dvěma těmto trestným činům došlo v Ulmu. Nejprve zde napadl devatenáctiletý občan Gambie o šest let starší ženu. Na jiném místě potom migrant ze severní Afriky zaútočil na devětadvacetiletou ženu.

Kern zmiňuje, jakým způsobem německá politicky korektní média popisují migranty podezřelé ze sexuálních deliktů. Slovní zásoba německých novinářů je v této kategorie skutečně záviděníhodná „Muž s východním přízvukem, snědý muž, muž s hnědou kůží, jižan, jižansky vyhlížející muž, jihoevropsky vypadající muž, asijsky vypadající muž, černí Afričané,“ píše Kern s tím, že nikdy nezazní slovo migrant nebo uprchlík.

Jak je vidět z výčtu sexuálních deliktů za uplynulý měsíc, jistá si před migrnaty nemůže být žena v žádném věku a často to platí i o mužích a chlapcích. V Rottenburgu byly obtěžovány 2. ledna dvě dívky ve věku 10 a 13 let. V ten samý den se potom stal terčem sexuálních predátorů z Blízkého východu také čtrnáctiletý chlapec v Seckach. Sexuálnímu útoku na druhé straně neušla 27. ledna ve Wangenu ani sedmasedmdesátiletá důchodkyně.

převzato ze serveru ParlamentníListy.cz

 

Čtěte také: 

Vážně chcete tohle v České republice? Dívky, matky, tety, babičky...brzy vás čekají nepěkné věci

V Německu řeší jeden vážný problém. Je to prý hodně špatné

V Německu se snad museli úplně zbláznit. Kam zmizeli skuteční Němci?

Klíčová slova: Merkelová
6416 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení
reklama

Čtěte také

ePortal.cz

Návrh primátorky vás dostane do kolen. Jde o svěrací kazajku"Pomoc, pomoc!" Statečný Turek se rozčiloval na pasivní Němce. A oprávněněTak to je konec. Lidi přijdou o práci. A slavit budou...Achich ouvej, Schulz i Merkelová dostali vejprask. Jediným vítězem voleb jsou "rasisté a neonacisté"Je tady ještě něco horšího než alkohol a cigarety. Vážně velmi nebezpečná věc

euPortal.cz

Bohuslav Sobotka zažil pěkný trapas. To se jen tak nevidí. Posuďte samiDěsivé. Mladá Němka po brutálním znásilnění imigranty spáchala sebevraždu. Pachatele soud osvobodil. Oba se u soudu u popisování znásilňování mladé Nadine smáli přímo do obličeje jejího otce...

Eurabia.cz

Ve Švédsku je již zločinem i parodie na politicky korektní slovník ...EU pokračuje v propagaci islámu! Financuje výstavu o islámských kořenech Evropy ...

FreeGlobe.cz

Funkcionáři z České televize zase váleli jako za bolševika. Tentokrát v souvislosti s německými volbamiEvropská komise vyhodila miliony eur na propagandistickou výstavu: Islám jsou také naše dějiny (+ video)

Nezdravi.cz

Vědci našli způsob, jak regulovat délku životaStojí za to nahradit bílou rýži tzv. hnědou rýží?

euServer.cz

MERKELPERVERZE. Zajímavé je, že v komentářích k vítězství, které utrpěla Frau Merkel, si nikdo nepovšimnul následujícího...Stalin po sobě zanechal velkou zemi, na jejímž materiálním základě, včetně jaderného, žije Rusko dodnes. Tyran, nebo zachránce Ruska? Jsou milióny obětí mýtem?

eOdborar.cz

Saša Uhlová: Můj nejhorší pracovní zážitek? Z drůbežáren Vodňanská drůbež, a. s. Kandidát komunistů se dívá před rok 1989: Měli jste střechu nad hlavou

ParlamentniListy.cz

Milá OSN, s barmskými Rohingy je to úplně jinak. Obeznámený publicista z regionu vyvrací mýty a hovoří o islamistických teroristechAfD chce revidovat výsledky druhé světové války, strašil diváky ČT expert Šonka. Úplná blbost. Petr Bystroň vyvrací dezinformace, které se o straně šíří
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění